Молчавочка• Изменено 04 мая в 18:40

Вже не реально виїхати чоловіку?

Всі пишуть, що «всі виїзжають», знаходять шляхи. А як питаю поміч - ніхто не каже… Що робити? Молодий хлопчина, родич. Без дітей… серце крається. Що робити?…😔

Повідомлення закриваю, бо лиш сміються. Видалити не дає система.
автор Молчавочка • 04 мая в 20:15
Ответ дляУпругая попка
Хай розлучається
В мати ще дочка є🤷‍♀️

Болтушка Му• 04 мая в 20:17
Ответ дляМолчавочка
Фура то одне, можуть зняти ж бронь всіх інших
Думаю бизнес этого не допустит. Они регулярно заносят куда надо. Ну крупные бизнесмены так точно, а небольшим с этим труднее. Но все равно со всех бронь не снимут. Он вероятнее всего проверяют соответствие забронированных и их физическое присутствие.
Таким образом в свое время выявляли несуществующие должности и формально оформленных сотрудников в учебных заведениях. Теперь взялись за остальных.
Например, как один вчера сказал, что в луганской ода числится 5 тыс сотрудников. При этом сама область оккупирована на 99% типа, что они там делают🤷🏻‍♀️
Крайня невістка• 04 мая в 20:17
Ответ дляМолчавочка
Теж вдома працює. Але хто ж не знаю, чи не виламуватимуть двері через рік.
Шкода, хлопець без вини, але як під домашнім арештом.
Крайня невістка• 04 мая в 20:21
Ответ дляАнаномчикус
Знакомого уже два раза забирали и два раза он сбегал в сзч,говорит никто не охраняет можно бежать,он не один такой,ну если он может так жить в бегах,прячась,мой муж не может поэтому служит
Ну таке собі, що вдома ховатись-під домашнім арештом, що в сзч бігати і ховатись....якесь дикарство, вбивати власне населення і рощказувати про ЕС, і Конституції нс паузі 5 рік.
Крайня невістка• 04 мая в 20:25
Ответ дляМолчавочка
Але не повнрнутися, не можна. Підставляти всіх на роботі🤷‍♀️
Вам робота в Україні з віртуальною броню потрібна, чи спасти родича? Дивна Ви, куча чоловіків спетляли як і волонтери, так і водії, головне авто службове і доки, передати де шукати. Ще потрібно попрацювати, щоб оргнанізація дозволила виїзд...а ви про всіх на роботі..брєд
Кинг-Конгша• 04 мая в 20:34
Ответ дляАгатаХристя
закінчиться, і досить скоро
А можна конкретніше?
Іноді Да• 04 мая в 20:35
Ответ дляМолчавочка
Але я якосьь знаходять. А мені кажуть, «та всі чоловіків вже вивезли, хто хотів»
Детей мог уже нарожать

