Асталависта бэйби• 22 апреля в 21:32

37 років, немає дітей

Співмешканцю 51, не хоче дітей, бо є свої в нього. Плюс якщо мала дитина, не зможемо разом подорожувати, він дуже любить подорожі. Хіба дитина це так важливо для відносин? Подруги лякають, що без дитини скоро знайде молодшу, бо він забезпечений в вибір є
Наизнанку• 22 апреля в 21:42
Из такой позиции он вас точно скоро на помоложе разменяет

Безлім на все• 22 апреля в 21:43
Какие-то недоразвитые подруги, типа от женщин с детьми не уходят? Или вы в плане финансов, типа чтоб жить за счет ребенкиных алиментов?
Указка• 22 апреля в 21:44
Моїй сестрі 38, цивільному чоловікові 44. В нього є донька від першого шлюбу. Сестра спочатку хотіла дитину, а зараз вже перегоріла і нічого не хоче. Живуть собі разом і все. Собачку завели, нею опікуються
А ви нікого не слухайте, ніяких подруг. Просто живіть як вам серце підказує і отримуйте задоволення від життя
Плету интриги• 22 апреля в 21:45
Тут все зрозуміло, вам потрібна дитина, але не з цим чоловіком. Якщо ваші почуття настільки сильні, що ви готові пожертвувати материнством, що ж, живіть з ним і насолоджуйтесь.
У мене подруга народила від 52-річного, вже у 4 місяці дитини вони були закордоном
НетЕщеНаверное• 22 апреля в 21:46
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Залетать и рожать
Правильно, хай дасть їй потім копняка під зад разом з дитиною, поїде до мами з сюрпризом.
Радість моя• 22 апреля в 21:46
Ответ дляШкала Радощів
А у вас свого розуму і життя нема?
теж хотіла запитати
ХикориДикори• 22 апреля в 21:46
Ответ дляАсталависта бэйби
Чоловіка такого рівня і достатку я вже не знайду
Якби він вас любив, він би не залишив вас бездітною !
Дитина це не тягар, тим паче, що є фінансова можливість забезпечити няню.
Виводи робіть самі …
Що вам дорожче він з його грошима, чи останні роки аби народити дитину, а краще 2

Указка• 22 апреля в 21:46
Авторе, ваші подруги тупі як корка. Дитиною чоловіка не втримаєш. Навіть подивіться на вашого чоловіка. В нього діти є? Є. І де він зараз? Хіба він з ними та з матірʼю своїх дітей? Втримала його дитина? Отож й воно
Бла бла бла• 22 апреля в 21:47
Ответ дляАсталависта бэйби
Це я для того, щоб розуміли читачі, що ми офіційно не одружені, він проти цього офіціозу
Он против официоза с Вами, автор...
НетЕщеНаверное• 22 апреля в 21:48
Ответ дляЗамріяна
Автор, вы такая молодая. Зачем вам этот старпер?
Познакомьтесь с мужчиной вашего возраста или даже младше, у кого нет детей, и стройте свою жизнь. Путешествовать он, видите ли, старый пердун, любит.
Если б ей светил кто-то лучше этого, она б за этого не держалась. А так она и этому старперу не сильно сдалась. Куда она от него денется? У самой же ничего нет
Радість моя• 22 апреля в 21:48
Ответ дляАсталависта бэйби
Від кого? Він не хоче
питання одне, Ви хочете дітей чи ні? мій другий чоловік теж дітей не мав й не хотів, а я хотіла ще, хоча мала вже одну дитину, наразі в нас двоє, молодшому вже 18, він дітей обожнює, але! я їх народжувала для себе бо хотіла ще дітей, не хочете - не народжуйте, бо той, хто каже про склянку води у старості - довбень, дітей народжують не для того щоб тримати біля спідниці

