палка-копалка• 2 часа назад
Оренда квартири.Чи має в ній бути посуд, постільна білизна?
Доброго ранку! Дівчата, підкажіть будь ласка, хто довгостроково здає або орендує квартиру, скажіть чи був у вас якийсь посуд, що саме було? Постільна білизна, подушки, ковдра?
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Минимальный комплект всегда надо. Могут с баулами переезжать, а могут с другого города с одним чемоданом.
Места кучу оно не займет а человеку гемор с головы снимает.
Это реально грн 500 в сумме будет
Ну так пусть арендатор пойдет в Аврору и купит себе за 500 грн, в чем проблема?
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Это нищеброд моральный не купит. Они потом после выезда пытаются доипатся чтоб залог не отдавать
От таких бежать нуно
Біжіть, не обертаючись)
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Розібʼють тарілку, за яку не платили, пошкодять сковорідку, за яку не платили, текстиль порвуть, за який не платили. Таке наповнення, як хоче автор, коштує зараз 5-10 тисяч, в залежності від якості, це дуже скромний мінімум. Ну і звичайно, який орендарі берегти не будуть. І поновлення якого будуть вимагати відразу, як самі ж ці речі зіпсують
Поцарапают пол ногами, который не купили
Продавят матрас,
Просмотрят окно
Ужас
Страшно сдавать
Продавят матрас,
Просмотрят окно
Ужас
Страшно сдавать
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Біжіть, не обертаючись)
Бегу. Благо адекватных полно
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
Может проблема что у многих переезд это стресс и человек может пару дней решать какие-то другие дела?
Не? Все запланировано переезжают и радостно гуглят аврору?
Пс. В чем проблема потратить 500 грн на мелочи?
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Продавят матрас,
Просмотрят окно
Ужас
Страшно сдавать
Продавят матрас,
Просмотрят окно
Ужас
Страшно сдавать
І за підлогу пошкоджену утримують кошти, прокидайтесь, якщо ви зіпсуєте чуже майно, то прийдеться платити. Так, так, свої гроші, не за чужий рахунок все ж робити
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Арендароры должны только платить за счастье прожить в квартире советчицы
Окно просчитайте) и матрас
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Это не проблемы хозяина. Он Вам квартиру сдает, но дуть в попу и колыхать взрослых людей не обязан. Я даю две квартиры, простоев нет никогда.
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
Естестна
А че денег не хватает минимум в квартиру доложить?((
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Естестна
На чужих людей деньги тратить? вы в себе?
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
А свої гроші такі екземпляри дуже не люблять витрачати) вони розуміють, що це далеко не 500 гривень, тому і хочуть бонусом до оренди квартири отримати повний комплект побутових речей
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
В свою квартиру
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
В свою квартиру
В свою квартиру я себе все куплю что мне надо. В съемную квартиру квартиранты сами покупают, я им не мамка
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Так 90%квартир с необходимым минимумом сдают
Только здесь читаю как жмутся за 2 тарелки с авроры
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
Окей
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Доросле життя це в цілому стрес, в чому проблема взяти на себе відповідальність за своє життя і вирішувати все самостійно, а не за рахунок коштів абсолютно сторонніх людей?
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Кастрюли, сковородка? Тарелки, вилки ложки? Тоже не нужно?
Не потрібно.
На одній квартирі це все було, воно просто не було потрібне господарям. Ми поскладали то все в коробки і в кладовку.
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Ещё раз, можем просто существуют хозяева для которых покупка 2 тарелок не бьёт так сильно по бюджету?
Ну не вызывает такой минимум истерику что жильцы хотят что-то за бесплатно
Это как-то норма даже, укомплектовать жилье
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляБла бла бла
Не потрібно.
Ну вот, вы сложили. Другие достанут и пользоваться будут) мы тоже сложили и лежит
А первый месяц очень помогло
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Бінго, ви нарешті це зрозуміли. Тепер ще треба «асазнать» шо тарілки, каструлі, подушки, зубна щітка і тапочки для вас - це не мінімум, а максимум. І якщо ви хочете це отримати, то вперед на подобову оренду або в готель. Ну, або як я писала вище, шукайте квартири від 1,5к $. Але ж хочеться дешеву квартиру, правда, а не за великі кошти
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Ща
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Окно просчитайте) и матрас
Якщо вікно розібʼєте, чи матрас буде у ваших виділеннях, то будет і за ремонт першого, і за чистку другого платити, таке воно, доросле життя)
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
В Украине по цене Испании жилье снимать. Это влажные фантазии тех кто не может даже тарелки купить и поставить
Замрійлива• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Я говорила смотреть.! И на матрасе лежать. Потеть
Пс. Наматрасник вам тоже не по карману?
Не за Будка• 1 час назад
Ми здаємо. Посуд є, тарілки, чашки, ложки і вилки, тертка і т.п. Постільного не давали
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Може вам пора зрозуміти, що істерика виникає саме у вас, коли мова заходить про витрати на себе ж. Ніхто не зобовʼязаний покращувати життя іншої особи, бо вона просто цього хоче. Оренда це бізнес, послуга/оплата, то ж платити все рівно прийдеться
Бла бла бла• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
А первый месяц очень помогло
Я брезгива, на першій квартирі навіть не відкривала шафу з посудом. Довелося все купувати.
66сезон666серия• 1 час назад
Постель, кухонные и банные принадлежности должны быть только в квартирах с посуточной арендой.
Сдавая квартиру на полгода, год и более, ничего этого оставлять категорически не нужно. Зачем арендаторам ваши полотенца и непонятные кастрюли, когда они у вас не ночуют, а живут?
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
У вас навіть немає грошей, щоб пару тарілок собі в орендовану квартиру купити, а щось про Іспанію пишете