Задираю носа• 04 мая в 22:44

Хто робив корекцію зору, про що не попереджають заздалегідь?

Сусідка зверху• 04 мая в 22:45
В договоре куча предостережений в процентном соотношении. У меня ни одного не было.

Фантазерша• 04 мая в 22:48
Про всё предупреждают, это же юридический документ, потом Вы не сможете предъявить претензии.
Мудрецыха мира• 04 мая в 22:55
У дочери знакомой через 2 года зрение стало как и до операции. Но вроде такое редко бывает.
Не знаю было ли прописано в договоре, но устно предупреждали.
Фиктивная• 04 мая в 22:56
Я планувала. Зробила обстеження в кількох клініках. В приватних і в державних. В державних мене відмовили від цієї ідеї. Багато читала,вивчала інформацію і дійшла висновку,що рогівка після корекції стає як консервна банка,вона не приростає назад. Які наслідки можуть бути в майбутньому невідомо. У мене амбліопія,астигматизм і,ймовірно, колись буде потреба в заміні кришталиків. І ця порізана рогівка може бути проблемою. І ще перечитала багато відгуків на сайтах клінік,в фейсбуці,на форумах. Була велика кількість негативних відгуків. Люди писали про двоїння в очах,яке не проходить, про неправильно підібрані параметри під час корекції і т.п. і що лікарі,які робили операцію просто їх футболять. Коментарі цих лікарів на відгуки були дуже агресивні. Вони звинувачували пацієнтів,що їх мозок не сприймає нові параметри і це не їх вина. Після цього я остаточно передумала.
Сусідка зверху• 04 мая в 23:09
Ответ дляФиктивная
Теорія- наше фсьо 🤣
Лівий Локіть• 04 мая в 23:14
Я читала коменти, автор. Є тяжкі наслідки, біль, не переносять люди світло після операції. Був чоловік який постійно в сонце захисних окулярах і постійно болять очі. Їх не багато але може бути що завгодно. Шкодують люди. Тільки вам вирішувати.
Сусідка зверху• 04 мая в 23:16
Интересно, на фига на вопрос ’Хто робив корекцію’ отвечают те, кто не делал....

Носки на подтяжках• 04 мая в 23:20
Тут була тема,коли під час операції лазер зупинився. Дівчина нічого не змогла доказати
Сусідка зверху• 04 мая в 23:21
Ответ дляНоски на подтяжках
А что именно нужно было доказывать?
Суцільна зрада• 04 мая в 23:28
мне в 16 делали, сейчас 50, пока без очков
ДА да да• 04 мая в 23:29
Племінник чоловіка лікар,не робить собі, в лінзах. Інший родич зробив і все нормально. Не думаю, що про щось не попереджають.
Фиктивная• 04 мая в 23:36
Ответ дляСусідка зверху
Теорія- наше фсьо 🤣
Тобто ви пропонуєте спробувати на практиці і переконатись на власному досвіді? Я також вивчала питання,цікавилась в тих,хто пройшов процедуру. Так,були люди з позитивним результатом,це в більшості пацієнти з невеликим мінусом,який повністю корегувався. В мене інший випадок,але лікарі клініки мене переконували в успішному результаті. Були пацієнти,в яких після операції з´явився синдром сухого ока і не проходив впродовж кількох років. Але це все квіточки. У одної із пацієнток зір впав ще більше,їй зробили ще одну корекцію і почалось відшарування. Не знаю причини,але наслідки жахливі. Лікувалась вона після цього за кордоном,не знаю чим закінчилось. І про двоїння,яке я описала вище. Я з цією людиною спілкувалась особисто,так як планувала операцію в тій же клініці. Там в чоловіка був просто розпач,бо стало набагато гірше,ніж було і він не міг працювати і взагалі нормально виконувати звичні справи. Вирішив просто позбутися окулярів,а став інвалідом(з його слів).Тому краще вивчити теорію і чужий досвід,ніж ризикувати. Процес незворотній.
Сусідка зверху• 04 мая в 23:41
Ответ дляФиктивная
Я ничего никому не предлагаю. Автор спросила, кто делал, я ответила, т.к. делала. 20 лет назад. Все. Остальное- ваши фантазии.
Фиктивная• 04 мая в 23:59
Ответ дляСусідка зверху
Ну от я поділилась інформацією,яку знайшла перед тим як приймати рішення. Які такі фантазії? Рекомендації лікарів-це фантазії чи негативні наслідки у пацієнтів -це фантазії. Не розумію вашої агресії в мою сторону. Ви лікар чи ви знаєте мою ситуацію чи ситуацію автора? Я лише рекомендую пройти детальне обстеження і проконсультуватись в кількох незацікавлених лікарів.
Мааарковная• 05 мая в 07:26
Мені нажаль не можна робити корекцію.
Але з близьких робили багато. У всіх все ок.
Найгірше що було - біля місяця зір був гіршим, ніяк не проходила ’дмкка’. Але потім все ок.
куркулиха• 05 мая в 09:23
Робила два роки тому, розповіли про все детально, единий момент, вони казали після операції пити немісил, і тут би я ще додала, що мати з собою, щоб випити через хвилин 20, а так все ок, через дві години все чітко балина, як прозріла)) місяць в сонцезахисних окулярах, це була зима і не фарбувалася. Пройшло два роки і я ще ні разу не пожалкувала