фан L.O.S.T.• 23 апреля в 02:12
Вам нравится имя Джиневра?
Этожзвяздаяегообожаю• 23 апреля в 02:37
Никогда не слышала такого. Звучит как странная смесь Минервы и Джиневьевы.
Пирожкиня• 23 апреля в 06:19
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
швейная машинка есть с похожим названием
Розвідка Маші• 23 апреля в 06:45
Удивительно неблагозвучное имя в любом варианте.
Варіанти її імені численні — Гвіневра, Гвіневера, Гіневру, Гвінівер, Гвіневір, Гіновер, Гуіневра, Гіньевра, Гуанамара (лат.), Гвенхуівар (валійською), Гвеніфар, Геньевр (фр.), Джиневра (іт.), Квеннувар, Кунневаре (нім.).
Тішуся неперетішуся• 23 апреля в 08:15
Це ім´я
я подумала це якийся матюк. Господи, бідні діти, у батьків кукуха їде, а їм потім вигрібати з цим іменем усе життя.