палка-копалка• 29 апреля в 08:43
Оренда квартири.Чи має в ній бути посуд, постільна білизна?
Доброго ранку! Дівчата, підкажіть будь ласка, хто довгостроково здає або орендує квартиру, скажіть чи був у вас якийсь посуд, що саме було? Постільна білизна, подушки, ковдра?
Замрійлива• 29 апреля в 10:24
Ответ дляОбнемашечка
Може вам пора зрозуміти, що істерика виникає саме у вас, коли мова заходить про витрати на себе ж. Ніхто не зобовʼязаний покращувати життя іншої особи, бо вона просто цього хоче. Оренда це бізнес, послуга/оплата, то ж платити все рівно прийдеться
Ясно
Налоги хоть платите или бизнесуете в чёрную?
Обнемашечка• 29 апреля в 10:24
Ответ дляЗамрійлива
Я говорила смотреть.! И на матрасе лежать. Потеть
Пс. Наматрасник вам тоже не по карману?
Тут ви на оренді, то ж про «нє па карману» краще б мовчали😁
Замрійлива• 29 апреля в 10:24
Ответ дляОбнемашечка
У вас навіть немає грошей, щоб пару тарілок собі в орендовану квартиру купити, а щось про Іспанію пишете
Моятызая
Замрійлива• 29 апреля в 10:25
Ответ дляОбнемашечка
Когда очень хочется укусить но укусила только себя за попэ
66сезон666серия• 29 апреля в 10:26
Ответ дляИщу Аленя
Синие женщины что не так?)
Не обращайте внимания. Тут, зачастую, чем больше под комментарием синих тёток - тем адекватнее комментарий.
Обнемашечка• 29 апреля в 10:28
Ответ дляЗамрійлива
Моятызая
Ніколи не вступайте в бій, який з самого початку для вас програшний👌
І досить себе принижувати, це виглядає сумно
Вакцениро Вона• 29 апреля в 10:28
Ответ дляпалка-копалка
Зрозуміла. Так, це не квартира за 2к$.
Думаєте навіть каструль і тарілок не треба?
Якщо є не потрібні, то здайте з ними.
Ми винаймали квартиру, там був посуд, я дуже вдячна що не прийшлось все повністю купувати.
Якщо орендарям не потрібні, заберете.
Сосиска_Втесте• 29 апреля в 10:39
Ответ дляпалка-копалка
Кастрюли, сковородка? Тарелки, вилки ложки? Тоже не нужно?
Не нужно! Я сдаю квартиры с 2012 года. Поверьте моему опыту, не нужно. И если арендаторы будут у вас просить ’дайте хоть какую-то кастрюльку’, то лучше не связывайтесь с этими арендаторами.
Чавонадо• 29 апреля в 10:47
Ну смотрите, когда снимала я, то не было ничего, даже веника элементарного или ведра какого-нибудь. Шкафчики на кухне были, а вот ни подставки под тарелки, ни под ложки не было) Когда сдавала я, я купила Все, оставила некоторую посуду, плед на кровать и диван, чтоб было чем застелить, даже коврики в ванную. У меня живет женщина ВПО, я принесла ей сушилку, гладильную доску, сковородку и кастрюли которые мне не нужны были и мелочь кухонную. Потому что я знаю, как это когда вьезжаешь и нет Ничего..
Замрійлива• 29 апреля в 10:49
Ответ дляОбнемашечка
Какой бой?
С человеком который настолько слаб в дискуссии что сразу скатывается на личности.
Зай, это уровень первого класса.
Обнемашечка• 29 апреля в 10:53
Ответ дляЗамрійлива
Какой бой?
Зай, это уровень первого класса.
Кіцюнь, ти не вмієш такі дискусії вести, відразу йдеш в маніпуляції, перекладання відповідальності та в фантазії. Треба вчитись, бо програєш, а програвати гідно теж не вмієш. Слабенька, буває, сильно не хникай. І купи вже собі ті пару тарілок, не скупись. А як немає грошиків, то на роботку топай☺️
Гарачий Чокалад• 29 апреля в 10:57
Ответ дляпалка-копалка
Користувалися тим посудом, чи він тільки заважав?
Заважав
Замрійлива• 29 апреля в 11:01
Ответ дляОбнемашечка
И опять шлепнулась. Все хня, давай заново
Но только так, с аргументами, чтоб пробрало
Все таки 10 доларов растрат на кону
Жду
Все таки 10 доларов растрат на кону
Жду
Бла бла бла• 29 апреля в 11:04
Ответ дляОбнемашечка
І за підлогу пошкоджену утримують кошти, прокидайтесь, якщо ви зіпсуєте чуже майно, то прийдеться платити. Так, так, свої гроші, не за чужий рахунок все ж робити
Ну за продавлений матрас, то вибачте це природній знос речей.
