Виправлялочка• 15 апреля в 19:11

Хто з Черкас, як тримаєтесь

Я вже не витримую
автор Виправлялочка • 15 апреля в 20:22
Ответ дляВ кого тако було
знаю що там, маю в Черкасах родичів, тому й хотіли туди, транзит то ще квіточки, ми біля Києва- у нас ..опа., у нас системний НЕ транзит...
Та знаю, жахливо(

годовасик• 15 апреля в 20:22
Ответ дляВиправлялочка
Я дуже дуже сподівалась на вибори. Він хоче правити вічно. Не можу дивитись на нього. Не голосувала за нього.
Ой, автор. Меня у вас чуть не загрызли в начале 22 года ( мы эвакуировались из Харькова) когда я ляпнула что у вас Порошенко зоопарк классный сделал.а жиночки гребли в деликате конфеты со словами : лучше белорусские чем порошни. А зелю в Черкассах боготворили просто.
СільськаЛеді• 15 апреля в 20:23
Ответ дляВиправлялочка
Питання до черкащан які знають що
Мы рядом, Смела. Держитесь.
автор Виправлялочка • 15 апреля в 20:26
Ответ длягодовасик
Ні, то вам такі попались. Зараз ніхто його не підтримує взагалі тут
автор Виправлялочка • 15 апреля в 20:27
Ответ дляСільськаЛеді
Мы рядом, Смела. Держитесь.
Вам теж дістається немало
Джавеліна• 15 апреля в 20:32
Ответ дляУшла и Пришла
Все кто налипил клоунов в этой теме.
Желаю того же.
Жить в цирке
Так мы уже давно в цирке с президентом клоуном
Гарні диньки• 15 апреля в 20:46
Ответ дляеліт
В телеграмм каналах пишут
Все, всі 300 ракет і 900 шахедів закінчиоись. Ще що розкажете?

Малинка• 15 апреля в 20:48
Ответ дляГарні диньки
На самом деле их было 3000 и 9000
Не сбили 2 ракеты
еліт• 15 апреля в 20:49
Ответ дляГарні диньки
Язвочка от,,,,,,бісь
Гарні диньки• 15 апреля в 20:49
Ответ дляеліт
Язвочка от,,,,,,бісь
як добре, що ви без аноніму.
Лидия V• 15 апреля в 20:56
Ответ дляУшла и Пришла
Не нужно обесценивать города и жизнь чужих людей.
Я с Черниговской обл
Мої рідні теж з Чернігівської. Син на Сході. Що за тема?
Репетиторша• 15 апреля в 20:57
Ответ дляПрагматик флегма
300 штук обещают ракет
И 900 шахедов
Де іони їх 900 візьмуть? Виведуть зі Сходу? Чи це на місяць?
Ушла и Пришла• 15 апреля в 21:02
Ответ дляДжавеліна
Речь не о президенте.
А о людях которые меня окружают (.
Я не прошу помощи.
Хочу видеть адекватных. У меня ребёнок живёт, растёт в Украине.
Страшно, что мы своими рассуждениями ничему хорошому не научим своих детей.
Ушла и Пришла• 15 апреля в 21:04
Ответ дляЛидия V
Про какую тему вы спрашиваете?
Столічна штучка• 15 апреля в 21:35
Ответ дляДинамоКит
Да не пох, если дети есть
При чем там дети ?
Столічна штучка• 15 апреля в 21:35
Ответ дляУшла и Пришла
А мне нет , люблю Одессу
А я живу в Одессе . Я привыкла
Столічна штучка• 15 апреля в 21:36
Ответ дляДинамоКит
Да не пох, если дети есть
Вернее не при чем там дети , а при чем тут дети ? Детей жальче больше чем взрослых ? Мне пох на детей , я себя люблю
Шикаю і викаю• 15 апреля в 22:10
Приезжай к нам в Харьков, успокоишься, приходи в гости, будем вместе куски от шахедов, на участке собирать.
ДелайКак_Я• 15 апреля в 22:21
Ответ длянеДоЖиру
Наскільки я бачила у Ванька, то 1 шахед летів на Черкаси, і ще з десяток транзитом через область летіли.
Для порівняння: на Миколаївщині зафіксовано декілька хвиль шахедів, близько 50-60 загалом, на Одещині +- стільки ж. Через Харківщину теж летіли, але я там не слідкую за інфою.
Те саме подцмала. Я з Миколаєва, чому Черкасам триматися - я хз.
За Денеччину, Запоріжжя, Херсон болить серце.
Наше місто, Одеса, Харків, та навіть Київ..А Черкаси це спокійне тилове місто.

автор Виправлялочка • 15 апреля в 23:20
Ответ дляДелайКак_Я
Насправді не так. В мене боліло за кожне місто. Бачу що....Все гірше, ніж я думала. У вас один шахед....Гляньте новини, гляньте карту скільки через нас летіло....та взагалі. Я нервова людина, хотіла підтримки черкащан.А результаті отримала насмішки регіонів, які знаю що під обстрілами . Та я в шоці від зла людей. Я не на Заході, у нас теж страшно. Скільки лайна тут.
автор Виправлялочка • 15 апреля в 23:21
Ответ дляДелайКак_Я
Моя хата скраю. Вчора хлопчик загинув, вся ніч вибухи, весь день вибухи, сотні шахедів.
автор Виправлялочка • 15 апреля в 23:23
Я розчарована, що зла більше ніж добра. Насміхайтеся зі страху мого спокійного регіону. Ставте клоунів.
ЧорноброваЯ• 15 апреля в 23:23
Блин, я помню в Киеве конкретно в моем микрорайоне бывало 20-40 мопедов за раз. Прошлой осенью, зимой, весной, практически каждую ночь...
В Черкассах это настолько нечасто...
автор Виправлялочка • 15 апреля в 23:24
Я плакала за всіх, боліло за всіх. А виявляється...
автор Виправлялочка • 15 апреля в 23:24
Ответ дляЧорноброваЯ
В Черкассах это настолько нечасто...
Часто. Часто у нас.
автор Виправлялочка • 15 апреля в 23:25
Ответ дляЧорноброваЯ
В Черкассах это настолько нечасто...
Минуле літо щоночі взагалі. Ладно.
автор Виправлялочка • 15 апреля в 23:28
Ця тема мене добила. Відповіді розчавили. Не такі Черкаси безпечні, так, не прифронтові, але без того ж метро. Всі знецінили мій страх. Один шахед
... Та напишіть хтось хоч з Черкас що це не так
автор Виправлялочка • 15 апреля в 23:28
Все ж після цієї теми попрощаюся з форумом.
ЧорноброваЯ• 15 апреля в 23:29
Ответ дляВиправлялочка
Минуле літо щоночі взагалі. Ладно.
Страшно от любой угрозы, согласна. Убить может и маленький осколок мопеды, который летит раз в месяц. Идите в укрытие в такие дни. Я жила с детьми возле аэропорта и у нас была жесть. Мопеды, баллистика, кинжал, х 101, калибры, всё на свете. Я тащила детей в укрытие в любую погоду, зимой там дубарь был страшный, мопеды летали всю ночь... и с температурой, и как угодно.
автор Виправлялочка • 15 апреля в 23:29
Ответ дляЧорноброваЯ
Нема укриттів. Там де я. Нуль