Каяспер• 15 апреля в 14:10
Калина - куди саджати?
Є повір´я, що калину потрібно саджати тільки за забором. На садовій ділянці хтось сажав? Знаю, що біля дому не треба. Можливо в кутку або на межі ділянок?
Чай не пью, только кофе• 15 апреля в 14:18
Взагалі не треба. У нас 2 штуки, пити ми її не любимо, та й не хворіємо, просто місце займає.
Царевна_несушка• 15 апреля в 14:22
В мене під вікном. Минулі власники залишили. Це так чоловіку наговорили що ялинки не можна садити на ділянці. Це любителі обісрати чорних котів і плювати через плече.
Слухи-руки не распускаю• 15 апреля в 14:25
Пубутує таке повір´я знаю. В мене під хатою росте, не тільки калина, але й ялинкт, туї.
Самая СоветЧиваЯ• 15 апреля в 14:26
Садити під вікном
´одна калина під вікном, одна родина за столом’ , як в пісні
Юпитерная• 15 апреля в 14:27
Вона пити любить. Ми посадили недалеко від літнього душу. Росте, та квітне
ЗабежАЛОЧКА• 15 апреля в 14:34
Вірити в забобони не можна.
Садіть де хочете, але майте на увазі, що не щеплена калина дає активну поросль.
У мене росте у дворі, стрижена як нівакі. Красуня!
Чемна панночка• 15 апреля в 14:36
Вперше таке чую. Ми придбали дуже занедбану садову ділянку, майже все повирубували, залишили лише 2 яблуні, сливу та калину. Калина росте навпроти будинку і чудово себе почуває. Не прям поруч, але з вікна видно
Чемна панночка• 15 апреля в 14:39
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вірити в забобони не можна.
От воно що виявляється. Наша росте не як дерево, а як величезний кущ. Така дісталась нам у спадщину разом з ділянкою. Свекруха її вже пару разів стригла, підвʼязувала, а вона як шалена
Ответ дляЧемна панночка
Ми свою постійно обрізаємо, та виламуємо поросль. Тож росте як дерево, але дуже хоче стати кущем))
Незнакомлюся• 15 апреля в 14:53
Ответ дляМіс Всесвіт
Вперше таке чую.
У нас росте біля входу в будинок вже років 30
у меня растет недалеко от колодца. Колодец рядом с домом.
Хачапууури• 15 апреля в 15:10
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Садити під вікном
’при долині, кущ калини’
Тирамісу на терасі• 15 апреля в 16:06
Ответ дляЧемна панночка
Боже, у меня осталась в селе такая❤ Огромная, красивая, а садили с мамой крохотную веточку)))