Оце потужно• 1 час назад
перед наркозом требе снімати любе покриття з нігтів?
сьогодні прочитала раптом.
не знала..
Чому лак на нігтях — це проблема?
Під час операції анестезіолог стежить за вашим станом не лише через монітори, а й візуально.
Пульсоксиметрія: На ваш палець руки одягають спеціальний датчик (пульсоксиметр), який вимірює рівень кисню в крові. Лазерний промінь датчика повинен проходити крізь нігтьову пластину. Щільний гель-лак або навіть звичайний темний лак можуть спотворювати ці дані, і прилад покаже неправильні цифри.
Колір нігтьового ложа: Це найшвидший індикатор вашого дихання. Якщо рівень кисню падає, нігті починають синіти першими. Через лак лікар цього не побачить.
не знала..
Чому лак на нігтях — це проблема?
ГугелП@лАмался• 59 минут назад
Внезапные операции с улицы не подразумевают снятие покрытия. но плановые для вашего спокойствия- возможно, снять будет лучше
Всіх підсаджую• 50 минут назад
Думаю, аппараты более чувствительные к количеству кислорода в крови, чем ногти.
Пишу, не читаю• 49 минут назад
Я не знімала. Спеціально робила перед самою операцією свіже покриття, щоб під час наркозу бути гарною
Вчителька з мікрорайону• 41 минуту назад
Ответ дляСливочная пенка
да, просят лак убрать перед плановой операцией
Причину говорили?
Сливочная пенка• 39 минут назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Причину говорили?
надевать надо датчик сатурации, можно просто один ноготь снять указательный вроде
Elena-eedc• 33 минуты назад
Мне одна женщина без ноги (разговор был лет 30 назад), мотоциклистка в прошлом, рассказывала: зашел доктор в палату, посмотрел на всех, а у этой ногти розовенькие. Из-за лака доктор провтыкал гангрену.