Моторошні троянди• вчера в 16:01
Чоловіку знесло дах. Як допомогти йому побороти це, зберігши родину?
Банальна криза середнього віку, яка, на мою думку, не вартує розлучення.
Чоловіку 38, півроку тому влаштувався на роботу і з тих пір сам не свій.
Недавно прийшов, сказав, що йому знесло дах, хоче розлучитися і бути з нею.
У нас діти, сім’я. Ми більше 10 років разом, з молоду. Батьки наші дуже товаришують.
Каже, що не може себе тримати в руках, ніколи такого не відчував, і що їй потрібен він, а не гроші . Зібрав речі і пішов до неї на зйомну квартиру.
Звільнятись не варіант.
Я знаю і розумію що це криза, що він пошкодує, що це дуже часта історія. Як вправити мізки, якщо він впертий?
Звільнятись не варіант.
Янгол в камуфляжі• вчера в 17:12
Ответ дляНе боюся осуду
Плюсуюсь під кожним словом. Автору, якщо це не троль, звісно, треба думати про свою шкуру та благополуччя дітей, та видирати і вибивати все можливе, поки пристрасті не вляглися і жінка та не почала крутити його майном
Я просто проходила це все. І навіть те, як нинішня жінка маніпулювала, бо це легко з чоловіками. Якщо ти в його постілі щодня, тобі значно легше керувати, аніж тій, яка колишня. Далі ще цікавіше може вийти)
Янгол в камуфляжі• вчера в 17:14
Ответ дляНекомильфо
У нее вечный.
Ні. Вічного нічого не буває, це точно. Буває витрачений дарма час. Але прозріння може прийти запізно.
Фісташкова кава• вчера в 17:25
Ответ дляМоторошні троянди
Боже та це анальна криза
У більшості це буває. Нічого, повертаються в сім’ю і про ту сучку й не згадують
Діти, внуки, РОДИНА
а мій каже що йому прямо голову знесло і не може пояснити
Діти, внуки, РОДИНА
Є знайомі, що десь у цьому ж віці чоловік не отак пішов, а довго гуляв, причому все відбувалось в одній компанії, що склалася в якусь мить у нас всіх. Я просто знаю що одну що іншу сторону у тій компанії. І це було дуже шокуюче. Було дві сім´ї, одногодки діти у кожній. І ось як потім виявилося, чоловік з одної сім´ї та жінка з іншої зустрічались вже довго на той момент, коли це стало всім відомо. Мерзенно було, не передати. Тим паче що у того чоловіка жінка просто ну дуже класна людина і якщо б не вона, то ніхрена б він їх бізнес не вибудував, вона там була рушійна сила у всьому. А інша, ну до тої що він пішов, молода гарна. Все. Нам звичайно зі сторони зраджену жінку було шкода та взагалі дуже якось мерзенно від ситуації, причому у цій ситуації і наші усі мабуть чоловіки теж були якось у шоці- не чула виправдовувань його і бачила відсторонення з їх сторони. Гірше за все було мабуть все ж такі дитині тої молодої(. Її до того сім´я жила з чоловіка батьками і через час батько тої дитини теж оженився. Дитина по факту залишилась взагалі з бабусею. Хоча батько, як бачу, бере участь в житті дитина. Мати судячи за все грошима. Жінка, який зрадили, довго була сама, але знайшла потім свою людину. Ось вона завжди була з дітьми, діти виросли класні (там двоє), все вона, всюди вона. Тому як на мене, перехрестить що раніше а не в старості- терпіти таке менше довелося, відпустіть, та живіть для себе й дітей. Але звичайно обов´язки з дітьми максимально розділити на його участь.
Фісташкова кава• вчера в 17:26
Ответ дляМоторошні троянди
Боже та це анальна криза
Діти, внуки, РОДИНА
І не треба так обезцінювати аж так себе, яке повернеться(. Ви так пишете, що враження таке ніби ви себе на смітнику знайшли. Не розумію.
Фісташкова кава• вчера в 17:44
Ответ дляВорожу на каві
Козёл ваш муж, такие малые , а у него башню снесло. Дайте ему детей на съем
Дивні поради дати дітей. Навіть собаку та кішку доручають, а не дають. Дають лампу, взуття, ногою під дупу щоб швидше біг. Діти можуть бути у стресі через ситуацію, а тут їм ще додасти його більше.
Летала_НаМетле• вчера в 17:45
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
Я якраз чесна , не бачу сенсу жити разом, якщо є почуття до вншов людини. А вам приємно бути ганчіркою для чоловіка?
Экспертиза• вчера в 17:53
Ответ дляА у нас макарошки
Вы прикалываетесь? Или вы тролль?
сама небось гуляет)))
Эскиз бесконечности• вчера в 18:00
Ответ дляМоторошні троянди
Боже та це анальна криза
Діти, внуки, РОДИНА
Я вже співчуваю мужику... пипец ви ’підкилимкова’ мудробаба...
Там-тарарам• вчера в 18:06
Вы потом через 10 лет посмеетесь, заведёт сёмью, детей, а она его пошлёт и ему уже под 50 будет. Мой нашёл с работы. Любовь не могу. Я не жалею. Сейчас смеюсь над ним. Нашла другого и счастлива.
Зубожиння• вчера в 18:27
Ответ дляМоторошні троянди
мене тут не всі зрозуміли
У нього не вибір головою був.
У нас багато майна, ми заможні люди.
Це просто імпульс, бажання відчути себе молодшим
Тій дівчині 24 роки , вона ще сама пошкодує що звʼязалась
У нього не вибір головою був.
У нас багато майна, ми заможні люди.
Да,поняли мы...анальна криза.Бывает
Дівчина Бобула• вчера в 19:08
Ответ дляМоторошні троянди
Боже та це анальна криза
Діти, внуки, РОДИНА
Как ему вправить мозги? Да никак, живите дальше. Алименты и побольше с него стрясите и всё.
Сонечко• вчера в 19:24
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Анальна криза? Я розводилася два рази, не було такого в чоловіків...
Ви заглядали?)
Замріяна• вчера в 19:42
Разделите с ним нужды детей! Это обязательное условие! Можно сказать основополагающее. Он нашел свою любовь а вы нет, вам так же нужно свободное время для себя. Потому дети живут одну неделю с вами , одну неделю с любимым папой! Вы занимаетесь в этот момент собой, делаете то что всегда хотели но не было времени, если есть лишний вес самое время похудеть , готовка выходит на другой уровень,плюс дети две недели в месяц на папе, у вас разгрузочные дни. Если взвалите все на себя как лошадь ничем хорошим для вас это не закончится. Дети поровну!
Янгол в камуфляжі• вчера в 20:45
Ответ дляСонечко
Ви заглядали?)
Звісно! Не дивлячись на проблеми, своїми негараздами по здоров´ю обидва ділилися до останнього))) там не анальна, а пісюнкова криза, носяться з ним як з даром божим, не знають з ким поділитися
Губка Боб• вчера в 22:19
Ответ дляМоторошні троянди
Боже та це анальна криза
Діти, внуки, РОДИНА
У кого внуки? Ви працюєте? Чиє житло? Поговоріть про гроші на дітей.
Губка Боб• вчера в 22:20
Ответ дляБорисфенка
Анальна криза? Цікавий діагноз.
Ну якщо ви така впевнена, то через рік-два він і повернеться.
Або через 10