Моторошні троянди• 26 апреля в 16:01

Чоловіку знесло дах. Як допомогти йому побороти це, зберігши родину?

Банальна криза середнього віку, яка, на мою думку, не вартує розлучення.
Чоловіку 38, півроку тому влаштувався на роботу і з тих пір сам не свій.
Недавно прийшов, сказав, що йому знесло дах, хоче розлучитися і бути з нею.
У нас діти, сім’я. Ми більше 10 років разом, з молоду. Батьки наші дуже товаришують.
Каже, що не може себе тримати в руках, ніколи такого не відчував, і що їй потрібен він, а не гроші . Зібрав речі і пішов до неї на зйомну квартиру.
Звільнятись не варіант.
Я знаю і розумію що це криза, що він пошкодує, що це дуже часта історія. Як вправити мізки, якщо він впертий?
Некомильфо• 26 апреля в 16:23
Ответ дляПартизанка
Я бы поджопник ему дала.
Автор не такая.

Ширли-Мырли• 26 апреля в 16:24
Ответ дляМоторошні троянди
Розлучились після 15 років шлюбу? Чи через 5? Це велика різниця
Ми один механізм, у нас навіть серця бʼються в унісон
Після цих слів ясно, що ви троляка
ВЫВсеВрете• 26 апреля в 16:24
Ответ дляНі за холодну воду
Так батьки ж товаришують! Це ж основне
Тема конечно трольная, но то что родители, т.е. свекровь, вправляла сыначке мозг ’у тебя семья’ - я была свидетелем. Но там и любовница была с тремя детьми от разных мужиков падкая на деньги с большими интимными талантами, вот и искала кому на постоянку пристроить свой прицеп и самой сесть, что бы никогда не работать. В той ситуации я бы сказала ’Свекровь спасла семью’. А мужика через год отпустило, а пока держало - жена уламала его добрачную квартиру подарить ребенку.
Некомильфо• 26 апреля в 16:25
Ответ дляБорисфенка
Це ще авторка не писала, що чоловіка зурочили, обпоїли чарівним зіллям.
И венок безбрачия на нем. Поэтому он ипет всех в надежде что это та самая.
Борисфенка• 26 апреля в 16:26
Ответ дляНекомильфо
Угу, привороти, криза віку, інші нещастя, які відбивають мужику мізки.
І авторка - спасітельниця.
Некомильфо• 26 апреля в 16:28
Ответ дляБорисфенка
І авторка - спасітельниця.
Если автор дала понять что она готова простить абсолютно все, то он ещё и не такое ей устроит.
ГейТуда• 26 апреля в 16:29
Ответ дляБорисфенка
Згадався фільм ’Любов і голуби’. Автор, передивіться.
То авторка і передивилася.

