ТихоЯ• вчера в 13:50
Татуаж губ Київ
Дівчата, хто може порадити перевіреного майстра татуажу в Києві щоб зробити корекцію??
Мій майстер виїхала давно, в пятницю пішла на татуаж до нового майстра. І мені не сподобалася ії робота. Акварельний татуаж. Начебто все рівно, але покриття нерівномірне, бліде, просто кольору губ. Я розгублена, бо окрім грошей це ж ще біль терпіти дарма(
На корекцію до неї йти не хочу. Тому задалася таким питанням- а чи беруться інші майстри робити корекцію, якщо первісна процедура не в них зроблена?
Може хтось порадить майстра, яким ви задоволені? бо ще і брови буду робити... Всім дякую