Кокосиха• 21 апреля в 08:27
Котлета або голубці або риба з гарніром на сніданок це норм?
Чи краще вівсяночка, авокадо там всякі, панкейки?
СкрипяСердцем• 21 апреля в 08:55
Ответ дляВсіх підсаджую
А як зараз суші їдять з хріном, і нічого, смакує
Я вже писала, що купила якийсь на паску хрін, а він такий смачний виявився, не міцний, бо з буряком. Тепер цей хрін - мій вайб на постійній основі до м´яса, а не лише на паску.
А какой именно хрен?
Всіх підсаджую• 21 апреля в 08:56
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я недавно хумус с мясом попробовала вместе. Раньше так не ела. Зашло)
А я так і не знаю, який хумус на смак.
З таких страв можу їсти лише паштет, і лише свій домашній
Всіх підсаджую• 21 апреля в 08:56
Ответ дляСкрипяСердцем
А какой именно хрен?
У новусі, маленька баночка з білою кришкою. Вінниця наче.
Котя_люлю• 21 апреля в 08:57
Мне не норм. И панкейки не норм. Ем яйца или намазку / салат с яйцами и тунцом, или что-то из творога. Белково-жировой завтрак, короче.
from Ukraine• 21 апреля в 09:05
В моїй сім´ї да.
Ми доїдпємо вечерю.
Правильго це чи ні, мені все одно.
Я ненавиджу вранці готувати щось свіже. Максимум омлет і салат. Але чоловік йде на роботу рано, я не їочу вставати в 6 і готувати йому.
Діти тоже привикли що є, то їдять.
Я можу і борщ поснідать, коли нема нічого
Ми доїдпємо вечерю.
Правильго це чи ні, мені все одно.
Діти тоже привикли що є, то їдять.
КондуктЕр тролейбуса• 21 апреля в 09:16
Все норм, головне, щоб вам смакувало. Я, наприклад, терпіти не можу авокадо, не їм його взагалі і чудово себе почуваю.
Майская киска• 21 апреля в 09:19
Лучший завтрак, разогретый ужин или бутерброд, или творог. Для меня.
З понеділка на дієті• 21 апреля в 09:22
Для меня ненормальный, я утром вообще есть не могу с самого детства. В меня это не влезет. Часов в 11-12 можно и голубцы, и панкейки, и рыбу с авокадо. А утром только кофе.
Хвігура мічти• 21 апреля в 09:24
Ответ дляТишком нишком
Те що ви перелічили, мені норм по поєднанню смаків. А от голубці та авокадо це не те
Жизнь заставит, и голубцы с авокадой будете есть :D
Любимка-анонимка• 21 апреля в 09:39
Я не можу їсти ’обідні’ страви зранку, воно мені важке, жирне і смердить
Одна_на_всей_планете• 21 апреля в 09:41
Еще борщ с чесноком и вы собрали полный комплект утренних отрыжек в общественном транспорте
Все питаю зарання• 21 апреля в 11:24
Ответ дляТишком нишком
Вам смакуватиме туше на капуста від голубця з авокадо? Як на мене це не смакує разом
Смотря как её потушить эту капусту, ненавижу перетушеную, и вообще в духовке делаю. Без томатной пасты, только свежие помидоры. Мои отлично сочтутся с авокадо))
Пожарник• 21 апреля в 12:12
Овсянку, авокадо и панкейки не ем в принципе. Голубцы или рыба для меня норм в любое время суток. И даже борщ)