На всякий случай лайкнула. Битва феодалів, їхніх шавок і прикормлених почалася.
Пилосмок працює• 05 мая в 16:31
Ответ дляlilul990
І вони ше кимось керують. З цими чудіками строїть стратегію і сильну державу
Порошенко, вєрнісь
Ну это вы уже не перегибайте - они все одинаковые, что Порошенко, что все остальные. Адекватные это понимают, а неадекватные молятся на одного человека
Наполеон Бонапарт• 05 мая в 16:33
А зеблан явно уже пукан рвет, санкции накладывает, как в детстве в штаны.
Конченая мразь гнусавая
Наполеон Бонапарт• 05 мая в 16:34
Ответ дляlilul990
І зразу військовим гроші на зарплати найшлися.
Что нужно знать о пересиденте-убийце-мародере- жид-кой твари
Пилосмок працює• 05 мая в 16:35
Ответ дляlilul990
Попробуйте найдіть в Україні адекватних. По пальцям одної руки
Вы к таким точно не относитесь, если вам нравится Порошенко
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Конченая мразь гнусавая
Інфантильний ображений мальчік. Як трамп, вони майже сіамські брати - хоть зеленський його і не любить. Але ситуація та сама шо у трампа з мерцом
Заместитель Анонима• 05 мая в 16:37
Ответ дляфрау Гітта
Придурок.
Кто?))
Тот кто санкции ввел или тот на кого ввели
Заместитель Анонима• 05 мая в 16:37
Ответ дляКоленная ложечка
Только мне он похож на милого няшного якута?
Бурята
Щепотка_совести• 05 мая в 16:44
Ответ дляlilul990
Буданов став методично продвигать думку шо Україні ніц не світить у цьому протистоянні як і білецький. Вони зараз на спільній риториці
И что дальше будет ?
Коленная ложечка• 05 мая в 16:45
Ответ дляЗаместитель Анонима
Бурята
Я не могла написать милого бурята. Вы же понимаете)
Ответ дляЩепотка_совести
И что дальше будет ?
Буданов, тігіпко, білецький - ну це якась кучмівська п-здобратія. Погано це чи добре? Я вважаю шо війну треба зупиняти бо хвате вже чоловікам умирать.
Увесь оптимізм нашої влади тримається непонятно на чому. Нарцисичний розлад зеленського, бажання міндіча красти і Плюс дезінформація з росії.
Пора розібратися звідки у них оптимізм шо ми всіх переможемо як каже вельмишановний пан стерненко який получає бенефіти від війни
Почати треба з визначення слова перемога. Бо втратити половину чоловічого населення шо і потрах-тись буде ні з ким зате території- ну плять. Накуй воно мені треба. Яка мені від того радість?
Ванна Тазиковна• 05 мая в 16:59
Ответ дляlilul990
Я би на його місці билась головою об стіну
Все ще попереду.
мадамГрицацуева• 05 мая в 17:19
Арестович 2, хоть бы не одел юбку и не стал обсирать как первый, строя их себя обиженку
Цикавенная• 05 мая в 17:39
Ответ дляlilul990
Може це приведе до імпічменту. А вдруг
Та не смешите, уже ведь ясно, что даже на убой согласны молча идти, какой там импичмент
Цикавенная• 05 мая в 17:41
Ответ дляЩепотка_совести
Кто-то знает, что общего у Буданова с Тигипко, тот стал его внештатным советником
Работа на рашу у них общая
Полтавська галушка• 05 мая в 17:44
Ответ дляЩепотка_совести
Майбутнє президентство першого !
Його нам намагаються втулити - східні «брати»
Проня_Прокоповна• 05 мая в 17:44
Ответ дляlilul990
А як ж помста, кордони, репарації?
Полтавська галушка• 05 мая в 17:45
Ответ дляПилосмок працює
Адекватні на людей (кумирів) не моляться …
Пилосмок працює• 05 мая в 17:47
Ответ дляПолтавська галушка
В том-то все и дело, что адекватные не создают себе кумиров - а тут то за того, то за другого глотку рвут
А они все одинаковые - никто из них не принесет стране и народу ничего хорошего
Бойцовская• 05 мая в 17:48
Ответ дляПилосмок працює
Пофиг, но посмеяться можно. Смех продлевает жизнь
Ви ще за 5 років не насміялися?
Полтавська галушка• 05 мая в 17:48
Ответ дляПилосмок працює
Ну, як це - ніхто ..
А в інших цивілізованих країнах, хто президенствує і закони приймає - люди чи інопланетяни?
Але це не значить, що на них потреба молитися, як ви написали.
Пилосмок працює• 05 мая в 17:49
Ответ дляБойцовская
Ви ще за 5 років не насміялися?
А что вы предлагаете делать?! Плакать?! Пусть они сами плачут
Полтавська галушка• 05 мая в 17:50
Ответ дляПилосмок працює
Думати не пробували ?
Пилосмок працює• 05 мая в 17:50
Ответ дляПолтавська галушка
Ну, як це - ніхто ..
Я и написала, что неадекватные на них молятся и таких в Украине хватает
А за границей такая же фигня
Полтавська галушка• 05 мая в 17:53
Ответ дляПилосмок працює
А за границей такая же фигня
Ви написали, що ніхто з людей не зробить нічого для країни …
Я і питаю, в інших країнах інопланетяни роблять, чи як ?
За кордоном люди не роблять і не дозволяють робити президентам із себе - богів і царів …
Америка дещо спідкнулася, правда, але це сподіваюся не на довго..
Пилосмок працює• 05 мая в 17:56
Ответ дляПолтавська галушка
Если вы не замечаете, что делается в других странах, значит вы вообще оторваны от реальности