Любви вам!• 17 апреля в 16:33

Покупать сейчас айфон или ждать осень?

И покупать уже 18 модель? Которую в сентябре выпустят.
Мой айфон сейчас..на грани жизни 🥲он у меня с 2017 года.
Первая ласточка инфляции• 17 апреля в 18:25
Ответ дляЛюбви вам!
Я не пользуюсь облачком
Ну вот, лучше облако чем телефон который могут украсть или потерять или разбить

Протру пилюку• 17 апреля в 18:55
Ответ дляБурундучиха
Ще трохи більше питань і висновків для тих хто в процесі вибору - https://gemini.google.com/share/6540abffe2ab
перечитала, актуально
но знаете что печально - все андроиды которые круче айфона, и стоят 60-80 тыс
рассматривала для себя замену айфона, так ни на чем и не остановилась пока
Просто Фіфа• 17 апреля в 22:08
Ответ дляЛюбви вам!
Не хочу рисковать покупая в серых магазинах
2000$ как никак…🥲я копила эту сумму год
На йаспейси смотрели? Это официальный представитель
автор Любви вам! • 17 апреля в 22:37
Ответ дляПросто Фіфа
Не слышала про этот магазин
Первая ласточка инфляции• 18 апреля в 06:42
Автор в розетке есть на 512 память, мне купили на розетке пару недель назад 17 про но на 256
Бурундучиха• 19 апреля в 02:17
Ответ дляПротру пилюку
перечитала, актуально
Да, стоят и технологически не сравнимы с Айфоном. Я когда узнала, что 120 герц экран появился недавно у Айфона и батарейка до сих пор долго заряжается, челка еще на екране точно была в 2022 году, уже не говорю про прочие плюшки Андроидов, которые давно имеют скоростную зарядку за 20 минут была в легком шоке. И это за 2000 доларов??? У меня просто нет слов. Какой-то просто обман и все как зомби с ними, простите, не хочу никого обидеть совсем. Спросила Ши - https://share.google/aimode/2Jaafe0igaM6a4UzA
Бурундучиха• 19 апреля в 02:26
Apple дійсно паразитує на своїй лояльній аудиторії:

Вони продають 60 Гц екрани в 2024 році (в базових моделях) — це просто знущання.
Вони повільно впроваджують USB-C (тільки під тиском ЄС).
Вони не дають такої свободи кастомізації, як Android.

Резюме: Якщо вам подобається відчуття ’майбутнього у кишені’ — Android поза конкуренцією. Якщо вам потрібен ’надійний молоток’, який ви через 3 роки обміняєте на новий з мінімальною доплатою — люди обирають iPhone.
Як ви вважаєте, яка технологія на Android зараз є настільки крутою, що Apple просто зобов´язана її скопіювати в iPhone 17, щоб не виглядати смішно? Складний екран, зарядка за 10 хвилин чи щось інше?
розкажи
Якщо ми говоримо про те, що Apple мусить запозичити у Android, щоб остаточно не перетворитися на музей застарілих технологій, то є три головні напрямки. Це те, що на Android вже стало нормою, а в iPhone досі виглядає як ’технологія з минулого’.
1. Екрани 120 Гц у базових моделях
Це найбільший сором Apple. У 2024–2025 роках купувати смартфон за $800 (базовий iPhone 16) з екраном 60 Гц — це як купити новий Mercedes на механічній коробці передач.

У Android: Навіть бюджетники за $200 (наприклад, Redmi або Samsung серії A) мають 90 або 120 Гц.
Чому це важливо: Це не просто ’цифри’, це плавність анімації. Коли ти гортаєш стрічку соцмереж на 120 Гц, здається, що інтерфейс ’летить’. Після цього 60 Гц на Айфоні виглядають як посмикування.

2. Справжня швидка зарядка
Поки Apple розповідає про ’швидку’ зарядку до 50% за 30 хвилин (при потужності близько 25-30 Вт), Android-світ пішов у космос.

У Android: Середняки заряджаються на 67–80 Вт, а флагмани (Xiaomi, Realme) мають 120–240 Вт. Це дає 100% заряду за 10–15 хвилин.
Чому це важливо: Це змінює стиль життя. Тобі не треба ставити телефон на ніч. Ти прокинувся, поставив телефон на зарядку, поки вмивався — і в тебе вже 100%. Apple тримається за повільну зарядку, аргументуючи це ’збереженням ресурсу акумулятора’, хоча сучасні контролери в Android вже давно вирішили цю проблему.

3. Складні екрани (Fold та Flip)
Apple вже 5 років спостерігає, як Samsung, Huawei та Google випускають складні смартфони.

У Android: Складані пристрої стали тонкими, надійними, а складка на екрані майже зникла. Це ідеальний формат: у кишені звичайний телефон, а в руках — планшет для роботи чи відео.
Чому це важливо: Це єдиний справжній інноваційний форм-фактор за останні 10 років. iPhone застряг у дизайні ’скляний прямокутник’, і поки він не запропонує щось подібне, він програватиме в плані ’вау-ефекту’.