Чучело-Мяучело• 29 апреля в 11:15
Ответ дляМалая Налегке
Викладіть оголошення як є, без меблів. Може зразу й знімуть і Вам зараз не потрібно буде робити великі трати на меблювання, а як ні, то тим часом меблі підшкаєте.
Так і планувала зробити, єдине квартира в невеликому селищі, попит наче є, але й пропозицій вистачає
Кавунка• 29 апреля в 11:15
Краще ні ,бо потім скажуть що чогось не вистачає ,що вони залишали і будуть просити гроші за то ,тому краще орендувати пусту квартиру
До нас навіть причепились за ополоник коли ми зʼїджали
Кавунка• 29 апреля в 11:16
Ответ дляпалка-копалка
Зрозуміла. Так, це не квартира за 2к$.
Щоб потім воно все перемішалося де ваше ,а де їх?
Ms. Похвала• 29 апреля в 11:18
Ответ дляЗамрійлива
Ну сори, я не таскаю мебель по городам.
Это здесь причём? 🤦♀️😅
Обнемашечка• 29 апреля в 11:18
Ответ дляБла бла бла
Про продавлений матрас писала інша людина, це особисто її фантазії. Я писала, що прийдеться заплатити за чистку матрацу, якщо він буде у виділеннях, не буду уточнювати яких
Обнемашечка• 29 апреля в 11:20
Ответ дляЗамрійлива
Все таки 10 доларов растрат на кону
Жду
Все таки 10 доларов растрат на кону
Жду
Кицюня, відкриваєш свої повідомлення, читаєш, бачиш і признаєш що ображалась, бо обманювати себе це так собі заняття, і вперед жити своє краще життя, заробляючи собі на тарілки в орендовану квартиру) ти справишся, а може і ні, життя покаже
Пез Году Неделя• 29 апреля в 11:23
Ні, посуду не було
Постільне було, але таке собі
Але мені здається, що краще саме ці речі мати свої, якщо довгострокова оренда. Особливо постільне - хз хто на тій білизні спав, чи достатньо вона попрасована. Та й приємніше якось
Звісно, ситуації різні бувають, буває, що людина виїжджає, і нічого зовсім не має...
Постільне було, але таке собі
Гопница-Советчица• 29 апреля в 11:45
Ответ дляпалка-копалка
Насмішли про баули, клас😂👍
Я ещё так возмущалась, думаю ну блин, договорились же, что они свои все вещи заберут, куда мне теперь эти баулы тащить))) а тут такой приятный сюрприз ))
Потом общалась с нашими, кто снимал в Турции - у всех та же история, если не новое хозяева оставляют, то в очень хорошем состоянии, как новое. Но все, что надо для жизни.
Та_шо_ж_таке• 29 апреля в 12:05
Я как сдающий и снимающий, считаю, что минимальный набор должен быть, на всякий случай, сковородка, касрюлька, пара вилок, ложек, чашки/стаканы. А так, мы уже давно купили свою посуду, потому что на съеме, не всегда хорошая, но это и понятно, смысла нет покупать дорогущую какую-то посуду особенно с тефлоновым покрытием.
У нас своя настольная духовка, дегидратор, миксер, блендер, была вафельница но подарили хозяйке предыдущей, сковородки покупали сами такие как нам нравятся, кастрюли 50х50 пользуемся своими и хозяйки. Вилки ложки, чашки, святое, свои конечно. За всё время обросли уже таким хозяйством 😃
Поэтому, по минимуму.
Та_шо_ж_таке• 29 апреля в 12:07
Ответ дляЗамрійлива
Сколько спальных мест? Например 2 на 4 человека?
4 тарелки, ложки, вилки, одна кастрюля, сковорода
Два одеяла и две подушки. Можно два постельных
Все.
Для хранения одеяла можно пылесосом сдуть.
Честно, сколько снимала ВСЕГДА был минимум.
И сдаю с минимумом.
Даже не думала что бывает по- другому
Все.
И сдаю с минимумом.
Даже не думала что бывает по- другому
Вот да, самый идеальный набор.
Замрійлива• 29 апреля в 12:09
Ответ дляОбнемашечка
Сил вам зарабатывать лишние 10 уе чтоб купить тарелки и не огрызаться на форуме.
Это сложно но возможно
Я верю, зай
Это сложно но возможно
Я верю, зай
Замрійлива• 29 апреля в 12:10
Ответ дляОбнемашечка
Ещё если и на наматрасник хватит то вы выиграли эту жизнь
Червона калина• 29 апреля в 12:15
Очень много снимали, обычно постельного, подушек и одеял нет, посуда самая необходимая, но действительно обычно та, которая уже просто хозяевам не нужна - кастрюля, сковородка (иногда несколько), несколько чашек, тарелок, ложек, вилок, пара ножей самых дешёвых, половник, лопатка, пара досок
Малая Налегке• 29 апреля в 12:17
Ответ дляЧучело-Мяучело
З тої пропозиції, що Ви бачите на олх, 70% реально не існує