когдадеЦкие• 14 апреля в 11:06
Дозвіл на зброю-пістолет, рушниця
Яка процедура отримання дозвілу на покупку зброї взагалі?Із цими новинами про голод,холод і тд,задумалась над цим)Можливо,хтось вже робив собі дозвіл?
Меломанка Маланка• 14 апреля в 11:09
Ідете в дозвільну з сертифікатами від нарколога і психіатра і оформлюєте дозвіл на гладкоствольну мисливську, після отриманння дозволу йдете в магазин і купуєте. Вдома має бути сейф для зберігання, дільничий періодично може перевіряти як зберігається зброя.
Зараз дозвіл на гладкоствол можна навіть через магазин - приносите всі необхідні документи, вони їх самі передають в дозвільну. Це стосовно ІБІСу
Телепузик• 14 апреля в 11:12
Муж делал 3 года назад. Переехали в новый город и частный сектор.
Справки, ходил на лекции, учился тире, купил какое-то ружье), сейф
Вот недавно снова возил ружье в полицию
Стопясят раз обсуждала• 14 апреля в 11:20
Я бы хотела себе резиновый пистолет.
Как он девочки для обороны от мужиков и собак?
Стопясят раз обсуждала• 14 апреля в 11:24
Есть какой то документ, где можно почитать эти категории, возможно какая инструкция по этим вещам?