Виправлялочка• 15 апреля в 19:11
Хто з Черкас, як тримаєтесь
Я вже не витримую
Ушла и Пришла• 15 апреля в 19:51
Ответ дляВиправлялочка
Так, і біля мосту теж нв початку війни. Просто дитина саме в Черкасах. В мене моя не брала трубку і гуляла, я думала з розуму зійду поки заберу її з гульок
Вы же видите, тут люди только про свои штаны.
Правда не все , спасибо
Виправлялочка
• 15 апреля в 19:52
Ответ дляПоказушница
Ми звикли, у нас в Черкасах в тривогу працюють всі магазини, пошта, в банк можна зайти до банкомату
Так. Люди взагалі майже не реагують. Але не всі магазини працюють. Люксоптика і більшість в ТЦ ні
Ушла и Пришла• 15 апреля в 19:54
Все кто налипил клоунов в этой теме.
Желаю того же.
Жить в цирке
Желаю того же.
Жить в цирке
Виправлялочка
• 15 апреля в 19:55
Я не знаю як Дніпро, Кривий Ріг, Харків, Суми, Чернігів і Запоріжжя тримаються, це жах. І зараз ще дужче загострення. Болить і страшно за всіх. Одеса...Руйнують таку красу і вбивають
Виправлялочка
• 15 апреля в 19:56
Ну добре, клоуни так клоуни. Дякую хто підтримав. Просто трохи зрив нервовий стався.
В кого тако було• 15 апреля в 19:56
Ответ дляПоказушница
Не перша, в минулому році вбили чоловіка біля оптового ринку
не було у змі такого
Столічна штучка• 15 апреля в 19:56
Ответ дляеліт
А что там по ракетам, обещают 50-100 штук с авиации
Пох вообще . Одесса
Показушница• 15 апреля в 19:58
Ответ дляВиправлялочка
На Митниці працюють всі: Нова пошта, Велмарт, Моллі, м*ясорубка і всі маленькі магазини
Ушла и Пришла• 15 апреля в 19:58
Ответ дляВ кого тако було
не було у змі такого
Ботяра, если у тебя дома этого нет сейчас.
То у меня дома окна трясутся
А оно переходное
То у меня дома окна трясутся
А оно переходное
Показушница• 15 апреля в 19:59
Ответ дляВ кого тако було
не було у змі такого
То Ви пропустили, його поранило, а наступного дня він помер
ДинамоКит• 15 апреля в 19:59
Ответ дляСтолічна штучка
Пох вообще . Одесса
Да не пох, если дети есть
Ушла и Пришла• 15 апреля в 19:59
Ответ дляСтолічна штучка
Пох вообще . Одесса
А мне нет , люблю Одессу
В кого тако було• 15 апреля в 20:00
Ответ дляУшла и Пришла
То у меня дома окна трясутся
А оно переходное
То у меня дома окна трясутся
А оно переходное
ватница, речь об убитом в прошлом году мужчине о котором нет инфо в сми, научись читать наконец
Ушла и Пришла• 15 апреля в 20:01
Ответ дляВ кого тако було
Я украинка.
Ватница это ты
Показушница• 15 апреля в 20:01
Ответ дляВ кого тако було
А Вьі помните за всех, кого каждьій день убивают?
В кого тако було• 15 апреля в 20:03
Ответ дляУшла и Пришла
Я украинка.
Ватница это ты
так учи украинский, прежде чем свое дерьмище писать в ответ на коммент, в котором языка не понимаешь
Ушла и Пришла• 15 апреля в 20:04
Ответ дляВ кого тако було
Пишу тобі українською.
Відєбись дура тупа
В кого тако було• 15 апреля в 20:04
Ответ дляВиправлялочка
Все, ракети летять. Не сваріться
тримайтеся...
Пишу, не читаю• 15 апреля в 20:13
Ответ дляеліт
Потужный сказал что нам кабзда, из Италии, но вы, незламные , держитесь, сбивать нечем. Аминь. И ктох-то еще верит, что ОНО где-то хоть каким-то боком за Украину :-)
Нанятое чмо-убийца, не украинец, у которого не екнет, даже если нас всех ебнет потужно одним махом
Виправлялочка
• 15 апреля в 20:14
Ответ дляПишу, не читаю
Я дуже дуже сподівалась на вибори. Він хоче правити вічно. Не можу дивитись на нього. Не голосувала за нього.
Впораюсь зі всим• 15 апреля в 20:16
Ответ дляВ кого тако було
Вчора перша жертва війни в Черкасах- вбито дитину на дитячому майданчику уламком шахеда біля 18.00
Первая жертва за 4 года ?????
Виправлялочка
• 15 апреля в 20:16
Ответ дляВпораюсь зі всим
Первая жертва за 4 года ?????
Ні
Пишу, не читаю• 15 апреля в 20:17
Ответ дляВиправлялочка
Выборов не будет как и в раше, до 2030 года. Мы зеркалим.
Виправлялочка
• 15 апреля в 20:18
Ответ дляПишу, не читаю
Та я зрозуміла.
Виправлялочка
• 15 апреля в 20:19
Ответ дляЛидия V
А що у вас там?
Питання до черкащан які знають що
В кого тако було• 15 апреля в 20:20
Ответ дляВпораюсь зі всим
Первая жертва за 4 года ?????
офіційно так, відповідно до змі, але тут кажуть ще про чоловіка в минулому році, а от що перша дитина, то так, на жаль це було відносно безпечне місто з початку 2022 року до вчора...ми навіть переїхати думали
Виправлялочка
• 15 апреля в 20:21
Ответ дляВ кого тако було
Періодично тут обстріл. Щодня транзит. Черкаси точно не безпечне. Чернівці хоча б. Чи Ужгород.
В кого тако було• 15 апреля в 20:24
Ответ дляВиправлялочка
знаю що там, маю в Черкасах родичів, тому й хотіли туди, транзит то ще квіточки, ми біля Києва- у нас ..опа., у нас системний НЕ транзит...