Золота орда• 09 апреля в 21:08

Що ви робите, якщо людина обіцяє і не робить, а ви вже втомились нагадувати?

Треба підробіток• 09 апреля в 21:09
Не знаходжусь поряд з такої людиною.
Ви не є чимось важливим для неї

Раздражевская• 09 апреля в 21:09
Дивлячись, хто це
Застряла• 09 апреля в 21:13
Ви про підлеглих на роботі чи про дитину?
Чи про чоловіка, який поличку не прибив?)
Алина-1240• 09 апреля в 21:19
Не полагаюсь на людей. Сделал-принимаю как подарок, нет-то и не должен
Ухахайкина• 09 апреля в 21:40
Никогда не прошу обещаний. Если мне человек дорог, я не желаю его отягощать обещаниями. Мне важна только его мотивация и он сам. Он сделает, когда захочет. Поэтому я мотивирую, а не напоминаю.
Пластилин_Колец• 09 апреля в 21:46
Не нагадую, більше ніколи ні про що не прошу
Свекруня• 09 апреля в 21:48
Делаю выводы
Ниф_ниф• 09 апреля в 22:19
А що саме не робить?
So_so• 09 апреля в 22:23
Не выжимаю обещаний, не создаю таких ситуаций когда этому человеку нужно мне что-то обещать.