Самая СоветЧиваЯ• 12 апреля в 14:32
Какую элементарную вещь вы долго не умели делать и стыдились признаться?
Карма хамелеона• 12 апреля в 14:34
Я не повинна вміти робити усе,не стидаюсь ніколи,не вмію плавати,кататися на вело,готувати їжу перший раз почала в 30 років,це те що прийшло перше в голову
Люблю пиво• 12 апреля в 14:35
да много чего наверное
а потом в один момент как то приняла что все мы не идеальные, я тоже
всем это не мешает жить и мне тоже
Чупа-чупс• 12 апреля в 14:35
Мені 45, так що сорому в мене вже нема.
Наприклад, мені не соромно, що я не вмію ліпити вареники і пельмені
Ласую колобками• 12 апреля в 14:35
Все що пов´язано з алгеброю і геометрією. Соромно але нуль. Пишу вірші, прекрасно писала твори в школі, малюю досить непогано. Подругам малювала дипломні. Але точні науки просто біда, соромлюсь.
Эскиз бесконечности• 12 апреля в 14:37
Мне ни за что не стыдно)
Не пеку паски и не леплю вареники\пельмени
2 месяца назад получила водительское и раз в неделю начинаю выезжать в город. Пока чаще не получается. Мне 48
Гомосноб• 12 апреля в 14:39
Ответ дляЛасую колобками
Ну алгебра та геометрія, це не елементарно, це важка праця.Он як вище писали зав´язувати шнурки не вміли
Залізна тьотя• 12 апреля в 14:39
В´язати досі не вмію, шити, робити закрутки, холодець, водити авто, заробляти гроші.
КохайтесьЧорнобровi• 12 апреля в 14:39
Я готовить не люблю и не умею. Могу конечно что то элементарное, но не так,как надо. Этого стыжусь. Для меня всю жизнь - страшный сон - это неожиданные гости...
А вот хлеб пеку и салаты делаю - супер.
Файна пані• 12 апреля в 14:40
Водить не умею. Ну т е технически умею по пустой дороге ехать, а в условиях города и потока других машин не могу.
Ну и посчитать что то элементарное, тоже стыдно бывает, как в меме, типа в школе могла решать на страницу уравнения а сейчас на калькуляторе 63 минус 17 считаю😁
Стопясят раз обсуждала• 12 апреля в 14:40
Паски печь, но я не стыдилась. В этом году получились. Оказывается чем проще рецепт, тем лучше. А я ж вечно что то навоять хотела модное
Ласую колобками• 12 апреля в 14:40
Ответ дляГомосноб
В мене навіть були думки найняти собі, дорослі тітці репетитора. Хоч щось зрозуміти. Але змінились часи, нажаль.
Пффф 100%• 12 апреля в 14:41
Я досі не вмію їсти паличками. Але я цього не соромлюся, просто їм суші та роли руками або виделкою
Пффф 100%• 12 апреля в 14:43
Ответ дляКарма хамелеона
О, я теж не вмію на велосипеді. Але багато років ходила на групові Сайкл
Сиджу тихенько• 12 апреля в 14:44
Ответ дляМотористка
Не умею заплетать косы, завязывать шнурки и рисовать
А рисовать это элементарно?
ПриснитсяЖЕ• 12 апреля в 14:45
Ответ дляКарма хамелеона
Плавати не вміє 95% людей. Деякі можуть триматися на воді, але це не зовсім те саме.
Щодо дебюту у готуванні у 30 років, здивували.
Карма хамелеона• 12 апреля в 14:45
Ответ дляПффф 100%
А я щось ніяк)хотіла електроскутер,але спробувала і також не зайшло мені
КохайтесьЧорнобровi• 12 апреля в 14:45
Ответ дляЗалізна тьотя
Тю. Я тоже всего этого не умею, кроме как водить авто, и то на автомате.
Пффф 100%• 12 апреля в 14:45
Ответ дляЧупа-чупс
Мені 45, так що сорому в мене вже нема.
Я вмію з дитинства, завжли бабуся робила тісто та начинку, а моя справа була ліпити. От ліпити навчилась, а тісто робити не вмію. Бабуся померла, а рецепту не було, вона тісто «на око» робила, воно було тоненьке та еластичне. Я з тих пір я бабуся померла жодного разу ані вареники, ані пельмені не готувала
Мэри Попкинс• 12 апреля в 14:48
не умею водить и ездить на велосипеде..и мне не стыдно (вот ужас-то))
Карма хамелеона• 12 апреля в 14:48
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Можливо,хоча у родині і серед друзів усі плавають,коли їздимо на відпочинок,то одна я бовтихаюсь у воді.Готувати не люблю,ніколи не мала такого бажання,та й часу на це,коли жила одна,кулінарію використовувала.Потім з часом почала щось готувати,але рідко і без бажання
Сиджу тихенько• 12 апреля в 14:50
Ответ дляПффф 100%
Моя тоже так делала, в посеянную муку яйцо, соль и вода или молоко, немного масла растительного, и замесить очень плотное тесто, но силу надо было иметь, а сейчас кухонный комбайн или миксер поможет. И накрыть его чтобы отдохнуло..
В принципе много хороших рецептов, я пробовала заварное, вкусное, но мне твердовато, я люблю помягче) Вы попробуйте какой-то из рецептов на небольшое количество, думаю все же найдете свое.
Смурфик• 12 апреля в 14:51
багато чого не вмію, мені не соромно й ніколи не було, мені 54, але я з дитинства така пофігістка
Пффф 100%• 12 апреля в 14:51
Ответ дляСиджу тихенько
Я вже знайшла ))) поруч з домом магазин Мадам Подам
Allein74999• 12 апреля в 14:56
Не умею водить, не плаваю на глубину, не готовлю сложноступенчатые блюда, не люблю монотонную мелочную работу( исключение рисовать или чертить).