Вумна вутка• 20 апреля в 11:19
А большой момон старит мужчину?
Кондуктор троллейбуса• 20 апреля в 11:20
на мене в тредсі дядько підписався з великим животом, я прям оскорбилася - да як віж смів! от реально
палка-копалка• 20 апреля в 11:22
’Тот выглядит молодо,-у кого в карманах зелено!’
Народная мудрость
Фима Собак• 20 апреля в 11:26
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Скотиняка) А взагалі це треш, оці мужики із ременем під животом- такий антисекс. Пива лупить менше треба.
Кондуктор троллейбуса• 20 апреля в 11:26
Ответ дляФима Собак
угу. ще у статусі в нього - шукаю спілкування. ну от був би у мене такий живіт - він підписався б на мене?
ПАЦАНКА О• 20 апреля в 11:29
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Жінка з таким животом, як правило, через пару тижнів вже народить :)
Кондуктор троллейбуса• 20 апреля в 11:30
Ответ дляПАЦАНКА О
вона хоч народить, а з нього який толк)))
Фима Собак• 20 апреля в 11:30
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нє, такі хочуть струнку дівчинку рочків 25-35
А саме страшне, товсте і старе) Мені такі на СЗ писали, то я так і відповідала їм. Ги, у відповідь ще більше г..на) Нічого, все ок.
А що? Стане де-небудь біля річки чи у вишнях, зафоткає свій пузон і пише. Мачо, блін.
ПАЦАНКА О• 20 апреля в 11:31
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Отож.
Кондуктор троллейбуса• 20 апреля в 11:31
Ответ дляФима Собак
точно, у вишнях біля ріки! а ви як узнали?))) стоїть такий пузан у вишнях, обожи та доколє! ще й підписується
Фима Собак• 20 апреля в 11:31
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Це життєвий досвід
Кондуктор троллейбуса• 20 апреля в 11:32
Ответ дляФима Собак
Це життєвий досвід
дивлюся на таке і думаю - гарно що вийшла заміж давно, нікого шукати не треба, бо я б сказилася від цих пизанів самовпевнених
Фима Собак• 20 апреля в 11:33
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Кондуктор троллейбуса• 20 апреля в 11:37
Ответ дляФима Собак
якось пішла у церкву і ми співали там, так прийшов такий пузан, мало того шо пузан - вважав себе красавцем, грасирував голосом і співав наче він, блін, баритон з опери! заглушав усіх. його було багато. оце пиха, оце мнєніє. я була така зла! звідки воно береться у них, хто тримає в них таку впевненість
Уравнобешенная• 20 апреля в 11:40
Ой які всі горді. Мабуть ті жінки, які з цими момонами, не мають потреби тут сидіти, аби вбити час і самоствердитись. А часто з ними молоді губаті, все як інста показує.
Фима Собак• 20 апреля в 12:09
Ответ дляУравнобешенная
Боже збав) Ще не довелось так принижуватись. Хай молоді і губаті відпрацьовують)
Ноу коммент• 20 апреля в 14:37
Ответ дляпалка-копалка
Народная мудрость
Плесень что ли ? Или мхом карманы заросли?
Ноу коммент• 20 апреля в 14:40
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Та,да ... чучундрики, зато высокого, о себе, мнения с короной на голове