Золота орда• 09 апреля в 21:08
Що ви робите, якщо людина обіцяє і не робить, а ви вже втомились нагадувати?
Треба підробіток• 09 апреля в 21:09
Не знаходжусь поряд з такої людиною.
Ви не є чимось важливим для неї
Застряла• 09 апреля в 21:13
Ви про підлеглих на роботі чи про дитину?
Чи про чоловіка, який поличку не прибив?)
Алина-1240• 09 апреля в 21:19
Не полагаюсь на людей. Сделал-принимаю как подарок, нет-то и не должен
Ухахайкина• 09 апреля в 21:40
Никогда не прошу обещаний. Если мне человек дорог, я не желаю его отягощать обещаниями. Мне важна только его мотивация и он сам. Он сделает, когда захочет. Поэтому я мотивирую, а не напоминаю.