Всьо круто, всьо класно в американців. Але блокада проливу це шах і мат трампу. Ще там по дорозі пару льотчиків втратив. Ну і в принципі власний рейтинг і обличчя. Іран самий недооцінений суперник з цих трьох шо утворили вісь зла. З китаєм було би легше розправитись.
Вже трогать Іран та росію, які навоювали - це бити вулик з бджолами. На жаль, у цьому протистоянні ми слабка ланка з європейцями.
Попихтю та й годі• вчера в 22:16
Ответ дляКукарикуууууу
Там ердоган сказав, шо якщо ізраїль не вспокоїться то він дасть їм пізд@лєй. Дай боже йому здоров´я і сили це виконать. Він балаболом ніколи не був, надіюсь і цей раз не буде.
Евреи уйдут последние и за собой выключат свет .
Коплю на груди• вчера в 22:16
Ответ дляlilul990
Паразитизм на Африці вже не в моді в гєгємонів. На повєсткє дня Антарктика
Китай думає інакше
Эт вернячОк• вчера в 22:16
Люди как зомби, им уже открыто Шваб огласил сценарий будущих событий, а они сидят решают на чьей они стороне США или Ирана
Кукарикуууууу• вчера в 22:21
Ответ дляПопихтю та й годі
Перед тим як вимкнути світло, доведеться розплатитися за банкет
Бибер-анонимер• вчера в 22:29
Ответ дляНаучительница
Що правда? Винести Китай зараз не може ніхто.
1.3 млрд населення, величезна армія, найбільший у світі флот за чисельністю кораблів, ядерна тріада, найпотужніша у світі економіка, з погляду реального виробництва. Ну, хто полізе з ними бодатися?
Хай вони росію вже швидше заберуть. Але тоді ми наступні(((
Балаболка• вчера в 22:30
Ответ дляlilul990
Шоб помогти євреям сша треба буде вийти з нато а потім уже бодатися з ердоганом
Діди в памперсах розберуться без вас)
Забобонний фрукт• вчера в 22:30
Ответ дляlilul990
Виглядає так. А по іншому в американців за межами Америки не буває. Вони всюди практично обсираються
Главное что вам это выглядит так. Главное чтоб вас это радовало. А как оно на самом деле не столь важно.
Вкуси мене• вчера в 22:32
Ответ дляlilul990
Накласти санкції на їхній ширпотреб і до побачення євробачення
а чим замінити їх ширпотреб? в нас і не тільки в нас все китайське, навіть ваш улюблений айфон і той китайці збирали. чим замінити їх товари? якщо на шось і знайдеться заміна, то ціна буде така, що простіше буде обходитися без
Забобонний фрукт• вчера в 22:33
Ответ дляlilul990
А шо в Ізраїлі- за ескалацію чи проти?
А вы как думаете?
Ответ дляВкуси мене
Печально коли з досягнень у нас тіки стійкість і потужність
І намелака
Гигиенишвили• вчера в 22:34
Сегодня видела видео, что американские военные прекрасно понимали, что операция не продумана и что советники предупреждали, что могут заблокировать пролив, но дедушка Трамп решил, что этого не будет, что власть в Иране быстро поменяется и поскольку никто не хочет быть уволенным, все пошли выполнять приказ, заведомо зная, что план провальный. Это трындец конечно.
Забобонний фрукт• вчера в 22:35
Ответ дляlilul990
Я не знаю настроїв суспільства
Ну как то вы ж думаете? Или нет?
Ответ дляГигиенишвили
Всі переживають тіки за свою льготну генеральську пенсію і страховку
Гигиенишвили• вчера в 22:37
Ответ дляlilul990
Именно, а политики за свои рабочие места, кто надеется на повышение при Трампе, кто пересидеть Трампа, а кто-то метит в приемники.
Забобонний фрукт• вчера в 22:39
Ответ дляГигиенишвили
О том что Иран заблокирует пролив, знали все.
Сам Иран об этом говорил, что он будет диктовать мировые цены на нефть.
Большой секретик• вчера в 22:39
Ответ дляКукарикуууууу
Турок навіть не сунеться проти Ізраїльтян, у сенаті та конгресі США їх безліч. Старий султан не попре проти і сподівайтеся
Большой секретик• вчера в 22:41
Ответ дляИграйМойГормон
Я за Иран. Сильные воины.
У кацапів і хуйло цар грізний був довго. За Іран кажете, явно з кацапії гутарите
ИграйМойГормон• вчера в 22:43
Ответ дляБольшой секретик
Нет а Украины
Большой секретик• вчера в 22:46
Ответ дляИграйМойГормон
Нет а Украины
Ту тоді Шахеды для вас мана небесна чи що? Таке казати за Іран, то себе не поважати.