Купила квитки дитині на старий паспорт , дійсний до 3 травня , виліт 24 квітня , назад 2 травня , новий вже зробили , дійсні 2 паспорти , квитки куплені через ківі , авіакомпанія Wizz air, чи варто змінювати данні в квитка на новий паспорт , чи летіти по старому ?
Пишу з калідору• 17 апреля в 19:47
У нас Райан ер, при завантаженні бордінг пасс видавало помилку, вимагало паспорт з терміном дії мінімум 6 місяців. Довелося міняти дані паспорту.
Танцепесенная• 17 апреля в 20:06
так, обов´язково. Вас не впустять в іншу країну по старому паспорту