й ще - Ви боїтеся залишитися одна? подумайте, чи потрібна вам дитина? нащо вона вам? в чому проблема бути одній? знову ж - жінка, яка хоче жити не одна ніколи одна не буде, знаю купу прикладів коли бабуні в 75 знаходити свого дідуся, було б бажання
Радість моя• 22 апреля в 21:49
Ответ дляВоленс-неволенс
А то вы не знаете как это делать
100%
автор Асталависта бэйби • 22 апреля в 21:49
Ответ дляБла бла бла
Он против официоза с Вами, автор...
Ні, з минулою дружиною також були не розписані. Але називає її « колишня дружина», бо є діти
Воленс-неволенс• 22 апреля в 21:49
Ответ дляЗамріяна
Автор написала что у него деньги
Радість моя• 22 апреля в 21:49
Ответ дляАсталависта бэйби
ну так почніть з себе, занижена самооцінка, не краще, що може статися з людиною, до того ж ви любите не свого чоловіка, а його гроші, що безперечно стане причиною розриву відносин згодом
Замріяна• 22 апреля в 21:49
Ответ дляВоленс-неволенс
А то вы не знаете как это делать
и как же?
Замріяна• 22 апреля в 21:50
Ответ дляВоленс-неволенс
Автор написала что у него деньги
ну деньги деньгами, но немолодое тело - разве можно долго терпеть?
Радість моя• 22 апреля в 21:50
Ответ дляАсталависта бэйби
то ви зовсім дурненька, вибачте, він вами просто користується й реально знайде молодшу коли постарішаєте, бо він може купити таку саму жадібну на гроші
Воленс-неволенс• 22 апреля в 21:50
Ответ дляЗамріяна
Главное деньги

Радість моя• 22 апреля в 21:51
Ответ дляНога на ногу
Обирайте зараз .
Або гроші тимчасово .
Або дитина назавжди.
Я б не відмовилась від своїх планів на життя , заради мужичка у якого є достаток .
так вона не від планів відмовляється, вона думає, як вона вхопила чувака з грішми й розмірковує чим його до себе прив´язати ще
НетЕщеНаверное• 22 апреля в 21:51
Ответ дляЗамріяна
Вы как вчера родились.
Тут 80% готовы терпеть все за деньги.
Правда, им никто не предлагает
ротцвеники• 22 апреля в 21:52
Я так и не поняла - вы хотите детей или нет?
А то все про него. А вы?
Радість моя• 22 апреля в 21:53
Ответ дляВбигудях
Как давно вы знаете о том что он не хочет детей? Человек со сформированы мировоззрением, вы его не переубедите. Либо смиритесь, либо сделайте так чтобы ’случайно’ забеременеть. Но не факт что он не скажет делать аборт
не просто скаже, а вІзьме за шкибарки, відвезе до клініки та проконтролює щоб все було зроблено, а якщо вона буде замовчувати вагітність, то за наявності великих грошей знайде де їй штучні пологи зроблять, тому якщо вона хоче народжувати про чоловіка потрібно забути
Радість моя• 22 апреля в 21:54
Ответ дляЗамріяна
автор жадібна дівка що вхопила штани з грішми, невже ви не розумієте, що вона його не любить, а використовує? інакше тема була написана іншими словами та з іншим змістом
Замріяна• 22 апреля в 21:56
Ответ дляВбигудях
а как можно случайно забеременеть, если мужчина использует презик?
Радість моя• 22 апреля в 21:56
Ответ дляБла бла бла
Он против официоза с Вами, автор...
ну тут таке, ми з моїм другим чоловіком теж неодружені) але разом 27 років й двох дітей вже виростили спільних так що штамп не завжди потрібен, але у авторки чітко видно, що їй від цього дядька потрібні кошти та красиво жити за його рахунок
ХикориДикори• 22 апреля в 21:57
Ответ дляРадість моя
Ви розумієте, що таке штучні пологи ?
Це вбивство вже сформованої дитини, тільки не зовні, а в середині матері !
Таке заборонено законом, і дешевше вже кілера для матері найняти, аби не було докорів і звинувачень …
Радість моя• 22 апреля в 21:57
Ответ дляЗамріяна
як там казала інстасамка? ’за деньги - да!’
Ганцю в кєдах• 22 апреля в 21:57
Ответ дляЗамріяна
Автору під 40- к, зараз вільних в її віку +- одиниці, хто глибого жонатий, хто на захисті.Їй немає з кого вибирати, залишається той ’ стартер’( я не вважаю чоловіка 50 стартером)
Радість моя• 22 апреля в 21:58
Ответ дляротцвеники
А то все про него. А вы?
та не хоче вона, вона думає як не лишитися одній у старості без дітей та грошей, розмірковує що їй вигідніше, намагатися втримати мужика чи народити дитину, щоб та дитина коли виросте, висіти на її шиї