АГУСЯ• 17 апреля в 15:13

Потрібна рекомендація стоматолога-хірурга (резекція кореня зуба)

Дуже потрібна рекомендація 🙏
Шукаю в Києві хорошого стоматолога-хірурга, який робить резекцію верхівки кореня зуба (є гранульома, хочу зберегти зуб).
Якщо хтось мав подібний досвід — будь ласка, порадьте лікаря та поділіться своїм досвідом
ТаПрямТам• 17 апреля в 15:19
Не этот опыт, врач классный.
Папин на Закревского. Личный тел не дам его, но клиника и врач гуглятся

автор АГУСЯ • 17 апреля в 15:20
Ответ дляТаПрямТам
Не этот опыт, врач классный.
Спасибо, погуглю
ТаПрямТам• 17 апреля в 15:22
Ответ дляАГУСЯ
Спасибо, погуглю
Нашла вам
автор АГУСЯ • 17 апреля в 15:23
Ответ дляТаПрямТам
Нашла вам
Спасибо!
ФсеСама• 17 апреля в 15:26
Боже, я только от стоматолога пришла, тоже походу нужна резекция
автор АГУСЯ • 17 апреля в 15:28
Ответ дляФсеСама
Давайте искать вместе лучшего
КротоТо• 17 апреля в 16:04
Теж послухаю. Бо із власного досвіду можу дати тільки антирекламу горе-стоматологам, такої жесті понароблювали, що жах

Эта_Шикарна)• 17 апреля в 16:31
Якщо саме гранульма, можна спробувати без резекції, перелікувати. Дуже багато цього лікується
автор АГУСЯ • 17 апреля в 20:08
Ответ дляЭта_Шикарна)
Стоїть штифт та коронка((
автор АГУСЯ • 17 апреля в 20:08
Ответ дляКротоТо
Співчуваю((
Эта_Шикарна)• 18 апреля в 09:27
Ответ дляАГУСЯ
Стоїть штифт та коронка((
Потрібно знімати коронку, виймати штифт і переліковувати. Так, це довго, але відсоток успіху доволі непоганий. Чи це нова коронка? Скільки їй років?
автор АГУСЯ • 18 апреля в 13:28
Ответ дляЭта_Шикарна)
Це ризиковано, може тріснути корінь