Синди Кроуфорд• 28 марта в 13:27
Вопрос по рассаде острого перца.
Если семена поражены в обычную землю с огорода (в стаканчики) они смогут пробить землю при прорастании?
Пушка заряджена• 28 марта в 13:54
Ну звичайно зможуть, чого б ні? Я завжди у звичайну землю саджаю, з города набрану
Синди Кроуфорд
• 28 марта в 14:06
Ответ дляПушка заряджена
Я переживаю, что нежные всходы не смогут пробить почву. Она же плотнее, чем грунт с магазина.
Пушка заряджена• 28 марта в 14:10
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так ви не трамбуйте дуже, просто засипте зверху й полийте, а ще краще з пульвелізатора добре поприскайте. Я жодного разу не купляла ґрунт магазинний, завжди на городі або надворі набираю звичайний. І завжди все нормально сходило. Ще після посадки насіння можна на декілька днів накрити ємність харчовою плівкою, щоб земля не пересихала і температура підтримувалася. Тоді насіння сходить швидше.
Пушка заряджена• 28 марта в 14:14
До речі, якщо десь у дворі побачите кротовиння (де кріт нарив), наберіть такої землі для розсади. Вона дуже розсипчаста і легка.
Синди Кроуфорд
• 28 марта в 14:14
Ответ дляПушка заряджена
У нас холодно было, посеяла 15.03, сейчас два дня тепло, выходов пока нет
Пушка заряджена• 28 марта в 14:21
Ответ дляСинди Кроуфорд
То почекайте ще,перець може 2-3 тижні сходити. Як не зійде, то спробуйте пересіяти. Можна до речі пророщувати насіння перед посадкою, щоб перевірити, чи воно якісне
Зоряний Шлях• 28 марта в 15:58
Ответ дляСинди Кроуфорд
Лучше покупать землю для рассады.
Но если учесть, что раньше её не было проростала с обычной земли
Тільки не про гроші• 31 марта в 09:55
Ответ дляСинди Кроуфорд
Зможуть, але урожаю Ви не дочекається. Перець теплолюбива культура, тому сіють на розсаду в середині лютого.
Тільки не про гроші• 31 марта в 09:57
Ответ дляСинди Кроуфорд
Гіркий перець дуже довго сходить, розвивається, зараз ще дуже холодно для ньього...такі культури як перець, баклажани вирощують через розсаду, а не діяння у відкритий грунт