ПриснитсяЖЕ• вчера в 22:56

прошу поради щодо бронхоспазмів у дитини

дочка декілька вечорів кашляла (практично в один і той самий час), а на ранок все ок.
потім пішли до лікаря, і виявились бронхоспазми, лікування поки: беродуал і пульмікорт.
вчора почали в обід, на вечір кашлю не було.
сьогодні в школі була фізкультура і дочка дуже бігала, в обід після школи вона кашляла і я зробила інгаляцію беродуалом (хоча треба двічі на день), після неї стало краще. далі дочка вийшла на вулицю і ніби нічого не було собі гралась.
і за годин 4-5 почався знову цей кашель. зробила вже беродуал з пульмікортом - пройшло хвилин 15 але ніби поки не кашляє.
Питання:
- що це астма так починається? я думала, що на початках гормони мають повністю все знімати, а виходить що на їх фоні кашель,
- лікар сказала (якщо не допоможе) за пару днів здати аналіз на мікоплазму (типу то може бути інфекція), але дитина між приступами кашлю цілком здорова... Як вважаєте, потрібно зараз здавати цей аналіз + можливо загальний?
Я так боюсь. Думала, що на фоні інгаляцій 100% маж бути все добре
автор ПриснитсяЖЕ • сегодня в 00:51
Ответ дляКонотопська відьма
Автор, є випадки, коли лікарі і запалення легень не можуть прослухати. А є таке, що лише знімок показує. Якщо вашій дитині дискомфорт і цей кашель лякає, або дитина почувається не дуже, тоді краще вдома побути. А щеплення від коклюшу (кашлюк) у вашої дитини є? Бо там також закашлювання. У вас ще може бути щось вірусне, що пішло в бронхи. Зараз ще і погода не ок, холодно, сиро.
дякую.
я вже так налякалась і накрутила себе, що там може бути пневмонія.
а то заспокоювала себе тим, що вдень дитина здорова.
але тепер я вже не спокійна(

автор ПриснитсяЖЕ • сегодня в 00:52
Ответ дляКонотопська відьма
щеплення від кашлюку немає.
але в неї минулого тижня такі напади проходили самі (покашляє трохи і проходить), це вже зараз такі сильніші вони стали.
кашлюк ж розвивався б більш стрімко (мені так здається)
Конотопська відьма• сегодня в 00:53
Ответ дляПриснитсяЖЕ
дякую.
але тепер я вже не спокійна(
Всяке буває. Краще все перепровірити. Ну і дитині щоб було комфортно. Нехай все буде добре! Одужуйте!
автор ПриснитсяЖЕ • сегодня в 00:54
Ответ дляКонотопська відьма
і ще був епізод біля 1,5 міс тому разовий: дитина повернуласт після прогулянки і сильний кашель зі свистом.
кашляла годину - півтори, після інгаляції беродуалом все пройшло.
і був спокій довший час.
Потім появився нежить по ранках: давала назонекс і промивала ніс. А потім оцей кашель. Я взагалі спочатку не врубилась що це. Не думала, що отак різко може бути астматичний кашель.
Конотопська відьма• сегодня в 00:55
Ответ дляПриснитсяЖЕ
щеплення від кашлюку немає.
Все ж ви ходили до медиків, ще підете аналізи здасте, щось проясниться обов’язково. Лікарю обов’язково скажіть, якщо інгаляції не допомагають.
автор ПриснитсяЖЕ • сегодня в 00:57
Ответ дляКонотопська відьма
вона сказала антибіотик, якщо за днів 5 не буде легше.
і ще Encorton якщо не стане легше (але я читала,що це дуже сильний препарат)
Телячі ніжноСті• сегодня в 01:39
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Це , швидше за все , алергія так розпочинається.
Але для чого дитині зараз фізкультура?
Пульмікорт пришвидшує серцебиття, в ви дочку ще й на додаткове фізичне навантаження відправили.
Логічно, що не вистарчило кисню і знов пішов кашель.
Анатомію хоть в школі вчили ?
Таж так думаю, мала схожу ситуацію з малим в дитинстві. Ні з чого почались приступи кашлю, поставили бронхіт, гострі приступи сказали знімати гормонами. Жодної дії. За пару днів стало гірше, призначили антибіотик, хоча легені чисті, інфекції в аналізах не було, на всі заперечення питали хто з нас лікар. Почали антибіотик, бо реально було страшно, лікар же більше розуміє. За півтора місяці пекла змінили три антибіотики, стаціонар, крапельниці, малий вже на очах танув, ледве очима кліпав і ротом повітря хапав. Я не знаю, де мої мізки були, я все розуміла, що щось не те, що не той протокол і не та картина, але суцільний туман і вже думала, що не витягну. Через величезний скандал отримала нарешті направлення в Київ, минуючи нашу область. Там зробили величезні очі і сказали, що це алергія, але дитину довели до такого стану, що наслідки навряд чи зворотні. Поставили передастматичний стан. До цього дитина навіть сиропу від кашлю не бачила. Коротше я забрала малого додому, відмінила абсолютно всі препарати. В той час про АСІТ ніхто навіть не розказував, пропонували одразу на інгалятор саджати. Перший час, коли починались приступи кашлю, задухи, то робила інгаляції з боржомі, йому так легше було дихати. З кожним днем ставало все легше, він оживав. З тих пір фактично жодних серйозних проблем, хіба якась застуда пару раз на рік. І то обходжусь промиванням носа і якимись льодяниками під язик, ну і таблеткою від алергії. Йому було п´ять. Зараз в 13 вирішила знову здати розширені алергопооби, виявили чутливість до певних компонентів, тож вирішила зробити йому АСІТ, про який я вже дізналась. Вже другий рік це триває і за цей час була лише одна застуда, яка пройшла за три дні. Жодних інших реакцій більше немає

