палка-копалка• сегодня в 08:43
Оренда квартири.Чи має в ній бути посуд, постільна білизна?
Доброго ранку! Дівчата, підкажіть будь ласка, хто довгостроково здає або орендує квартиру, скажіть чи був у вас якийсь посуд, що саме було? Постільна білизна, подушки, ковдра?
Шукаю трусики• сегодня в 08:48
Нет. Кроме мебели и бытовой техники мне на съеме ничего не нужно
Обнемашечка• сегодня в 08:48
Ні, звичайно. Все це купується орендарем самостійно. Якщо ви вирішите наповнити квартиру всіма речами для проживання орендаря, враховуйте що прийдеться міняти ці усі речі час від часу. Ну це має бути квартира від 1,5-2к $, щоб там була постіль та посуд, та інші речі
Бесбардак• сегодня в 08:49
Посуд був різний( просто господарям він не треба, старі кастрюлі, тарілки, ложки/виделки). Постіль, ковдри свої
Гуру троллинга• сегодня в 08:48
Если это аренда на год условно, то своим уже пользуются. Они ведь не будут весь год с одним комплнктом
палка-копалка
• сегодня в 08:51
Ответ дляШукаю трусики
Кастрюли, сковородка? Тарелки, вилки ложки? Тоже не нужно?
Щось не спиться• сегодня в 08:52
Скільки винаймала, нічого не було ніколи від господаря.
Макс 2 каструлі старі від попередніх орендарів.
А ось пилосос був завжди. Мікрохвильова теж.
Шукаю трусики• сегодня в 08:52
Ответ дляпалка-копалка
Да, не нужно. Всё своё + я брезгливая есть из чужой посуды, только место бы занимало
Бесбардак• сегодня в 08:53
Ответ дляпалка-копалка
Якщо є б.в то лишайте. Мені дуже стало в нагоді, щоб своє за 700 км не везти.
Бесбардак• сегодня в 08:54
Ответ дляЩось не спиться
А я свій пилосос привезла. А посуд був( дякувати господарям), при тому нержавійка, хоч старий, але якісний
палка-копалка
• сегодня в 08:55
Ответ дляОбнемашечка
Зрозуміла. Так, це не квартира за 2к$.
Думаєте навіть каструль і тарілок не треба?
Вітаміни косметика• сегодня в 08:56
без постілі та посуду - засруть усеодно. Кожному купляти -ненакупляєшся.
Нам ось двері проломили---я в шоці...
АяВсёЗнаю• сегодня в 08:55
Ответ дляпалка-копалка
Зрозуміла. Так, це не квартира за 2к$.
Нет
Неваляшкина• сегодня в 08:55
Постіль, посуд, рушники - це для подобової оренди. Для довготривалої оренди ці речі не надаються. Звичайно, можливі варіанти, якщо у власника є зайве, може за домовленістю щось дати в користування, але за замовчуванням цього всього нема, орендар купує собі сам.
Love_Love_Love_• сегодня в 08:59
Ні, не має і нічого не має бути крім кухні, холодильника, плити, пусодомийки, кондюка і пралки і обісцяних диванів теж там не має бути і відповідальність з обох сторін має бути і обумовлена законом.
P.S якщо шоя здаю квартири
палка-копалка
• сегодня в 08:56
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Сколько раз вы будете этот вопрос задавать?
Перший раз спитала😅
А що хтось постійно запитує?)
Замороженная селедка• сегодня в 08:56
Ответ дляпалка-копалка
Зрозуміла. Так, це не квартира за 2к$.
Якщо у вас є такий посуд, з яким ви готові попрощатися, то лишайте. Я б лишила.
Запароленое одеяло• сегодня в 08:58
Ответ дляпалка-копалка
Нет
Мороженная курица• сегодня в 08:59
По разному бывает, у меня были квартиранты, у которых ничего не было
И были, которые все привезли с собой
Если вы будете наполнять квартиру аксессуарами, будьте готовы, что их не будет у моменту выселения квартирантов
И были, которые все привезли с собой
палка-копалка
• сегодня в 08:59
Ответ дляВітаміни косметика
Нам ось двері проломили---я в шоці...
О боже...
Ви залог брали на такий випадок? Вони відшкодували?
Обнемашечка• сегодня в 08:59
Ответ дляпалка-копалка
Зрозуміла. Так, це не квартира за 2к$.
Ні, це не входить до наповнення квартири, такі речі самостійно купляють орендарі. Якщо у вас є зайвий набір (тарілка, ложка, чашка) то при заселенні вже запитайте в орендаря, чи вони йому знадобляться. Не більше. І не купуйте нічого спеціально
палка-копалка
• сегодня в 09:01
Ответ дляОбнемашечка
Дякую за пораду
ничевока• сегодня в 09:02
По разному сдавала. С полным набором и полностью пустую. Люди ищут разные варианты.
Обнемашечка• сегодня в 09:02
Ответ дляМороженная курица
И были, которые все привезли с собой
В мене теж була одна, яка приїхала без нічого до квартири, і вимагала подушки, бо спати нема на чому.
А при виселенні повикручувала лампочки🙈
Зроблено у 80-х• сегодня в 09:05
Ответ дляпалка-копалка
По різному. Краще б мінімальний набір якийсь був. Якщо орендарі не будуть користуватись то просто приберуть у шафу.
У мене зараз все своє. До цього орендували перший раз, то врятувало що був якийсь посуд, і не треба було його купувати сходу.
Білизна, зазвичай, на подобовій оренді є. В довготривалій не залишають
Зроблено у 80-х• сегодня в 09:06
Ответ дляпалка-копалка
Перший раз спитала😅
А що хтось постійно запитує?)
Та тут часто бувають «однакові» питання :) не Ви ж одна над тим замислюєтесь )
Забрызжу ядом• сегодня в 09:08
Ответ дляпалка-копалка
Зрозуміла. Так, це не квартира за 2к$.
Нет, только техника.