ПАЦАНКА О• Изменено 04 мая в 08:59
Яка я дурна жінка
Це ж треба бути такою дурною жінкою, просто в шоці від себе. Я познайомилась з чоловіком місяць тому, було у нас спілкування (воно і зараз є) на початку знайомства було кілька зустрічей, навіть секс був. Але після сексу він якось охолов, ну звісно пише мені, але дуже холодно і формально. Він з самого початку нашого знайомства розповідав мені про свого друга, познайомив мене з ним. Вчора я там мала йому щось передати і він приїхав з другом. А я перед цим трохи випила з подругою, хоча я не п´ю майже ніколи, але був поганий настрій, то захотіла трохи розслабитись. Я при зустрічі чомусь розповідала про чоловіків, що зі мною знайомляться, що там хтось запрошує зустрітись, а я не хочу. Зокрема про одного підполковника, який мені казав, що я йому подобаюсь. І потім навіть сказала, що мені подобається його друг, який почав мені писати. Не можу заспокоїтись, так соромно за себе. Як заспокоїтись?
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 08:57
Ответ дляЛупаю цю скелю
Полностью согласны, вы очень дурна
Так, це правда
Коли мовчу- приємна жінка• 04 мая в 09:00
Та не засмучуйтесь.
Все.Крапка.Просто відпустіть і починайте новий день.
Там нема про що жаліти
Руда ліса• 04 мая в 09:00
Ось тому я рідко п´ю, але коли вже вип´ю, то я філія розвідки під прикриттям: тотальний самоконтроль, мінімум текста, уважно слухаю, що робиться довкола. Тому мені легше на тверезу розслабитись
Не соромлюсь• 04 мая в 09:00
Все мы иногда дуры, но разве вы долго помните все глупости других людей?
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:01
Ответ дляРуда ліса
Та я завжди контролюю себе, ніколи не розслабляюсь, а тут якось не вийшло себе проконтролювати(
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:02
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Та не засмучуйтесь.
Там нема про що жаліти
Дякую) я просто хвилююсь чи не подумають вони, що я якась дівчина легкої поведінки.
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:03
Ответ дляНе соромлюсь
Не пам´ятаю інших) але свої такі вчинки добре пам´ятаю.
Коли мовчу- приємна жінка• 04 мая в 09:03
Ответ дляПАЦАНКА О
І що?
Ну хай думають
Вам скільки років?
Ну хай думають
Вам скільки років?
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:04
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
І що?
Ну хай думають
Вам скільки років?
Ну хай думають
Вам скільки років?
Зайканалужайке• 04 мая в 09:06
У вас совсем раздрай какой-то. Но все проблемы вроде как решаются одним блоком неудачливого знакомца.
Підмітайло• 04 мая в 09:07
ви йому опустили самооцінку, говорили що той добрий той....якщо він вам потрібний -напишіть йому що тільки з тобою чую себе в гармонії, ти робишь моє життя краще й т.д....а так він стане ще холоднішим, тому що ви в ньому по словам не зацікавлені
Не соромлюсь• 04 мая в 09:06
Ответ дляПАЦАНКА О
Та пошли они в сраку, тем более он к вам уже не так относится, как хотелось бы. Если человек ваш, то с ним не будете бояться расслабиться.
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:06
Ответ дляЗайканалужайке
Так, але насправді мені подобається цей чоловік (не його друг)
бювет_в_обед• 04 мая в 09:07
Ответ дляПАЦАНКА О
От реально.
Це має значення, що там ті двоє думають?
Наступний
Не соромлюсь• 04 мая в 09:08
Ответ дляПАЦАНКА О
А что его друг вам пишет?
Секс-Бомба• 04 мая в 09:08
т.е. после секса у вас осталось формальное общение и вы все еще надеетесь на продолжение ’отношений’, решили вызвать ревность, но этим накрутили только сами себя и от этого вы теперь не находите себе места? Расслабьтесь и ищите другого мужчину, но больше не пейте перед свиданиями.
Пишу, не читаю• 04 мая в 09:10
Какая разница что он там подумает, если вы пишете он уже охладел и без этих рассказов
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:12
Ответ дляСекс-Бомба
Так. Він з самого початку розповідав, що це таке без зобов´язань, що йому ок бути самому, в гармонії з собою. І це йому вже за 40, а мені 27.
Не соромлюсь• 04 мая в 09:13
Ответ дляПАЦАНКА О
О, тогда вам он точно не нужен, и друг его не нужен, пусть сидят вдвоем в гармонии.
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:13
Ответ дляПишу, не читаю
Так, після першого разу почав себе так поводити ніби ми лише друзі. А за свого друга і раніше мені розповідав: а може він тобі більше сподобається аніж я
Бавовнятий Пупс• 04 мая в 09:13
Ответ дляПАЦАНКА О
Не хвилюйтеся. Вже подумали)
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:14
Ответ дляНе соромлюсь
І я так думаю, це якась дивна поведінка
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:14
Ответ дляБавовнятий Пупс
Не хвилюйтеся. Вже подумали)
Це був протест) я втомилась бути хорошою дівчиною
Тушьмушьнюшь• 04 мая в 09:15
Треба ще раз бахнуть для сміливості і зателефонувати чи ще краще - приїхати з поясненнями.
Не соромлюсь• 04 мая в 09:15
Ответ дляПАЦАНКА О
Главное не обьясняйте ничего и не извиняйтесь.
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:16
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ні, це точно не буду робити)
ПАЦАНКА О
• 04 мая в 09:16
Ответ дляНе соромлюсь
Точно не буду)
Бавовнятий Пупс• 04 мая в 09:18
Ответ дляПАЦАНКА О
Я б на їх місці про легку поведінку може і не подумала б вашу. А просто вирішила б, що якась недалека примітивна пані))
Але, зрештою, яка вам різниця хто що подумає. Ви його і до цього не цікавили.