Где тут 0?• Изменено 2 часа назад

У вас есть высшее образование?

Можно выбрать несколько вариантов.
Зробіть вибір:
вже голосів: 84
Нет и не жалею
Есть и не жалею
Два высших
Три высших
Более трех
Нет и жалею
Есть и жалею
ПуГоФФка• 2 часа назад
Бакалавр

Библиотекарь• 2 часа назад
2. І?
Ашолюдискажуть• 2 часа назад
Є, магістерьске. Але ще є багато курсів і досвіду
Дело было давно• 2 часа назад
Як можна шкодувати про освіту?
Ангелок з ріжками• 2 часа назад
Дві вищих, не працюю.
Весотехник• 2 часа назад
Есть, магистр. В Украине фактически не пригодилось (не считая друзей из универа), а за границей еще как пригодилось! Но помимо высшего много курсов и сертификатов
Курочка• 2 часа назад
Зачем жалеть о ВО? 🤔

Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляДело было давно
Як можна шкодувати про освіту?
Ну наприклад в мене два вищих і я шкодую що не пішла вчитись в коледж Труша замість цього, не треба було батьків слухати
Дело было давно• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Якби ви хотіли, то пішли б . Вчитися ніколи не пізно, це розвиток
Юпитерная• 2 часа назад
Ответ дляДело было давно
Як можна шкодувати про освіту?
Ну наприклад в мене більша половина підлеглих з освітою, яка їм не знадобилась. Економісти, аудитори,логісти, поліграфісти, хто завгодно. Працюють там, де достатньо було ПТУ.
Дело было давно• 2 часа назад
Ответ дляЮпитерная
Але вона їм і не зашкодила ніяк
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляДело было давно
Ні, в даному випадку якраз пізно
Юпитерная• 2 часа назад
Ответ дляДело было давно
Але вона їм і не зашкодила ніяк
Вони втратили роки свого життя. І в грошовому еквіваленті також.
Скажений гудзик• 2 часа назад
Я больше жалею, что в худ.школу не ходила.
Дело было давно• 2 часа назад
Ответ дляЮпитерная
Що саме втратили? Студентське життя це супер
Мона Лиза• 2 часа назад
Нет. Не жалею
Стрекозей• 2 часа назад
два высших. это были буремні часи,
Щось не спиться• 2 часа назад
Немає вищої, немає роботи.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляСкажений гудзик
От я ходила і пішла після цього на економічний жалію капєц

Юпитерная• 2 часа назад
Ответ дляДело было давно
Поки вони були студентами, я заробила на квартиру, і вже була майстром на виробництві.
Вони прийшли,і були підлеглими в молодших за себе юнаків і дівчат.Бо навіть професійно-технічної освіти не мали.

Дипломи на полицях по 5,10,20 років.5 років,це ціна супер життя студента?
Дело было давно• 2 часа назад
Ответ дляЮпитерная

Не наявність освіти в цьому винна, просто такі з них спеціалісти. А спішити з роботою нема сенсу, всьому свій час, краще потратити молодість на розвиток, тоді і з заробітком проблем не буде
Юпитерная• 2 часа назад
Ответ дляДело было давно
Так от саме про це я і написала .Замість 5 років розвитку, вони ходили кудись.А для чого-невідомо-втрачені роки.Хіба що студентське життя.
І спеціалісти вони топові, і заробляють дуже добре.Для гарного заробітку не обов´язково мати ВО.Головне вдалий напрямок,твій професіоналізм і місце роботи.
А людей з двома вишками,і зарплатою в 35000 хоч греблю гати.І розвиток не допоміг.
Воздух в банке• 2 часа назад
Есть . А толку от него 0
Дело было давно• 2 часа назад
Ответ дляЮпитерная
Це не втрачені роки, це юність , вона для того і є, щоб шукати себе, а не спішити пахати
А шо сталося?• 2 часа назад
Да, но толку. Не работала по специальности ни дня. Но я не выбирала на кого учится, меня никто не спрашивал
Робот Вертер• 2 часа назад
Я з 4 курсу перейшла на заочку. Довчилася, бо це було важливо для батьків. За освітою ніколи не працювала. Не жалкую, але і користі від того навчання жодної. Освіту потрібно отримувати якщо ти усвідомлюєш ким ти хочеш бути, а не отримувати всім поголовно просто ’щоб було’.
забиякина• 1 час назад
Ответ дляЮпитерная

Краще розкажіть, як ви без освіти стали керівником за два роки і при якій зп керівника назбирали за 3 роки на квартиру?
ТаЕщеОптимистка• 1 час назад
Ответ дляЮпитерная

А куди поспішати?
Усі, хто не має вищої освіти у 22 роки мають власну квартиру?
автор Где тут 0? • 40 минут назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Психолог?
автор Где тут 0? • 39 минут назад
Ответ дляАнгелок з ріжками
Дві вищих, не працюю.
Працювали за освітою раніше?