Моторошні троянди• 26 апреля в 16:01
Чоловіку знесло дах. Як допомогти йому побороти це, зберігши родину?
Банальна криза середнього віку, яка, на мою думку, не вартує розлучення.
Чоловіку 38, півроку тому влаштувався на роботу і з тих пір сам не свій.
Недавно прийшов, сказав, що йому знесло дах, хоче розлучитися і бути з нею.
У нас діти, сім’я. Ми більше 10 років разом, з молоду. Батьки наші дуже товаришують.
Каже, що не може себе тримати в руках, ніколи такого не відчував, і що їй потрібен він, а не гроші . Зібрав речі і пішов до неї на зйомну квартиру.
Звільнятись не варіант.
Я знаю і розумію що це криза, що він пошкодує, що це дуже часта історія. Як вправити мізки, якщо він впертий?
Звільнятись не варіант.
Все знаю від і до• 26 апреля в 16:52
Мій чоловік пішов до мене після 15 років шлюбу, живемо багато років. Не кажу, що це правильно, але таке буває. Автору треба розуміти, що не все залежить від її бажань.
Не боюся осуду• 26 апреля в 16:52
Ответ дляМоторошні троянди
Я люблю його! Хіба не ясно
А він вас якось не дуже
Ворожу на каві• 26 апреля в 16:54
Ответ дляМоторошні троянди
Ні! Я працюю
Аня сколько у вас детей?
Моторошні троянди
• 26 апреля в 16:54
Ответ дляВсе знаю від і до
Просто пішов чи ви були коханкою?
Моторошні троянди
• 26 апреля в 16:54
Ответ дляВорожу на каві
Аня сколько у вас детей?
Двоє
Моторошні троянди
• 26 апреля в 16:55
Ответ дляВорожу на каві
Малые?
Синочку 7 донечці 5
Пешеходик• 26 апреля в 16:55
Зачем оно вам надо? Вы насладились его молодостью, теперь пусть другая его старостью довольствуется
Тролю як можу• 26 апреля в 16:55
Ответ дляА у нас макарошки
Вы прикалываетесь? Или вы тролль?
тролль, конечно.
Моторошні троянди
• 26 апреля в 16:56
Ответ дляПешеходик
Бачили б ви як виглядає мій чоловік, зрозуміли б, що до старості там ще далеко
Ворожу на каві• 26 апреля в 16:56
Ответ дляМоторошні троянди
Синочку 7 донечці 5
Козёл ваш муж, такие малые , а у него башню снесло. Дайте ему детей на съем
Пешеходик• 26 апреля в 16:56
Ответ дляМоторошні троянди
Нет не далеко, ему почти 40, мозги уже вон уже поплавило
Моторошні троянди
• 26 апреля в 16:56
Ответ дляВорожу на каві
Так давала ж
Вони стабільно кожен тиждень два рази в нього
Тролю як можу• 26 апреля в 16:57
Ответ дляМоторошні троянди
Боже та це анальна криза
У більшості це буває. Нічого, повертаються в сім’ю і про ту сучку й не згадують
Діти, внуки, РОДИНА
а мій каже що йому прямо голову знесло і не може пояснити
Діти, внуки, РОДИНА
Если криза анальна, то вам в секс шоп. Может тогда муж и одумается.
Тролю як можу• 26 апреля в 16:58
Ответ дляМоторошні троянди
Робила вже. Віддавала. Та сучка бавилась з ними, доглядала, годувала
Вибачалась переді мною, казала що любить його до втрати свідомості
Сколько детям? Или вы еще не придумали?
Некомильфо• 26 апреля в 16:58
Ответ дляМоторошні троянди
Так давала ж
Вы даёте детей к любовнице?
Пока они там ахаются?
Некомильфо• 26 апреля в 16:59
Ответ дляТролю як можу
Сколько детям? Или вы еще не придумали?
Уже придумала выше. Пока папа трахает любовницу - детишки играют сидят.
Тролю як можу• 26 апреля в 17:00
Ответ дляНекомильфо
Ага, уже увидела. Огорчает только лень тролля. Почему нельзя было продумать тему перед тем как писать (
Некомильфо• 26 апреля в 17:00
Ответ дляМоторошні троянди
Что ж там за мужик такой интересно))) Роковой мужчина.
Некомильфо• 26 апреля в 17:02
Ответ дляТролю як можу
Додумывает на ходу исходя из комментариев. Пока любовница в обмороке от любви к нему - он ее трахает, в это время детишки на ковре играют. Троль вообще уже))
Моторошні троянди
• 26 апреля в 17:03
Ответ дляНекомильфо
Можу показати типаж
Некомильфо• 26 апреля в 17:05
Ответ дляМоторошні троянди
Можу показати типаж
Не боитесь что советчицы уведут?)) Придется ходить его с чужих писек вытаскивать и вести домой.
Не боюся осуду• 26 апреля в 17:05
Ответ дляМоторошні троянди
Можу показати типаж
А сенс показувати типаж бл*дуна?
Некомильфо• 26 апреля в 17:05
Ответ дляНе боюся осуду
А сенс показувати типаж бл*дуна?
Может кто-то не знает))
Янгол в камуфляжі• 26 апреля в 17:07
Ответ дляМоторошні троянди
Так давала ж
Ну, тобто ви розумієте, що там зайшло все надто далеко? Вони живуть разом і він забирає туди дітей. Це говорить про те, що ваш чоловік серйозно ставиться до своєї теперішньої пасії. До будь кого вони, як правило, дітей не забирають. А він зараз бавиться в родину, тільки замість вас там інша жінка. Вас він вже викреслив. Забудьте про своє кохання, усіляки там механізми, як ви писали- немає вже цього. Це я вам пишу, як жінка, що пережила зраду та розлучення. Візьміть себе в руки, відшукайте самоповагу свою та думайте як краще зараз забезпечити дітей. Думайте. Нехай він будинок на них перепише, з майном треба вирішувати вже. Бо далі буде гірше, і він буде ще віддалятися від вас, і більше слухати ту жінку.
Не боюся осуду• 26 апреля в 17:06
Ответ дляНекомильфо
Может кто-то не знает))
От якби реальні фото😁 може, хтось ще би впізнав) автор наївно думає, що то перша коханка)
Не боюся осуду• 26 апреля в 17:08
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Плюсуюсь під кожним словом. Автору, якщо це не троль, звісно, треба думати про свою шкуру та благополуччя дітей, та видирати і вибивати все можливе, поки пристрасті не вляглися і жінка та не почала крутити його майном
Некомильфо• 26 апреля в 17:08
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Пока в сердце горит агонь любви - мозги всегда в заднице. Там же и самоповага и прочие атрибуты.
Янгол в камуфляжі• 26 апреля в 17:10
Ответ дляНекомильфо
Тому я і написала свою пораду. Тому що автор має притушити свій вогонь кохання, і зайнятися більш важливими справами
Некомильфо• 26 апреля в 17:10
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
У нее вечный.