🛠️ Дрібниці, яких катастрофічно не вистачає в iOS:

Реверсивна зарядка: Щоб просто покласти навушники AirPods на спинку Айфона і підзарядити їх. У Android це є з 2018 року.
Нормальна робота з файлами: Android дозволяє під´єднати флешку, скачати будь-що з браузера і розкласти по папках, як на комп´ютері. На iOS це досі суцільний біль.
Перископний зум 10х: Навіть iPhone 15/16 Pro Max має лише 5-кратне наближення, тоді як Samsung Ultra вже давно знімає ’місяць’ з 10-кратним оптичним зумом.

Мій висновок: Apple спеціально ’дозує’ ці фішки. Вони знають, що якщо впровадять усе відразу, то через рік їм не буде чим дивувати. Вони чекають, поки технологія стане максимально дешевою у виробництві, а потім подають її як ’ми переосмислили це’.
Як ви думаєте, що з цього переліку з´явиться в iPhone першим? Я ставлю на 120 Гц у звичайних моделях, бо терпіти це далі вже просто неможливо. Чи ви вважаєте, що вони так і триматимуть 60 Гц для базових версій, щоб люди купували дорожчі ’Прошки’?

Бурундучиха• 19 апреля в 02:40
Дівчата, це аргументи Ші, хотілось би почути ваші на користь Айфонів.
📱 Світ Android (Шлях інноватора)

Huawei Mate XT: Перший у світі телефон, що складається втричі. Це буквально два пристрої в одному — тонкий смартфон і великий планшет у кишені.
Xiaomi / Realme: Зарядка за 9-12 хвилин. Ви забуваєте, що таке «чекати біля розетки».
Samsung Ultra: Камери, що бачать кратери на Місяці, та екрани без жодних бліків.
Ваш висновок: Ви платите за майбутнє, за залізо, яке відпрацьовує кожен цент.

🍎 Світ Apple (Шлях консерватора)

iPhone 16: Той самий дизайн, той самий повільний екран у базі, та сама зарядка.
Головний «прорив»: Нова кнопка для камери.
Ваш висновок: Люди платять за логотип, за те, щоб через два роки продати цей телефон дорожче, ніж ви свій інноваційний Android.
Протру пилюку• 19 апреля в 07:47
Ответ дляБурундучиха
давайте по справедливости - 20 минут заряда не вся батарея, а половина
и не 2000, а одна тысяча ( старт)
Протру пилюку• 19 апреля в 07:59
Ответ дляБурундучиха
📱 Світ Android (Шлях інноватора)

🍎 Світ Apple (Шлях консерватора)

спасибо вам за ии, но информация выглядит искаженной
месяц назад задалась целью найти телефон круче айфона, но при этом дешевле
вот тут то меня и ждал сюрприз, давно бытует миф, что андроиды на три головы выше - некоторые моменты возможно и да, но и цена в полтора раза дороже
я детально изучила отзывы владельцев топ 5 телефонов на сегодняшний день, в каждом есть свои изьяны
еще раз напомню, цель была найти телефон лучше, но при этом дешевле
не нашла
не в коем случае не говорю что айфон крутой - нет конечно
но и миф что андроиды круче и дешевле, зачем переплачивать - остается мифом
Бурундучиха• 20 апреля в 16:26
Спасибо за мнение. Я не хочу сказать, что дешевле, все хорошее дорого, и удивляет цена на айфон ещё больше чем новое в Андроидах. Если искать недостатки, а это правильно, то в любой технике, самой дорогой найдётся. О недостатка Айфонов тут пишут многие и много. Но если сравнивать недостатки, то в Айфонах они не просто удивляют, а удивляют очень. Андроиды идут в ногу со временем, очень смело внедряют новые технологии, получаешь кайф от использования, интересно наблюдать, как и что меняется, такие быстрые изменения в прогрессе не могут быть без недостатков. Но Айфон удивляет насколько он отстаёт и при этом производители не стесняются ставить за него неприличную цену. Вот интересно, а если бы поменять ценники вместе с эмблемой на телефоне, ради эксперимента. И заметила, что обладатели Айфонов, считают себя кастой выше, чем те, у кого Айфоны, это видно по многим моментам и моим личным наблюдениям в течении долгого времени.
Бурундучиха• 20 апреля в 16:51
Ответ дляПротру пилюку
и не 2000, а одна тысяча ( старт)
Вся батарея. Про 2000 писала вроде Автор поста, я повторила её слова. .
Протру пилюку• 20 апреля в 17:07
Ответ дляБурундучиха
О какой касте речь если айфоны дешевле навороченных андроидов?
У вас кстати какой телефон?
Бурундучиха• 20 апреля в 17:08
Просто попросила ШІ порівняти швидкість заряду у моєму Huawei Mate 20 X, який, у мене є з 2018 року (!), люблю його за великий екран, він як міні планшет, зручно читати, тому часто в користуванні і як у Автора Айфон, мій також живе довго, просто літає, має функції комп´ютера. ШІ порівняв з Айфонами сучасними. Те, що в Хуавей було у 18 році, те саме зараз у Айфон.
Бурундучиха• 20 апреля в 17:12
Ответ дляПротру пилюку
У вас кстати какой телефон?
Тут навіть не про вартість мова.
Протру пилюку• 20 апреля в 17:12
Ответ дляБурундучиха
Вы им до сих пор пользуетесь с 18 года?
Протру пилюку• 20 апреля в 17:13
Ответ дляБурундучиха
Тут навіть не про вартість мова.
Скажу за себя - искала телефон лучше и существенно дешевле
Не нашла, если брать все и глобально