Не боюся осуду• 26 апреля в 16:29
Ответ дляМоторошні троянди
Боже та це анальна криза
У більшості це буває. Нічого, повертаються в сім’ю і про ту сучку й не згадують
Діти, внуки, РОДИНА
а мій каже що йому прямо голову знесло і не може пояснити
Відкрию вам секрет, у більшості цього не буває
автор Моторошні троянди • 26 апреля в 16:30
Ответ дляНе боюся осуду
Ага. Те що ви не знаєте це не означає що такого немає у ваших чоловіків
Але ж тут на порадниці всі шалено кохані дружини яким не зраджують))
Борисфенка• 26 апреля в 16:30
Ответ дляНекомильфо
Так він вже втік. Але авторка невгамовна.
Нам цього не зрозуміти.
Не боюся осуду• 26 апреля в 16:30
Ответ дляМоторошні троянди
Ну втішайте себе, що можна сказати💁‍♀️🙈 і майте трохи гордості та самоповаги
Борисфенка• 26 апреля в 16:31
Ответ дляГейТуда
То авторка і передивилася.
Точно, і коханка вже й вибачатися приходила, а-ля Гурченко.
Суворий патріархат рулить.
Некомильфо• 26 апреля в 16:31
Ответ дляМоторошні троянди
Многие элементарно уважают себя и измен не прощают.
Некомильфо• 26 апреля в 16:32
Ответ дляБорисфенка
Суворий патріархат рулить.
Может автор днём прилегла поспать и ей такой сон приснился.
Не боюся осуду• 26 апреля в 16:32
Ответ дляНекомильфо
100%
Янгол в камуфляжі• 26 апреля в 16:32
Я он тут глузую, але мій перший чоловік дійсно через рік прийшов проситися назад. Причина розлучення була його зрада. Типу пробач, біс попутав. І досі, вже 22 роки пройшло звинувачує мене, що не зберігла сімью. Бо жіночка там попалася не дуже, випиває, материться та б´ється)) я себе не на смітнику знайшла і звісно, відмовила. А подруга прийняла подібного ходока назад. Ну й шо? Вони прожили ще років пять і він знов пішов, вже остаточно до іншої. А вона лишилася сама досі
Некомильфо• 26 апреля в 16:33
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Оно обычно так и происходит всегда. Если он уже изменил раз и увидел что его простили, то он начнет каждую неделю ходить к новой и возвращаться назад как ни в чем не бывало.
ГейТуда• 26 апреля в 16:33
Ответ дляБорисфенка
Суворий патріархат рулить.
Ну так, сучка ж вже була, залишилося добавити ’фарбована’.
Не боюся осуду• 26 апреля в 16:33
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вангую - у вас все ок, а подруга себе ледве до купи зібрала

Некомильфо• 26 апреля в 16:34
Ответ дляНе боюся осуду
Не собрала. Делает вид что все хорошо.
Sgreen• 26 апреля в 16:34
Я думала від урагану що зараз
Маю декілька думок• 26 апреля в 16:36
У Вас один вариант, поставить свою жизнь на паузу и ждать возвращения.
ГейТуда• 26 апреля в 16:37
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Класика: якщо жінка назад не приймає чи не пробачає - то не зберегла сім´ю. А як він зраджує та взагалі уходить - то то нічого, це треба пробачати. І нічого, що йому нас..ть на ту сім´ю було
Не боюся осуду• 26 апреля в 16:36
Авторе, ск вам років? Я так розумію, трохи більше 30? То якого х ви тресетесь над зрадником? Не псуйте собі життя і нерви, і не тратьте найкращі роки життя на того, хто не цінить вас
Тётушка Лошадь• 26 апреля в 16:38
Ну как старается тролик с душой) анальна криза, сердца в унисон
Аж всплакнула
Янгол в камуфляжі• 26 апреля в 16:37
Ответ дляНекомильфо
Та я просто взагалі не можу зрозуміти, як це пробачити? Заради чого? Уявного механізму, сердець в унісон, як автор пише? Цього вже ніколи не станеться після того, як він був з іншою. Тоді для чого, для уявної сімі? Вона буде далі нещаслива сімя. Треба ж мати хоч мінімальну повагу до себе і любов до себе.
автор Моторошні троянди • 26 апреля в 16:37
мене тут не всі зрозуміли
У нього не вибір головою був.
У нас багато майна, ми заможні люди.
Це просто імпульс, бажання відчути себе молодшим
Тій дівчині 24 роки , вона ще сама пошкодує що звʼязалась
ГейТуда• 26 апреля в 16:38
Ответ дляМоторошні троянди
мене тут не всі зрозуміли
У нього не вибір головою був.
У нас багато майна, ми заможні люди.
Це ви не зрозуміли. Або троляка
Не боюся осуду• 26 апреля в 16:38
Ответ дляМоторошні троянди
мене тут не всі зрозуміли
У нього не вибір головою був.
У нас багато майна, ми заможні люди.
А, то ви через майно переживаєте?😅
ГейТуда• 26 апреля в 16:39
Ответ дляНе боюся осуду
А, то ви через майно переживаєте?😅
Ось і серця в унісон