Тракторні війська• 07 мая в 18:56

Хто переїхав жити до села з міста

що виявилось романтикою, а що реальністю?
Пугачиха• 07 мая в 20:32
Ответ дляПеремелица
З Києва в Трускавець, одні плюси якщо робота дистанційна.
Ну так. Бо в Трускавці з роботою фігня. Та і взагалі робити нічого

Першоклашка• 07 мая в 21:50
Я під лісом,хоча до міста близько.
Хотілося б ще більшої тишини,але не виходить
Молчавочка• 08 мая в 00:12
Ответ дляПеремелица
Тут ми гуляємо в лісі, у нас він починається поряд з будинком, в залежності від сезону, літом ходимо на озеро, їздимо на Букавицю взимку. На вихідних їздили в Осоння, яка там краса, гори, річка, дивились як птахи ловлять рибу в річці.
Їздимо в Дрогобич на каву на Площу Ринок.
Ми взагалі як сюди переїхали, постійно в русі, багато цікавого тут. Раз на місяць їздимо до Львова.
Як вам озеро? Там можна купатись? Теж переїхала рік тому, але не була ще
все по ГОСТу!• 08 мая в 00:12
Из Киева переехали в провинциальный городок на реке, квартира и дом на расстоянии полчаса пешком или 100 грн на такси.
Честно, сама себе завидую. Огромные дворы, куча зелени, парк, ещё и пляж под домом. Сирень цветет! Сирени кустов не сосчитать! Клумбы, тюльпаны... И вся цивилизация в виде сильпо, любых магазинов, новой больницы и т.д.
В село меня не заманишь. И в мегаполис тоже.
Перемелица• 08 мая в 07:49
Ответ дляМолчавочка
Озеро біля Козацького хутору. Люди купаються, ми ні. Ви бачили, що санаторій Карпати вже добудовує відкриті басейни з мінеральною водою?
Має бути просто шикарно для купання.
Перемелица• 08 мая в 07:50
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не Миргород? Жили там раніше кожне літо, винаймали будинок.
Молчавочка• 08 мая в 08:28
Ответ дляПеремелица
Має бути просто шикарно для купання.
Так, бачила. Чекаємо
Невгамовна Бу• 09 мая в 23:29
Ответ дляБагиня
А почему именно свалява? Дорогая там аренда? За русский не захейтят?
Сестра на русском разговаривает, ей все нравится, воду пьет, спит спокойно без тревог. Аренда дорогая, потому она решила купить однушку
Ганцю в кєдах• 10 мая в 10:13
Ответ длявсе по ГОСТу!
Яке це містечко?