Молчавочка• Изменено 04 мая в 18:40

Вже не реально виїхати чоловіку?

Всі пишуть, що «всі виїзжають», знаходять шляхи. А як питаю поміч - ніхто не каже… Що робити? Молодий хлопчина, родич. Без дітей… серце крається. Що робити?…😔

Повідомлення закриваю, бо лиш сміються. Видалити не дає система.
Доставучая• 04 мая в 19:37
Ответ дляВодійка хімарса
Автор, сейчас все соседние страны подписали договор с Украиной о передаче беженцев назад. Это раньше можно было перебежать и попросить убежище. А сейчас возвращают назад.
Ніхто нікого не повертає. Не повертають тих, хто навіть гори перейшов.

Бутерброд и я• 04 мая в 19:38
Ответ дляДинамоКит
в мене в родича робота з бронюванням (лікар) але авторці ж треба щоб закордон можна виїхати, бронювання це право не дає, мій родич покидати Україну не має право
Заброньовані мають право виїзду але не всі
Скажений гудзик• 04 мая в 19:42
Ответ дляЛеся Українка
Маня! Я не узнала вас в гриме) Но слог узнаваем всегда!
Манины не катаются. Там же сразу после пересечения границы зубы и матки выпадают
Анти-анонім• 04 мая в 19:47
Родич знайшов людей по рекомендації знайомих і його кинули. На великі гроші. Зловили і далі по етапу. Втік з учебки. Ось в таку сраку попав. Тому,якщо шукаєте подібний шлях,то дуже обережно. Або ж робіть бронювання. Хоча двоюрідний брат втратив бронювання,з яким йому ’допомогли’.Також вже в учебці.
бибизяна• 04 мая в 19:51
Ответ дляСкажений гудзик
У Мани есть запасная. и зубы тоже, но не все, штук двенадцать, на первое время хватит.
черная мамба• 04 мая в 19:52
Ответ дляДинамоКит
Це де ви таке прочитали? Заброньовані , окрім держ.службовців, мають право на виїзд у відпустку за кордон при наявності відповідного пакету документів , перший з яких- це наказ на відпустку, в якому відрядженому керівництво дозволяє виізд. .
Пугачиха• 04 мая в 19:54
Реально. Вот недавно муж кумы выехал, еще и военный

ЛисичкаСестричка• 04 мая в 19:54
Ответ дляПугачиха
З кінцями?
Пугачиха• 04 мая в 19:55
Ответ дляМолчавочка
Таких коштів немає…
І контакти не дають.
Друга зловили в Києві. Два тижні тому. Оприділили на ДШБ. Дружина каже, що напрям, де пропадають безвісти😥😥
Так если у вас денег нет, смысл с вами контактами делиться?
Леся Українка• 04 мая в 19:56
Ответ дляСкажений гудзик
Ха! Манины барышни жируют в Украине, а мужчины катаются без проблем) Мечта просто. Она омерзительна до тошноты. Надеюсь, что подобную хрень можно писать только за деньги. Ибо если по убеждению, то по ней психушка просто рыдает.
бибизяна• 04 мая в 19:58
Ответ дляЛеся Українка
Надеетесь вы правильно. ’По убеждению’ регистрировать 100+ аккаунтов никто не будет.
автор Молчавочка • 04 мая в 19:58
Ответ длячерная мамба
Але не повнрнутися, не можна. Підставляти всіх на роботі🤷‍♀️
автор Молчавочка • 04 мая в 19:59
Ответ дляПугачиха
І не повернувся? Скоріш за все, повернувся
Пацелуйнитуда• 04 мая в 19:59
Шукайте самостійно шляхи якщо хочете виїхати, в кожного різні ситуації і можливості.
автор Молчавочка • 04 мая в 19:59
Ответ дляПугачиха
Якщо на штурмову - то не доживе😥
автор Молчавочка • 04 мая в 20:00
Ответ дляПугачиха
Будуть
автор Молчавочка • 04 мая в 20:01
Батьки пенсіонери. Мама з пухлиною. Але без групи. І групу навіть якщо дадуть, то третю і вона має чоловіка🤷‍♀️ хлопцю не дадуть догляд… й батьки старі…
КапитанльнаЯ• 04 мая в 20:04
наш кум на прошлой неделе выехал к семье в Португалию, но он вернётся после отпуска. около года работает на предприятии с бронью, до этого в самом начале войны дважды выезжал по Шляху как волонтёр (и это было по-знакомству).
черная мамба• 04 мая в 20:04
Ответ дляМолчавочка
На рахунок цього поняття не маю.
Мати роботу з бронюванням , жити і працювати тут теж можливо, хоч і не легко часом. Не пробував ваш знайомий відкривати сайт робота. ком. юа вакансії з бронюванням. У нас на будинку висить оголошення жеку про вакансії з бронюванням.

Болтушка Му• 04 мая в 20:05
Ответ дляПугачиха
Военным дают отпуск, и разрешение на выезд. Один знакомый знакомого, военный, поехал так в отпуск семью проведать и с концами.
Xвостокрутелка• 04 мая в 20:07
Ответ дляМолчавочка
А поставте лайки - хто вивіз чоловіка. Бо пишуть постійно, що виіхали разом.
Еще в 23, через подругу. Но напрямую муж не созванивался с человеком, кто делал ему документы , по телефону они ни разу не общались, и муж его номер телефона не знал
бибизяна• 04 мая в 20:07
Ответ длячерная мамба
На рахунок цього поняття не маю.
Часть броней слетит в самое ближайшее время.
Болтушка Му• 04 мая в 20:08
Ответ дляМолчавочка
Мужики пересекают границу и фуры с товаром кидают у дороги. А сами в бега. Рассказывал в одном из интервью представитель транспортной компании перевозчиков.
автор Молчавочка • 04 мая в 20:10
Ответ длячерная мамба
На рахунок цього поняття не маю.
Дивиться звичайно. Але сама по собі бронь не дає виізд і іі можуть зняти🤷‍♀️
Упругая попка• 04 мая в 20:11
Ответ дляТуфли в чешуе
мои родные и знакомые катаются туда сюда на законных основаниях.смотрите законы автор и не трольте
МРАЗЬ ЗЕЛЕНА МАНЬКО
ЗДОХНІ, УЙОБІЩЕ!!!!!!!
автор Молчавочка • 04 мая в 20:11
Ответ дляБолтушка Му
Тут можна і не дожити. Читаю , що помирають в дшб за тиждень
бибизяна• 04 мая в 20:12
Ответ дляБолтушка Му
Welcome to the prison country
автор Молчавочка • 04 мая в 20:12
Ответ дляБолтушка Му
Фура то одне, можуть зняти ж бронь всіх інших
Крайня невістка• 04 мая в 20:13
Ответ дляВ гости звали?
Ну хай знайде дівчину з дитиною з інвалідністю. Чи з трьома дітьми та всиновить. Чи бабусю одиноку з інвалідністю. Чи ожениться та всиновлять дитину... Автор, ви дивна, почитайте підстави для виїзду та хай він з того сам щось ’ліпить’/шукає. А то грошей немає, не знаю що хочу, не знаю як, підкажіть, покажіть, вивезіть та за спасибі.
Схематоз з дітьми, інвалідами і бабками, також не безкоштовний і потребує часу. А хлопцю в 30 років-тільки воювати ((. Я автора розумію, і шкода, що скоро ці всі жіночки будуть самі малярами, трактористками, сантехніками. Жодний метр площі не вартий життя людини.
Упругая попка• 04 мая в 20:13
Ответ дляМолчавочка
Хай розлучається