Життє Бентежне• 23 апреля в 12:13
А якщо в інсті чоловіка одні голі тьотки вилазять (там де пошук)
Понятно шо він на них не підписаний
Але я ось хотіла в пошуку знайти людину з його інсти.. зайшла а там картинки голих тьоток (еротичні)
ОливьЕЖечка• 23 апреля в 12:22
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це значить шо він якось їх шукає?
Это значит поле его интереса. Мне предлагает поиск покупки в Зара блогерш во всех странах, красивые сады, путешествия, аварии, новости войны, распродажи в Интертопе.
Как сказали мне сыновья - о, мама, ты что в тик токе сидишь? А что ты там смотришь, там же одни вебкамщицы