Клин_Кляйн• 24 апреля в 17:04

Порадьте, як зробити сирний соус до макаронів?

Я в дамках• 24 апреля в 17:05
Тоже интересно.. наверно плавленый сыр нужен

Трейдер кріпти• 24 апреля в 17:08
Слив масло положите в сотейник и на медленный огонь, туда же сыр, который слайсами нарезан и упакован индивидуально, как для бургеров, я еще немного сливок добавляю, чтоб консистенцию выравнять и приправки какие-то если хотите
Хомо_сапиенс• 24 апреля в 17:10
Я в глубокую сковородку наливаю сливки 36% и тру туда сыр чеддер, много, еще добавляю молотый перец. Затем закидываю туда уже готовые макароны и перемешиваю.
Есть еще какой-то вариант с мукой, но мне так нравится больше
Послушная• 24 апреля в 17:10
Ответ дляТрейдер кріпти
А вместо сливок можно воду из макарон?
МУСЯкомарова• 24 апреля в 17:11
я делаю молоко, пармезан, чуть соевого соуса и чуть горчицы
Хвець-тець• 24 апреля в 17:11
Когда то готовили все соусы на белом основном. Сейчас каждый по своему
Швидка Настя• 24 апреля в 17:19
Я роблю так. Цибулю смажу, туди часник тертий. Потім пересипаю готові макарони і трохи рідини від них, додаю тертий сир, я люблю пармезан та вершки, хвилин 5 на малому вогні, щоб загустіло і утворився сирний соус

Ніколи не збрешу• 24 апреля в 17:21
Можна на основі бешамеля, а можна просто вершки із сиром прогріти.
Ніколи не збрешу• 24 апреля в 17:22
Ответ дляПослушная
А вместо сливок можно воду из макарон?
Тоді хоч жовток додайте як у карбонарі..
Послушная• 24 апреля в 17:25
Ответ дляНіколи не збрешу
Спасибо, точно А то сливок нет, идти не хочется уже никуда.
ЖенаАйтишнеГа• 24 апреля в 17:42
Робите бешамель: 50 гр масла розтопити, додати 2 ст.л муки, обсмажити до золотавого кольору, і додати 500 мл молока. Швидко помішувати, щоб не утворились грудочки. Додати сіль і мускатний горіх. Коли прокипить пару хвилин, додати натертий сир. Краще чеддер. Якщо хочете, щоб соус тягнувся, то чеддер і моцареллу.