Айпишница• вчера в 19:08
Як готувались ваші діти до НМТ?
Цікавий досвід.. брали репетиторів чи можливо популярні курси підготовки онлайн типу Кевін і т.д.
Дякую
Зоркая Зорро• вчера в 19:59
Ответ дляКрайня невістка
Ок. А як дитина хоче в топовий вуз на гарну спеціальність, а батьки контракт не тягнуть??
А як дитина буде тянути програму топового ВУЗа, якщо в школі не тянула без репетиторів?
Крайня невістка• вчера в 20:01
Ответ дляЗоркая Зорро
Вы притворяетесь? Напр ребенок хочет в медицинский, знает на достаточном уровне биологию химию но не на 200. С математикой не все на отлично. Учатся прекрасно, моя крестница сдала на 190+ и 200, репетиторы были. В меде, стипендия
Пугачиха• вчера в 20:09
Ответ дляЗоркая Зорро
В универах потом тоже с репетиторами будут учится 5 лет?
УчитЬся правильно
Да, с репетиторами,а потом на работе на кресле кататься,пока вы кофе будете делать им
220В• вчера в 20:13
Ответ дляЗоркая Зорро
Дитина обирає спеціальність, де нема проблемних для неї предметів.
220В• вчера в 20:18
Ответ дляАйпишница
Це правда
Я готую дітей до нмт, я перевирішувала всі завдання з математики за останні роки, і таких завдань нема. Якщо знайдете завдання, для рішення якого потрібне щось більше за шкільну програму - показуйте.
І так, дійсно, учні постійно говорять, що ми такого не вчили, а коли тикажш пальцем в підручник, виявляється, що ой, забув.
Зоркая Зорро• вчера в 20:19
Ответ дляПугачиха
УчитЬся правильно
Ну да, на кресле кататься ума много не надо
Дикая Роза• вчера в 20:37
смотря где учится ваш ребенок
племянница закончила наукову змину, племянник - русановку. Репетиторы были только по английскому и истории. Дети подруги обычную школы - репетиторы по всем предметам. Но все хотели на АйТи. Все поступили.
Тётушка Лошадь• вчера в 21:33
Ответ дляАйпишница
Половина тем нмт немає в шкільній програмі
Як це нема? Як тоді мій син здав НМТ, не маючи репетиторів? І він у мене не відмінник. Оцінки від 7 до 12
Советничаю тут• вчера в 21:41
Ответ дляТётушка Лошадь
Нема у тих, кому легко навішати лапшу на вуха. Дитина сказала, мама вірить
100pudov• вчера в 21:46
Сын готовился сам, без репетиторов. Сдал очень хорошо. Информации сейчас в сети очень много, при желании можно самому подготовиться
Красота неземная• вчера в 22:28
Ответ дляАйпишница
Ясно)
Грант
Бюджет чи контракт?
Грант
Бюджет чи контракт?
Питання не до мене. Але в мене син практично не готувався. З середини лютого почав ходити на курси з історії 1 раз в тиждень. Математика, мова і історія - школа. Здав: 194 математика, 191 англійська, 184 українська і 171 історія. Він дуже важко запоминає лиця, імена.
Тётушка Лошадь• вчера в 23:03
Ответ дляКрайня невістка
А репетитори по 4 предметам то дешевше контракта?