Шпондєр• сегодня в 07:45

А навіщо зробили закон щоб в 14 можна було виходити заміж?

Це комусь там не терпиться вийти заміж? І люди просили знизити вік?
ГонУрова дівка• 2 часа назад
Ответ дляСтатус Ква
Я живу сейчас за границей, здесь полно иностранцев из разных стран. Расисты для меня как обезьяны, которых обошла стороной эволюция.
Ви думаєте, що так ніхто не думає? Ще як думають. Просто є відповідальність за вислови і нав´язана толерантність.

ГонУрова дівка• 2 часа назад
Ответ дляБокс-орун
А мне другое интернсно, кто брак будет заключать в таком возрасте ? Если один и «супругов» совершеннолетний, то это уголовка, педофилия . А если оба несовершеннолетние, то какой брак ? Кто на это пойдет
Залежить від віку згоди. Зараз наприклад 16 і 20 років це не кримінал. Ось і понизять вік згоди до 14 років.
Q z• 2 часа назад
Да уж...реально стадо баранов ....или овец. Куда собака пролает туда и несётся
Яичница с беконом• 2 часа назад
Ответ дляНе соромлюсь
Я не стану с вами спорить. Доказывать вам я ничего не должна.( По закону).
Таким ,как вы( фото ниже)- удачи
Алаверди.
Файна_зупка• 2 часа назад
Ответ дляМамкиня доця
Скарга.
Ніхто такий закон не приймав
Прийняли його, не дивлячись на акції протесту і незгоду суспільства з цим поверненням до середньовіччя. Там не тільки про вік «згоди» крінж, почитайте, як буде бажання
Бокс-орун• 2 часа назад
Ответ дляГонУрова дівка
А как с точки зрения психологии, ребенок в 14 понимает что делает, он ментально созрел ? Некоторые на давинчике с 12 сидят и за пацанами пищат так можно сразу до 12 понизить.
Бокс-орун• 2 часа назад
Ответ дляФайна_зупка
Я просто реально не понимаю, что у нас в стране происходило такого , что было необходимо сделать такие изменения

Вітаміни косметика• 2 часа назад
педофілію узаконили. і народжуваність підіймають.
доньці 16 вона ще явно не готова народжувати, а 14 то...слів нема.
автор ви вже рука лице влупили - через секунду після мого поста
ГонУрова дівка• 2 часа назад
Ответ дляБокс-орун
Це ніхто не враховує. В цивілізованих країнах навпаки посилюють законодавство, що навіть і вагітність не є достатньою умовою для укладання шлюбу до 18 років, якраз через дозрівання, психологію, а тут.
І вік згоди зазвичай диференційований, враховується різниця з партнером, а не так що з 16річній, або меншій може спати і 50річний мужлан.
Бокс-орун• 2 часа назад
Ответ дляВітаміни косметика
Моей тоже 16. В классе 21 девочка и 9 мальчиков. 15-16 лет. Только у 4х девочек есть парни, все ровесники. Большинство даже на дискотеку не отпускают и гулять до 20.00, у многих родительский контроль и запрет на телефон после 21.00. Это не Украина .
Верочка 100%• 2 часа назад
Реформатори планують своїх дочок видавати заміж за бангладешівців і осіб, африканського походження. Не даром вони фалоімітатори рекламують. Все найкраще, найвищого калібру, щоб з пояса до горла діставав чорношкірий.
Верочка 100%• 2 часа назад
Також, думаю дадуть українцям передишку і потім знову їх ахати будуть поки теплі. Аліна ж нікуди не дінеться. Якщо так прикинути, то якщо людина живе десь теоретично до 80 років, то терпіти прийдеться довго і нудно всім, ще приблизно 40, а може і більше років. Диявол живе довго, тьма - це як світло. Світло не побачиш, поки не відчуєш тьму, ніч, тривале, довге зло, яке не можна усвідомити де, звідки і за що.
Обстановщица• 2 часа назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вже відповіла, в мене старші. Але різні бувають ситуації, не зарікайтеся. Бо особливо розумних, вищі сили вчать на їхньому досвіді.
Та отож. І можна стати тещею бангладешця чи індуса. За вибором доньки. І нчньчити онуків ’чорножопих’, як зараз зневажливо тут називають іноземців. Бо особливо розумних вищі сили вчать на їх досвіді.
Вітаміни косметика• 2 часа назад
Ответ дляБокс-орун
я в Украине и у нас тоже развврата нет. Так как связи может или света не быть днем. было училась ночью. контроля с запретом нет - у нас доверие. Но моя гуляет только с нами - Спортлайф и учеба в голове. Мальчик был дружила с 12-13 просто разговаривали часами под подьездом. Не целовалась, а уже 17 скоро я и рада...успеется еще. В классе тоже многие девочки не гуляют еще. А рожать в 14 это конечно треш узаконенно.
Не зарекаюсь если так вышло то вышло. но узаканивать такое
Верочка 100%• 2 часа назад
Ответ дляОбстановщица
Горів сарай, гори і хата. Не треба буде виїжджати за кордон на відпочинок. Відпочинок приїде до України))) може серед них ще й якісь багаті будуть, які отару рабів для України привезуть. Так подивишся, ще й якогось колі, петі, вані жінка буде на ньому зверху як на коні скакати. Як у тій пісні ’я на тебе как на войне!’😆
Обстановщица• 2 часа назад
Ответ дляБокс-орун
Зараз вам напихають у панамку. Місцеві феї складають дітям презервативи до школи разом з бутербродами, бо ’дитятко хоче’ у свої 13. Вони вас просто не зрозуміють. Але у той же час чому ь дивуються шлюбам з 14. Як спати - то ’дорослі’, а як брати відповідальність за того з ким спиш і за склепаних дітей - ’та вони ж ще самі діти’.
Верочка 100%• 2 часа назад
Ответ дляВітаміни косметика
То все божа благодать від УПЦ, сам паша мерс благословив, щоб діди 60 років іпали 14річних. Єгипет, але до содома і гомори не дотягуємо всерівно - це ж не одностатеві або розбещення, це різнополі. Множіться, плодіться по всій землі як ті миші,як коти. А порядні вінницькі в Лондоні скачуть на концертах.
Обстановщица• 2 часа назад
Ответ дляВітаміни косметика
знайдіть архівні теми і почитайте місцевих тьоток, як у них діти з 13 років живуть статевим життям. На кожну тему буквально пару людей, які вважають божевіллям дітям робити дітей. Всі решта кричать ’а що такова, ви з якого лісу, дітям же хоцца...’ І всі дружно підтримують пихати презервативи у кишеню школярам, бо ’все одно підуть займатися сексом’.
Верочка 100%• 2 часа назад
Ответ дляОбстановщица
Мамкам в зуби треба фалоімітатори напихати. Бо в них мабуть мало пихають у всі дири. Але, якщо хтось думає, що їх діти у 14 років повернуться, то звичайно що ні. Це самовтішання. Карма вона така хтось убиває, його убивають. Я знаю жінку одну яка завалила незнайомої жінки дитину, потім тієї що завалила онуків повалили як дерева в івано-франківських лісах. Таке життя.

