палка-копалка• сегодня в 08:43

Оренда квартири.Чи має в ній бути посуд, постільна білизна?

Доброго ранку! Дівчата, підкажіть будь ласка, хто довгостроково здає або орендує квартиру, скажіть чи був у вас якийсь посуд, що саме було? Постільна білизна, подушки, ковдра?
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Може вам пора зрозуміти, що істерика виникає саме у вас, коли мова заходить про витрати на себе ж. Ніхто не зобовʼязаний покращувати життя іншої особи, бо вона просто цього хоче. Оренда це бізнес, послуга/оплата, то ж платити все рівно прийдеться
Ясно
Налоги хоть платите или бизнесуете в чёрную?

Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Я говорила смотреть.! И на матрасе лежать. Потеть
Пс. Наматрасник вам тоже не по карману?
Тут ви на оренді, то ж про «нє па карману» краще б мовчали😁
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
У вас навіть немає грошей, щоб пару тарілок собі в орендовану квартиру купити, а щось про Іспанію пишете
Моятызая
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Когда очень хочется укусить но укусила только себя за попэ
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляИщу Аленя
Синие женщины что не так?)
Не обращайте внимания. Тут, зачастую, чем больше под комментарием синих тёток - тем адекватнее комментарий.
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Моятызая
Ніколи не вступайте в бій, який з самого початку для вас програшний👌
І досить себе принижувати, це виглядає сумно
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Зрозуміла. Так, це не квартира за 2к$.
Думаєте навіть каструль і тарілок не треба?
Якщо є не потрібні, то здайте з ними.
Ми винаймали квартиру, там був посуд, я дуже вдячна що не прийшлось все повністю купувати.
Якщо орендарям не потрібні, заберете.

Сосиска_Втесте• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Кастрюли, сковородка? Тарелки, вилки ложки? Тоже не нужно?
Не нужно! Я сдаю квартиры с 2012 года. Поверьте моему опыту, не нужно. И если арендаторы будут у вас просить ’дайте хоть какую-то кастрюльку’, то лучше не связывайтесь с этими арендаторами.
Чавонадо• 1 час назад
Ну смотрите, когда снимала я, то не было ничего, даже веника элементарного или ведра какого-нибудь. Шкафчики на кухне были, а вот ни подставки под тарелки, ни под ложки не было) Когда сдавала я, я купила Все, оставила некоторую посуду, плед на кровать и диван, чтоб было чем застелить, даже коврики в ванную. У меня живет женщина ВПО, я принесла ей сушилку, гладильную доску, сковородку и кастрюли которые мне не нужны были и мелочь кухонную. Потому что я знаю, как это когда вьезжаешь и нет Ничего..
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Какой бой?
С человеком который настолько слаб в дискуссии что сразу скатывается на личности.
Зай, это уровень первого класса.
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Какой бой?
Зай, это уровень первого класса.
Кіцюнь, ти не вмієш такі дискусії вести, відразу йдеш в маніпуляції, перекладання відповідальності та в фантазії. Треба вчитись, бо програєш, а програвати гідно теж не вмієш. Слабенька, буває, сильно не хникай. І купи вже собі ті пару тарілок, не скупись. А як немає грошиків, то на роботку топай☺️
Гарачий Чокалад• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Користувалися тим посудом, чи він тільки заважав?
Заважав
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
И опять шлепнулась. Все хня, давай заново
Но только так, с аргументами, чтоб пробрало

Все таки 10 доларов растрат на кону

Жду
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
І за підлогу пошкоджену утримують кошти, прокидайтесь, якщо ви зіпсуєте чуже майно, то прийдеться платити. Так, так, свої гроші, не за чужий рахунок все ж робити
Ну за продавлений матрас, то вибачте це природній знос речей.
Из Кукуева я• 53 минуты назад
сдаем , только набор тарелок , бокалы .
Чучело-Мяучело• 50 минут назад
Ответ дляМалая Налегке
Викладіть оголошення як є, без меблів. Може зразу й знімуть і Вам зараз не потрібно буде робити великі трати на меблювання, а як ні, то тим часом меблі підшкаєте.
Так і планувала зробити, єдине квартира в невеликому селищі, попит наче є, але й пропозицій вистачає
Кавунка• 50 минут назад
Краще ні ,бо потім скажуть що чогось не вистачає ,що вони залишали і будуть просити гроші за то ,тому краще орендувати пусту квартиру
До нас навіть причепились за ополоник коли ми зʼїджали
Кавунка• 49 минут назад
Ответ дляпалка-копалка
Зрозуміла. Так, це не квартира за 2к$.
Щоб потім воно все перемішалося де ваше ,а де їх?
Ms. Похвала• 47 минут назад
Ответ дляЗамрійлива
Ну сори, я не таскаю мебель по городам.
Это здесь причём? 🤦‍♀️😅

Обнемашечка• 47 минут назад
Ответ дляБла бла бла
Про продавлений матрас писала інша людина, це особисто її фантазії. Я писала, що прийдеться заплатити за чистку матрацу, якщо він буде у виділеннях, не буду уточнювати яких
Обнемашечка• 45 минут назад
Ответ дляЗамрійлива

Все таки 10 доларов растрат на кону

Жду
Кицюня, відкриваєш свої повідомлення, читаєш, бачиш і признаєш що ображалась, бо обманювати себе це так собі заняття, і вперед жити своє краще життя, заробляючи собі на тарілки в орендовану квартиру) ти справишся, а може і ні, життя покаже
Пез Году Неделя• 41 минуту назад
Ні, посуду не було
Постільне було, але таке собі
Але мені здається, що краще саме ці речі мати свої, якщо довгострокова оренда. Особливо постільне - хз хто на тій білизні спав, чи достатньо вона попрасована. Та й приємніше якось
Звісно, ситуації різні бувають, буває, що людина виїжджає, і нічого зовсім не має...
Хочу в БАНю• 26 минут назад
Подушки, одеяла, посуда, кастрюли были. Постельного не было.
Гопница-Советчица• 20 минут назад
Ответ дляпалка-копалка
Насмішли про баули, клас😂👍
Я ещё так возмущалась, думаю ну блин, договорились же, что они свои все вещи заберут, куда мне теперь эти баулы тащить))) а тут такой приятный сюрприз ))
Потом общалась с нашими, кто снимал в Турции - у всех та же история, если не новое хозяева оставляют, то в очень хорошем состоянии, как новое. Но все, что надо для жизни.
Та_шо_ж_таке• только что
Я как сдающий и снимающий, считаю, что минимальный набор должен быть, на всякий случай, сковородка, касрюлька, пара вилок, ложек, чашки/стаканы. А так, мы уже давно купили свою посуду, потому что на съеме, не всегда хорошая, но это и понятно, смысла нет покупать дорогущую какую-то посуду особенно с тефлоновым покрытием.
У нас своя настольная духовка, дегидратор, миксер, блендер, была вафельница но подарили хозяйке предыдущей, сковородки покупали сами такие как нам нравятся, кастрюли 50х50 пользуемся своими и хозяйки. Вилки ложки, чашки, святое, свои конечно. За всё время обросли уже таким хозяйством 😃
Поэтому, по минимуму.