Помаранчова душа• 19 апреля в 15:06
Ролики для дорослих (тільки не для катання. А кіно)
От вище питали , яке улюблене.
А у мене інша проблема - я от листаю листаю, і рідко щось попадеться. Справа в тому що я терпіть не можу оцей порядок: роздівння, МІНЕТ цей жуткий, де дівчина так себе веде наче це цукровий член, із таким ентузіазмом це все…і потім кілька поз і все.
Хочеться елементу грубощів, домінування, супротиву…- напишеш в пошук це- одразу бдсм🤢🤢🤢; пишеш уже втупу - скрув/заклеів рот і того-етого…- знову! Він то зв‘язав, але в рамках прелюдіі. А сама жінка і рада. І знову все по сценарію що вище.
Коротше нема. Чи не там шукаю.
Помаранчова душа
• 19 апреля в 15:13
Ответ дляБабо-лебідка
Шукайте гвалтування
Нема! Їх видно заборонили