Мольфарочка• 12 мая в 19:19
Нарешті сьогодні отримали ключі від квартири!
20 років жили на оренді, з яких 5 років чекали на здачу будинку, вклалися ще до війни в котлован. З одного боку радісно, а з іншого - треба пахати на двох роботах і мені, і чоловіку, щоб зробити ремонт і кожного дня сподіватися, аби туди не прилетіло…для тих, хто спитає: що від нас треба? - кажу: нічого, я так, просто, поділитися…
Сизоока бестія• 12 мая в 19:49
Ответ дляПравильно_Валерчик
Зимой. Знаю что подорожало. Но не в 2 же раза.
Реально сумма за коридор 140 тыс - меня шокирует
У нас 6 секцій, є скло. Ручки одні тільки на 12тис.
Мольфарочка
• 12 мая в 19:50
Ответ дляпьЯНА
Ви будете жити на бетоні під час ремонту? Однаково півроку тепер аренда+ ремонт.
Ну, півроку - це ж не 20…якось проживем. Але я згодна навіть з мінімальним ремонтом жити.
Правильно_Валерчик• 12 мая в 19:50
Ответ дляСизоока бестія
Ну ви ж не знаєте довжину нашого коридора, скільки там секцій, можна, можна і більше завалити, не спорю, я б для взуття могла поставити видвижні планки і ще кучу всього але не совєршенствувалась
Вот я посмотрела тумбу под тв, которую тоже зимой брала. Она была 24 тыс, а стала 35 тыс. 45% к цене. Но не 100%
Сизоока бестія• 12 мая в 19:50
Ответ дляПравильно_Валерчик
И какая длина вашей мебели в коридор?
5,5 метрів
Правильно_Валерчик• 12 мая в 19:51
Ответ дляСизоока бестія
5,5 метрів
Покажите пожалуйста. Интересно коридор со стеклом. Не видела никогда
Сизоока бестія• 12 мая в 19:52
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я б з радістю заплатила 30 тис за весь коридор
Сизоока бестія• 12 мая в 19:53
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ми ще чекаємо, шафи зі склом, ви не бачили шаф з підсвіткою?
Десь так, але...• 12 мая в 19:53
Ответ дляСизоока бестія
5,5 метрів
У меня тоже примерно такой. И узкий, 40 см вроде))
Сизоока бестія• 12 мая в 19:56
Ответ дляДесь так, але...
Ні, не вузький
Гарантую неперелевки• 12 мая в 19:57
Ответ дляСизоока бестія
Я вчора писала вже: кухня 315 тис, коридор 140, ванна 50тис- це без техніки, лиш меблі
Покажіть, будь ласка, свою кухню і коридор.
Сизоока бестія• 12 мая в 19:58
Ответ дляГарантую неперелевки
Ми тільки замовили, чекаємо, на кінець травня буде
Доль Чекомбана• 12 мая в 20:09
Ответ дляМольфарочка
Збирали, що могли. Чи можна назбирати достатньо, якщо жити на оренді в Києві? Оце уже гарне питання.
Продайте, докладіть зібране на ремонт і купіть в жилому стані. Ми так з однушки трьошку зробили
Фантазерша• 12 мая в 20:43
Поздравляю с квартирой) моя мечта)
Дай Бог чтобы сделали ремонт и квартира была в сохранности)
ОхиИВздохи• 12 мая в 20:58
Ответ дляДесь так, але...
Так от качества зависит. Материал, направляющие
Можно и икею взять, из картона
І жити щасливо з нею , подорожувати за зекономлені гроші))
ОхиИВздохи• 12 мая в 21:00
Вітаю автор! Хай це буде початком нового, щасливішого періоду Ващого життя в любові і затишку!
Семенівни сусідка• 12 мая в 21:52
Ответ дляМольфарочка
Дякую)
мы 4 дня назад.. и шо делать не знаем, 7 лет ждали гребанный укрбуд
ЗавЛабСнаб• 12 мая в 22:40
Ответ дляМольфарочка
Дякую, передмістя Києва
Вітаю. Ми теж в передмісті. Теж вклалися перед війною за 3 місяці, був побудований тільки перший поверх. Будинок здали в серпні 2022. Тобто побудували за рік з фундаменту навіть за умов війни. ЖК Евромісто.
ЗавЛабСнаб• 12 мая в 22:44
Ответ дляСизоока бестія
Ну у вас кухня 315, а в мене 28 з Епіцентру
Сизоока бестія• 13 мая в 07:24
Ответ дляЗавЛабСнаб
А могли б і дешевше, для чого ви переплатили?
ЗавЛабСнаб• 13 мая в 08:08
Ответ дляСизоока бестія
Не могла. По-перше, ця кухня мені не підходить ні за моделлю, ні за кольором. По-друге, із усіх підходящих мені кольорів вибрала найдешевший акційний варіант. А по-третє, все одно прийшлось дозамовляти нестандартну шафу, яка й потягла більшість бюджету
Мольфарочка
• 13 мая в 08:24
Ответ дляОхиИВздохи
Дякую
Мольфарочка
• 13 мая в 08:26
Ответ дляСеменівни сусідка
Для укрбуда це ще помірні строки…ми свою пʼятиповерхівку 5 років ось чекали…
Сизоока бестія• 13 мая в 17:04
Ответ дляЗавЛабСнаб
От бачите, а ви мені тут хизуєтесь, що дешево зробили, є маса н´юансів, і не кожному підійде те, що вам зайло
ЗавЛабСнаб• 13 мая в 23:01
Ответ дляСизоока бестія
Не знаю таких нюансів, щоб аж на 315 тисяч. А взагалі мова не про те. Ви автору такі ціни написали, які може дозволити собі тільки заможна людина, а, між іншим, вона зразу уточнила, що грошей негусто. Так що тут хизуюсь не я
Сизоока бестія• вчера в 07:46
Ответ дляЗавЛабСнаб
А у нас немає іншого варіанту, я теж не хочу платити таку суму