Молчавочка• Изменено 04 мая в 18:40

Вже не реально виїхати чоловіку?

Всі пишуть, що «всі виїзжають», знаходять шляхи. А як питаю поміч - ніхто не каже… Що робити? Молодий хлопчина, родич. Без дітей… серце крається. Що робити?…😔

Повідомлення закриваю, бо лиш сміються. Видалити не дає система.
Кашка-маняшка• 04 мая в 19:00
Ответ дляМолчавочка
А поставте лайки - хто вивіз чоловіка. Бо пишуть постійно, що виіхали разом.
Выехали, но законно. Кого знаю выехали как волонтеры , один на лапу дал 5 штук

автор Молчавочка • 04 мая в 19:01
Ответ дляНевидимка
Автор нет денег нет выезда
А навіть ці суми - якщо знайти -як не попастися
Залізний занавіс• 04 мая в 19:01
Ответ дляМати драконів
Автор, слышала что сейчас мужики переходят в Беларусь где-то на Волыне и потом из Белоруси в Европу. Границы с европейскими странами охраняют жёстко, а там ещё есть места. Но там болота, леса...
кошмар
Разгуляшка• 04 мая в 19:02
Ответ дляТуфли в чешуе
Спросите у Альоши Порошенка
У юзіка спрашивала. Не колется
автор Молчавочка • 04 мая в 19:02
Ответ дляОбережнаЯ
Из моих знакомых, реально все кто хотел и имел возможность заплатить - все уехали, и это не пару человек. И да, реально никто не будет рассказывать что, как и за сколько. Даже по-большому секрету
А як хоч шукали шляхи? З чого почати?
Ковбой Хагис• 04 мая в 19:02
Ответ дляМолчавочка
Хлопець не попадає на законні обставини. Немає інвалідів, дітей і тп
А роботу з відстрочкою не хоче знайти?
Разгуляшка• 04 мая в 19:03
Ответ дляtala-li
сіновья Данилова. Мосейчук/Скабеевой...
примените метод Кошевого - я не пойду, меня снайпер убьет
Та вони ж Імігранти. Не плутайте

автор Молчавочка • 04 мая в 19:03
Ответ дляЖинси на дитину
Так як коштів нема, то хто вам щось порадить ? В що вам дадуть контакти без грошей?
Якщо треба буде -шукатимуть..
В гости звали?• 04 мая в 19:04
Ответ дляМолчавочка
Ну хай знайде дівчину з дитиною з інвалідністю. Чи з трьома дітьми та всиновить. Чи бабусю одиноку з інвалідністю. Чи ожениться та всиновлять дитину... Автор, ви дивна, почитайте підстави для виїзду та хай він з того сам щось ’ліпить’/шукає. А то грошей немає, не знаю що хочу, не знаю як, підкажіть, покажіть, вивезіть та за спасибі.
Жинси на дитину• 04 мая в 19:04
Ответ дляМолчавочка
Якщо треба буде -шукатимуть..
Ну так зранку гроші - ввечері стільці)) ви дуже дивна. Невже це не ясно на 5 році війни…
Телефон Рубика• 04 мая в 19:05
Ответ дляВ гости звали?
Так ему не сильно надо,это родственники охают))
автор Молчавочка • 04 мая в 19:05
Ответ дляКашка-маняшка
Ці суми ще реально знайти
После 18• 04 мая в 19:05
Ответ дляМолчавочка
Якщо треба буде -шукатимуть..
Дешевле кормить его, пусть сидит дома.
автор Молчавочка • 04 мая в 19:05
Ответ дляКовбой Хагис
А роботу з відстрочкою не хоче знайти?
Бронь зняли😥
Жинси на дитину• 04 мая в 19:05
Ответ дляМолчавочка
Бронь зняли😥
Є інші роботи з бронню.
Разгуляшка• 04 мая в 19:06
Ответ дляАгатаХристя
закінчиться, і досить скоро
Чому ви так вважаєте? Які основанія
автор Молчавочка • 04 мая в 19:06
Ответ дляВ гости звали?
Дякую! За спасибі ні, звичайно.
А якщо фіктивні такі браки, бабці - можуть не пустити? Скажуть фіктивне?
Разгуляшка• 04 мая в 19:07
Ответ дляМолчавочка
Дякую і за ці відповіді
Так вам гарантії ніхто не дасть. Навіть за великі гроші. Ви ж це розумієте
Жинси на дитину• 04 мая в 19:08
Ответ дляТелефон Рубика
От в тому ж і справа, цей хлопчик 30-оічний не дуже переймається, це у автора паніка) ще й невідомо, хто їй цей родич. І чи існує він взагалі))

Рятівник Малібу• 04 мая в 19:08
Автор мой совет ищите работу с бронью, сейчас масса вакансий
автор Молчавочка • 04 мая в 19:08
Ответ дляПосле 18
Дешевле кормить его, пусть сидит дома.
Страх не кормити, а пропасти безвісти в посадці.
Дякую за відповіді, і за не дуже гарні коментарі, але правдиві. Як пинок. Я хочу його спасти.
В гости звали?• 04 мая в 19:09
Ответ дляМолчавочка
А зараз же не прлсто зловлять і плвістку, а одразу в бус і в учебку🤷‍♀️
В мене на днях знайомого в Києві взяли з машини посеред дня. І чого його понесло, ніхто вже не розповість, не до того. Він правда не виривався, нічого. Він до того казав, що якщо що, то не буде- вони там луплять так, що ну навіщо тільки собі гірше. І навіть подзвонити дали. Так дружина приїхали, а виявилося що в нього грошей з собою на квартиру. І їх усі віддали дружині. Ось тоді її накрило. Не знаю що вони знайшли, адвокатів, можливості. Поки не смикаю їх. Свої знайомства їй надала.
Шкідлива молекула• 04 мая в 19:09
Так якщо молодий , то до 23 вільно випускають
Жинси на дитину• 04 мая в 19:10
Ответ дляМолчавочка
А як хоч шукали шляхи? З чого почати?
Вам? Ні з чого не починати. Для вас кордони відкриті
автор Молчавочка • 04 мая в 19:10
Ответ дляЖинси на дитину
Брат двоюрідний.
После 18• 04 мая в 19:11
Ответ дляМолчавочка
Много мужчин сидят дома, у меня сосед иногда просит забрать посылки с нп. Принимает заказы по радиоэлектронике какие то, работает дома.
tala-li• 04 мая в 19:12
Ответ дляРазгуляшка
Та вони ж Імігранти. Не плутайте
может Алеша тоже эмигрант)
автор Молчавочка • 04 мая в 19:12
Ответ дляПосле 18
Теж вдома працює. Але хто ж не знаю, чи не виламуватимуть двері через рік.
Жинси на дитину• 04 мая в 19:12
Ответ дляМолчавочка
Брат двоюрідний.
У нього є батьки, може дружина, він сам здоровий лоб. До чого тут ви?
После 18• 04 мая в 19:13
Ответ дляМолчавочка
Ну без связей и денег это лучший вариант.