Кому там слова не давали• 12 апреля в 19:37
Лінзи. Відчуття піску. Шо це?
Сьогодні увесь день відчуття піску в одному оці. Лінзи ношу вперше, місячні, 2 тижні їм, за ці два тижні жодного дискомфорту не було(((
Файна дівка• 12 апреля в 19:39
Да, такое может быть, какая та соринка между глазом и линзой, снять, промыть линзу раствором и снова надеть. Ношу линзы 3 года, у меня такое часто бывает.
Кому там слова не давали
• 12 апреля в 19:43
Ответ дляФайна дівка
Рази три переставляла. Думаю чи не могло бути мало розчину, а я везла їх до батьків в сумці, а контейнер болтався.чи не могла вона підсохнути.
Кому там слова не давали
• 12 апреля в 19:43
Ответ дляБабайко
Час міняти...
Та ще рано, ще два тижні…
Эскиз бесконечности• 12 апреля в 19:44
Может быть трещинка на линзе или вообще линза порвана. Так было у меня
Файна дівка• 12 апреля в 19:45
Ответ дляКому там слова не давали
Так таке теж може бути, в мене було 1 раз що підсохла, але я це зразу відчувала коли витягала з контейнера, в такому випадку тільки заміна.
Кому там слова не давали
• 12 апреля в 19:46
Ответ дляЭскиз бесконечности
Візуально ціла, зняла, пісок не проходить, я вже думаю може очі сухі? Я ж нічим не капаю.
Эскиз бесконечности• 12 апреля в 19:46
Ответ дляКому там слова не давали
Закапайте и проверьте, даже не знаю что ещё может быть
Кому там слова не давали
• 12 апреля в 19:48
Ответ дляSo_so
Может надели не той стороной?
А які там сторони? Вона однакова що так, що так.
Файна дівка• 12 апреля в 19:50
Ответ дляКому там слова не давали
Може бути що очі сухі, але якщо між лінзою була якась навіть маленька сорінка, вона подразнює око, то відчуття що щось заважає може бути, навіть якшо ви промили лінзи. В мене завжди на такій випадок є лінзи на один день. Відкриваю та одягаю.
Файна дівка• 12 апреля в 19:52
Ответ дляSo_so
..
Ой как интересно за 3 года ношения линз я никогда не знала что у них есть правильная и не правильная сторона, вообще никогда не обращала на это внимание и не помню что мне врач в оптике говорил.
неДоПриличий• 12 апреля в 19:54
Ответ дляКому там слова не давали
У мене колись так грибок себе проявляв, брудними руками око почухала. В будь-якому разі міняйте лінзу, не дратуйте око.
Ага, судячи з відповідей могли і не тим боком одягти. Вам не показували «чашка-тарілка»?
Бабайко• 12 апреля в 19:56
Ответ дляКому там слова не давали
Та ще рано, ще два тижні…
Тоді поміняйте рідину в контейнері і сполосніть лінзи . Але може бути і інфекція, слідкуйте.
Мастер Пис• 12 апреля в 19:57
Варианты:линзы подсохли и дерут глаз,попала соринка,под расцарапала конъюнктиву,занесли инфекцию,линза вывернулась не той стороной
Мастер Пис• 12 апреля в 19:58
Ответ дляФайна дівка
Можно фото на 1 день
Файна дівка• 12 апреля в 20:02
ПешитеБесАшипок• 12 апреля в 20:31
Ответ дляКому там слова не давали
Як на мене вона однакова.
Какие линзы вы носите? На моих есть маркировка буквы и цифры. Если на линзе эта маркировка читается правильно, значит она в нормальном положении. Если маркировка на линзе читается зеркально , то ее нужно вывернуть .
Тишком нишком• 12 апреля в 21:46
Ответ дляКому там слова не давали
Як на мене вона однакова.
Ну где же одинаковые? У невывернутой края круглые, а у вывернутой в стороны уходят. Часто на линзах пишут буквы или цифры, чтоб наглядно было видно
Мастер Пис• 12 апреля в 22:07
Ответ дляФайна дівка
Вот такие у меня Линзы однодневки 30 штук
Спасибо 🙏
Кому там слова не давали
• 12 апреля в 22:55
Ответ дляПешитеБесАшипок
Тотал
ПешитеБесАшипок• 12 апреля в 23:18
Ответ дляКому там слова не давали
Тотал
Ищите маркировку на своей линзе. Условно это так выглядит
Я один раз надела не той стороной, у меня пекло, дискомфорт. Сняла, вывернула и всё стало нормально
ПешитеБесАшипок• 12 апреля в 23:20
Ответ дляКому там слова не давали
Тотал
И не забывайте капли увлажняющие использовать. Специально для тех кто носит линзы продаются .