Ума Палата• 11 апреля в 19:42

Чи є тут ті, хто зрозумів, що має потяг до науки…

…уже в зрілому віці, коли всі можливості фактично упущені. Мені 36. Освіта одна, вища, магістратура. А сфера інтересів - інша. Пишу в стол різні есеї. Думаю, як я можу реалізувати своє бажання без аспірантури, докторантури і т.д.? Чи треба обовʼязково доучуватись? Поділіться досвідом, будь ласка.
Подвійна веселка• 11 апреля в 19:45
А чому ні. Якщо воно ваше, то буде успіх

Всміхайлик• 11 апреля в 19:46
Працювала із жінкою археологом за освітою. Вона часто брала відпустки і їздила на розкопки, жила цим, а працювала заради грошей. Мабуть якось так
КвартираЧья• 11 апреля в 19:47
Я тут в 45 універ обираю, а ви в 36 ...
Не заздріть тьоті• 11 апреля в 19:47
У нас в университете на заочном было около пяти студенток 30+ на заочном обучении и 2 на дневном. Если есть тяга, то почему нет
Бандерівка• 11 апреля в 19:54
Я це зрозуміла в 43, коли працювала над другою магістерською. Але чому в стіл? Друкуйтесь, створіть собі портфоліо на orchid.
Зараз у мене є співавторка - докторка наук, вона після кількох статей запропонувала мені написати разом розділ до монографії, а згодом видати спільну книжку.
Я планую ’набити руку’, а потім подаватись на стипендію і вчитись дистанційно в якомусь університеті. А далі - шукати гранти для проведення лонгітюдного дослідження
Така бойова Я• 11 апреля в 19:55
Мій чоловік в 37 поступив в університет в іншій країні на іноземній мові на технічну спеціальність і як з катушок злетів углубився в ту науку,наче, інша людина стала.
Коли цому не вдалось безкоштовно піти на мастерс дігрі він це ледь пережив, але взяв паузу на цей рік і буде далі пробувати йти через програму, бо за гроші і так може.
Мальчижка• 11 апреля в 20:01
мне 50- вот только закончила магистратуру-дефектология/логопедия/спец.освита...а работаю в прокуратуре. Хобби

Зайченя• 11 апреля в 20:02
Беріться за копірайтинг за своєю тематикою. Там не вимагають освіту чи науковий ступінь, але треба розбиратися у темі.
Я б такое не носила, но продаю• 11 апреля в 23:01
А яку маєте освіту і чим зараз займаєтеся?
автор Ума Палата • вчера в 00:14
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
За освітою кінознавець, працюю у відділі постпродакшну.