Колгоспниця• 24 апреля в 22:16

Мазок урогеніталтний, впл - чи здавали в лабораторії?

Якщо здавали то в якій саме?
Там медсестри добре орієнтується при взятті матеріалу? Чи краще все таки гінеколог?
Чарівне зіллячко• 24 апреля в 22:19
Краще ідіть до дермовенеролога і він скаже що треба здати

Шлях до зірок• 24 апреля в 22:30
Здавала в Ділі - все чудово, комфортно. Направила лікар, у них у клініці (приватна) не роблять такі. Можна було прийти, вона б взяла матеріал і направила б сама в Ділу чи кудись, але це +700 грн за прийом. Тому я аішла в Ділу, здала, а потім до лікаря з результатами. Не переживайте, там же медсестри з досвідом, їх вчать цьому
Крем для арбуза• 24 апреля в 22:32
Лучше у хорошего гинеколога сдайте мазок на впч и цитологию. Я пошла к молоденькой, неопытной гинекологу и она взяла мазок не пригодный для цитологии. Пришлось сдавать повторно у другого доктора
СирОжино пирОжино• 24 апреля в 22:41
Идите к гинекологу, просите, чтоб она взяла мазок и выписала направление в CSD лабораторию. Сами его туда отнесете, там делают бесплатно на ВПЧ по направлению.
Но предварительно позвоните в лабораторию и запишитесь, сейчас у них очереди