rimimst• сегодня в 04:58

Виклик таксі з київського вокзалу

Яка зараз актуальна ситуація з таксі на вокзалі? Коли їхала з Київа, таксі приїжджало на Центральний. Пам´ятаю, там купа машин, важко проїхати було. Зараз повертаюсь з великими валізами, думаю куди краще викликати таксі, щоб спокійніше, на Центральний чи Південний? І ще питання - чи працюють ліфти з платформ? З жахом думаю, що доведеться тягти валізи вгору по сходах.
Цвірінь• сегодня в 05:06
Не пам´ятаю, щоб хтось користувався ліфтами.
Якщо не комендантська година, то таксі в достатній кількості.

Цвірінь• сегодня в 05:09
Мені простіше спуститися з валізами через підземний перехід , той що з західної сторони вокзалу ( іноді працює ескалатор), ніж підніматися через верхній перехід , чи виходити через підземний нижній на площу перед центральним вркзаорм
Анютины ласки• 2 часа назад
на южный проще - но это мне
сказочное_Бали• 1 час назад
Проще на Южный. На центральный сейчас машиной так просто не подъедешь как раньше
Русланка з гілки• 1 час назад
Ліфти? І тут я киянка задумалася де вони на вокзалі
Послушная• 1 час назад
Ответ дляРусланка з гілки
У входа в подземный переход, тот, что возле метро. Автор, я б на южный вызывала, но на лифт не надейтесь
Перша леді колгоспу• 1 час назад
Ответ дляРусланка з гілки
В переходе,с права

Свекруховна• 52 минуты назад
На центральному завжди викликаю до Арома кави, це навпроти входу в вокзал. А валізи відправляю новою поштою по Україні, щоб не тягати
автор rimimst • 26 минут назад
Ответ дляСвекруховна
Я вже в поїзді з валізами і їду з-за кордону.
автор rimimst • 3 минуты назад
Ответ дляЦвірінь
Чесно кажучи, я якось завжди бачила тільки той підземний, що виходить у бік метро. Це є ще інший на протилежному кінці платформи? А куди там вихід з того переходу?