Телячі ніжноСті• сегодня в 01:47
Ответ дляПриснитсяЖЕ
і був спокій довший час.
Мій, доречі, теж був на назонексі спочатку, а тоді змінила на аваміс і він мені сподобався набагато більше. Плавніше діє, але значно триваліше, курсу вистачало на місяців 8 спокою. Ніс зранку до цього теж був постійно забитий, промивала, а після авамісу по вісім місяців навіть не згадувала про це. Ну а пізніше і з авамісу вдалось злізти. Просто як знову бачила, що ніс набрякає, то давала пару днів таблетки від алергії і все проходило, до приступів бронхоспазму вже не доходило. Так і жили. А з цим асітом взагалі життя наладилось.
Сундучок с каникулами• сегодня в 05:03
У моего мужа так нашли астму. Врач сказала что это та детская почему то вылезла уже после 40, когда бросил курить. Вначале кашлял после нагрузки, по лестнице, наклонился и кашлял. Потом ночью, в середине ночи. Потом по любому поводу после наклонов и нагрузки, свистел и тп. Насморк. Идите к пульмонологу, он проводит тесты
автор ПриснитсяЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляСундучок с каникулами
А яке лікування?
автор ПриснитсяЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
А як саме тоді вилікували ті приступи?
Сундучок с каникулами• 2 часа назад
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А яке лікування?
Он вдыхает лекарство (капсула) не каждый день, где то раз два в неделю в среднем.
автор ПриснитсяЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляСундучок с каникулами
Маєте на увазі вдихає ті ліки, які при приступах?
Сундучок с каникулами• 2 часа назад
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Так
автор ПриснитсяЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляСундучок с каникулами
Так
Дякую, зрозуміло.
А як такого лікування немає?
Указка• 2 часа назад
Нормально надо проделать все ингаляции для начала, а не когда ребенок кашляет, потом только оценивать ситуацию.
автор ПриснитсяЖЕ • 2 часа назад
Ответ дляУказка
Я боюсь, що кашель буде повертатись (
Указка• 2 часа назад
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я боюсь, що кашель буде повертатись (
Если это аллергия то будет, ищите тогда причину, если не хотите лечииь симтоматику.
Сундучок с каникулами• 2 часа назад
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Дякую, зрозуміло.
А як такого лікування немає?
Ні. Він пив пігулки одні три місяці а потім ще інші. І залишили тільки цей препарат, теж лікар змінював

Майструю крила• 1 час назад
Ответ дляПриснитсяЖЕ
мені просто лікар сказала, щоб йшла до школи.
вона так нудиться дома.
і просто буде цілий день грати або дивитись мультики.
в четвер і пятницю в школі вихідні. тому я подумала, що краще піти до школи ніж 12 годин сидіти за ноутом..(
Лучше пусть в комп поиграет дома.
Причина кашля не установлена. Может аллергия, а может орви. Мои сейчас переболели -температура 1 раз была 37.2, насморк, кашель. И таких в школе много. К вашему бронхоспазму может еще орви присоединится. Побегает, вспотеет, где-то окно будет открыто.
So_so• 1 час назад
Ответ дляПриснитсяЖЕ
раніше була алергія, але така: нежить, очі.
щоб кашель - оце почалось може місяць: але спочатку раз, потім довга перерва, потім що 3 дні, що 2, а зараз вже було щовечора.
Тогда понятно, аллергию не лечили, она усугубилась. Идите к аллергологу пульмонологу.
автор ПриснитсяЖЕ • 1 час назад
Ответ дляSo_so
ну як не лікували: назонекс симптоматично давала (по призначенню лікаря)
автор ПриснитсяЖЕ • 1 час назад
Ответ дляУказка
причину і потім Асіт?
минулого року в дочки був нежить 1 тиждень весною, пару днів влітку і пару днів в кінці літа (осінню).
автор ПриснитсяЖЕ • 1 час назад
Ответ дляSo_so
ми не в Україні, але я готова приїхати на консультацію до хорошого лікаря у Львів.
але зараз в гострий період мабуть не варто їхати і треба пролікуватись
So_so• 1 час назад
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Это такое же ’лечение’ как сейчас. У меня оба ребенка аллергики, это всё путь к астме.
Вам нужно дочку обследовать, выявить аллергены (максимум - пищевые, респираторные) и подбирать терапию, менять образ жизни.
Ну и делать такие ингаляции и отправить в школу(
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Який у дитини стул? Аналіз здати обов´язвково.