Бува і таке• 2 часа назад
Ответ дляСтатус Ква
Расисты хуже.
Все расы и нации равны, но для каждого своя равнее.
Так было, есть и будет. И это норма!
Боневтікла• 1 час назад
Хотели законодательно замять скандал. Две сиротки до 16 лет вернулись с «оздоровления» в Турции глубоко беременными.
Непозбувна Бентега• 1 час назад
Лично я в куклы играла до 10 класса, а это 15 -16 лет. Не было такого понятия даже мыслей про парней. Первые мысли появились на первом курсе, а это 17-18 лет
Невидимка• 1 час назад
Ответ дляКо ко Шарік
В моей юности знакомые поженились в 15-летнем возрасте (невеста уже на 6 месяце беременности была), в ЗАГСе стояли со свидетельствами о рождении.
И как ? Вместе до сих пор ?
Повітруля• 1 час назад
Ответ дляНе соромлюсь
Таким ,как вы( фото ниже)- удачи
По закону заборонено розповсюджувати неправдиву інформацію та вводити в оману.
Тому ви таки повинні підтвердити свої твердження доказами.
Але упс... доказів немає, тому починаєте викручуватись
ПриснитсяЖЕ• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Именно. Чтобы проверить готовность масс. В этот раз ОМ негодовало, отложили.
ОМ єто что
Гл. Амурная• 1 час назад
Щоб захистити педофілів
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 1 час назад
Ответ дляПовітруля
Автор зробив вкид, брехню, до речі, і понеслось...
Баби, ви б хоть поцікавились, чи правду автор пише, ну хоч погуглили б...
Реально отара баранів: в який бік підштовхнуть, туди з меканням і понесуться, змітаючи все на своєму шляху.
Більшість тут боти в одній упряжці з автором
Яичница с беконом• 1 час назад
Розслабтеся, Стефанчук у відеоповідомленні у Facebook зазначив, що в ухваленому законопроєкті немає норми про дозвіл укладання шлюбу з 14 років, а також про заборону розривати шлюб під час вагітності дружини та протягом року після народження дитини.
Сама собі лікар• 57 минут назад
Ответ дляСтатус Ква
Они у вас без сознания по улицам ходят и дают всем подряд?
А вы не понимаете, что со временем это нормой просто станет? Будут говорить, а что такого, есть же закон.
короткопамятна• 53 минуты назад
Гидота. їм одружитись можна, а проголосувати ні, алкоголь - ні, татуювання - ні. Як так? Тобто десь було розуміння, що для певних дій діти ще не сформовані і не готові.
В той час коли одруження це неймовірно важлива подія, яка можна тільки попсувати життя назавжди