Дуже потрібна рекомендація 🙏
Шукаю в Києві хорошого стоматолога-хірурга, який робить резекцію верхівки кореня зуба (є гранульома, хочу зберегти зуб).
Якщо хтось мав подібний досвід — будь ласка, порадьте лікаря та поділіться своїм досвідом
ТаПрямТам• 17 апреля в 15:19
Не этот опыт, врач классный.
Папин на Закревского. Личный тел не дам его, но клиника и врач гуглятся
КротоТо• 17 апреля в 16:04
Теж послухаю. Бо із власного досвіду можу дати тільки антирекламу горе-стоматологам, такої жесті понароблювали, що жах
Эта_Шикарна)• 17 апреля в 16:31
Якщо саме гранульма, можна спробувати без резекції, перелікувати. Дуже багато цього лікується
Эта_Шикарна)• 18 апреля в 09:27
Ответ дляАГУСЯ
Стоїть штифт та коронка((
Потрібно знімати коронку, виймати штифт і переліковувати. Так, це довго, але відсоток успіху доволі непоганий. Чи це нова коронка? Скільки їй років?