Як_наготую...• 13 апреля в 20:19
Так и не вернулась Алина с кролями, целый день нету
ніколи такого не було• 13 апреля в 20:24
Ой, ну відпочиває людина сьогодні в своєму срачі. Кайфує, Хрумає хрючево в оточенні хламу, кролячого гівна і палок.
Мания-Величия• 13 апреля в 20:25
Значит у неё всё хорошо, еда есть, никто не подтравливает, соседка дверью не прибила, кроли на месте, давление в норме и т.д.
Аноним_1858• 13 апреля в 20:32
Та живе в своє задоволення.На їжу 1500 грн щодня, на якісь крема, бомбер 2000, шорти/ футболку з Мікі обирає.Коханець 70 тис щомісяця.
Зараз немає їх тем, може десь на Мальдівах наша квіточка відпочіває з кролічками
Санька-4b93• 13 апреля в 20:44
Ответ дляМоська-слон
Ну все, кто-то проник в квартиру и отравил.
Или сама наелась какой то просрочки, недогнившей в мусорнике своем и отравилась.
Подвійна веселка• 13 апреля в 20:54
Ответ дляніколи такого не було
Вы так «романтично» это описали.
Я аж представила!
Подвійна веселка• 13 апреля в 20:54
Ответ дляАноним_1858
Представьте как бы она засрала им там все))
ніколи такого не було• вчера в 06:51
Ответ дляПодвійна веселка
Вы так «романтично» это описали.
Я аж представила!
Я аж сама « проніклась» атмосферою поки писала)