Іноді Да• 04 мая в 20:36
Ответ дляМолчавочка
Та теж особо ніхто не казав шлях..
В начале войны выезжали студенты иностранных вузов
Мао_Мяо• 04 мая в 20:38
Ответ дляКашка-маняшка
Ну...это дорого. не знаю сколько сейчас , штук 30, наверное
вот это решили нах украинцев, ради ж-в поубиватиь
САМ_ТАКОЙ• 04 мая в 20:39
Ответ дляВ гости звали?
В мене на днях знайомого в Києві взяли з машини посеред дня. І чого його понесло, ніхто вже не розповість, не до того. Він правда не виривався, нічого. Він до того казав, що якщо що, то не буде- вони там луплять так, що ну навіщо тільки собі гірше. І навіть подзвонити дали. Так дружина приїхали, а виявилося що в нього грошей з собою на квартиру. І їх усі віддали дружині. Ось тоді її накрило. Не знаю що вони знайшли, адвокатів, можливості. Поки не смикаю їх. Свої знайомства їй надала.
То есть он остался служить?
Мао_Мяо• 04 мая в 20:40
Ответ дляМолчавочка
жи-ы чудово себе у нас почувають.
зелений підар заводить пейсатих не тім шляхом, одноклєточне
САМ_ТАКОЙ• 04 мая в 20:44
Ответ дляМолчавочка
Господи, какая вы странная
Забагаловка• 04 мая в 20:44
Ответ дляМолчавочка
Автор, кто хотел вывез в первый год за условную десятку. Мой друг выехал за 9к, ему сделали документы ( списали ) это был уже февраль 23 года
Так же есть варианты, когда инвалидность жене или ребенку купили, родителям. Некоторые третьего заделали. Вот это сильно хотели
Ваш не хотел видимо
САМ_ТАКОЙ• 04 мая в 20:44
Ответ дляМолчавочка
Якщо на штурмову - то не доживе😥
Что на штурмову?
Іноді Да• 04 мая в 20:45
Ответ дляВ гости звали?
Додаю, до того що писала: бачу ще не в курсі що зараз великі обшуки по всій країні у тцк. Тому ще попробуй знайди такого саме зараз, що візьме кошти хоч якийсь. Я це саме для цього написала, а тут вже зразу рука-лице, хоч би поцікавились що саме ці дні відбувається і чому кошти не взяли і взагалі саме зараз можливостей ніяких навіть на початковому етапі якось відмазатись.
Наконец-то, может ещё с врачами проведут проверки,
Мао_Мяо• 04 мая в 20:50
Ответ дляМолчавочка
І навіть пішки стріляють в спину, а потім «втопився»
с подачи офиса, все крышуется
Мао_Мяо• 04 мая в 20:51
Ответ дляТуфли в чешуе
Спросите у Альоши Порошенка
Удалено администрацией...
ОноВамнадо• 04 мая в 20:57
Ответ дляМолчавочка
А поставте лайки - хто вивіз чоловіка. Бо пишуть постійно, що виіхали разом.
Я виїхала в 22 році
Чоловік виїхав в 23 році
У мене інвалідність.
Я їздила в Україну, щоб разом виїхати.

Мені в які двері: вивізла чоловіка чи виїхали разом?
Крайня невістка• 04 мая в 20:59
Ответ дляОноВамнадо
Я виїхала в 22 році
Чоловік виїхав в 23 році
У мене інвалідність.
Я їздила в Україну, щоб разом виїхати.

Уточніть, хто Вас утримував, пока Ви лікувались і робили групу ( якщо не з народження).

ОноВамнадо• 04 мая в 21:02
Ответ дляКрайня невістка
З народження:))
Але отримала лише в 36 років, дякуючи змінам в законах🤷🏻‍♀️
Пугачиха• 04 мая в 21:02
Ответ дляБолтушка Му
Военным дают отпуск, и разрешение на выезд. Один знакомый знакомого, военный, поехал так в отпуск семью проведать и с концами.
Он взял 3 дня отпуска и сбежал в СЗЧ и выехал, пока его не начали искать
Пугачиха• 04 мая в 21:03
Ответ дляМолчавочка
Якщо на штурмову - то не доживе😥
В Молдову
Пугачиха• 04 мая в 21:03
Ответ дляМолчавочка
І не повернувся? Скоріш за все, повернувся
Он в СЗЧ сбежал, никто ему не давал разрешения на выезд
Болтушка Му• 04 мая в 21:05
Ответ дляПугачиха
Через границу или пешим ходом через лес? Не знаете?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 мая в 21:27
У знайомої сина вивезла дружина, інвалід дитинства, сусідка зробила інвалідність після інсульт, вивезла сина. Знайомий кума переплив Тису, другий пропав. Кому як повезе.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 мая в 21:28
Є такі, які купили собі врлонтерство і їздять. У доньки на роботі виїжджають законно.
Жинси на дитину• 04 мая в 21:31
Ответ дляМолчавочка
В мати ще дочка є🤷‍♀️
О, так їх там багато)) але чогось саме ви в рєшали впрягтися хочете))
Горня капучіно• 04 мая в 21:32
Сейчас уже и не знаю , что ж так поздно решили ?
Невидимка• 04 мая в 21:35
Ответ дляДинамоКит
в мене в родича робота з бронюванням (лікар) але авторці ж треба щоб закордон можна виїхати, бронювання це право не дає, мій родич покидати Україну не має право
Ку ку

Забронированный МОЖЕТ выехать в отпуск.
Жинси на дитину• 04 мая в 21:38
Ответ дляНевидимка
Ку ку

Забронированный МОЖЕТ выехать в отпуск.
Може. Але при певних умовах - пакет документів від роботодавця і його згода.
Ви знаєте скільки у нас заброньованих? Думаєте всі можуть просто сісти і поіхати ?))