Леопардові панчохи• 13 мая в 16:02

Цікаво, скільки можна було б вберегти від шахедів дитячих садків, шкіл та

житлових будинків, на ті гроші, які розікрали зверху? Якби вони пішли на ппо, скільки б життів можна було б зберегти?
Секретница• 13 мая в 16:04
а де ппо взяти? якщо нам його не продають і не поставляють навіть за гроші?...

Дую на вітер• 13 мая в 16:04
много
а если бы закончили эту катавасию - еще больше
Скокмоно - стокнуно• 13 мая в 16:05
Можете піти зараз під будівлю Вищого антикорупційного суду і попитати)
Молчавочка• 13 мая в 16:06
Ответ дляДую на вітер
много
Это точно. Если бы эти деньги вложили в производство собственного оружия и стерли кацапстан с лица Земли.
ДаЗдраПерма• 13 мая в 16:07
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ага, наш суд -самий справедливий суд в світі, он Бугрова за поїздки на авто сина випуску 2015 року признали причетним до корупціїї, бо в декларацію не вказав, а Міндіч і іже з ними, гріють пузо в теплих краях.
Скокмоно - стокнуно• 13 мая в 16:08
Ответ дляДаЗдраПерма
там зараз Єрмак))) можете попитати поки не втік
ДаЗдраПерма• 13 мая в 16:08
«В наше время, Сережа, можно украсть велосипед и все здоровье оставить в тюрьме. А можно воровать вагонами и всегда оставаться на плаву!»

Дуже дуже вумна• 13 мая в 16:08
Ответ дляСекретница
То треба красти))
ДаЗдраПерма• 13 мая в 16:08
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А про що питати, складіть список. Це чергове ТВ-шоу, називаться ’Друзі’
Алгонавт• 13 мая в 16:10
Ответ дляМолчавочка
Это надо было вкладывать 30+ лет назад и не отдавать ЯО
Тишком_нишком• 13 мая в 16:12
Ответ дляСекретница
дуже мало людей вдається до деталей. Нажаль.
Copy-Paste• 13 мая в 16:12
Вряд-ли это на что о повлияло бы, ведь ракеты гдетотда падали бы, а их не в полях сбивают в основном
КрестьянинДиор• 13 мая в 16:12
Скільки? Емірати зараз шахеди Патріотами збивають за 3-4 млн.$, а ми - кулеметами
Леди_в_ночи• 13 мая в 16:12
Весна прийде - саджати будемо
автор Леопардові панчохи • 13 мая в 16:13
Ответ дляСекретница
то нехай вирішують це питання і знаходять, як домовитись. Це їх прямий обов´язок, думати про безпеку свого населення. Але ж пи**іти не мішки ворочати, це не на камеру наговорити слізливих текстів, а вміти вирішувати проблеми. А не займатись хньою і переписувати по сто раз проект\проєкт, аби видимість роботи створювати.
Леди_в_ночи• 13 мая в 16:13
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ви за кого голосували ?
КрестьянинДиор• 13 мая в 16:14
Ответ дляАлгонавт
Якого саме озброєння? Кулеметів та зеніток?
Тишком_нишком• 13 мая в 16:14
Ответ дляКрестьянинДиор
нам ніхто не продає до Партіотів боєприпаси...
Запасная спина• 13 мая в 16:14
Всі. Якби сморчок займався своєю країною, а не ліз в чужі

автор Леопардові панчохи • 13 мая в 16:15
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви за кого голосували ?
не ходила на ті вибори
КрестьянинДиор• 13 мая в 16:15
Ответ дляТишком_нишком
Усім продають, а нам ні? Чому?
автор Леопардові панчохи • 13 мая в 16:16
Ответ дляЗапасная спина
і я так думаю, їхнє замилювання очей своєю пропагандою вже не діє, коли кожен день люди вмирають під завалами
Алгонавт• 13 мая в 16:17
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну, если все страны, у которых огромная часть бюджета идет на оборонку, то да, и нам так же
Леди_в_ночи• 13 мая в 16:18
Ответ дляЛеопардові панчохи
не ходила на ті вибори
Ну от
Бездіяльність не звільняє від відповідальності за наслідки
Які претензії до влади якщо вам було байдуже
Тишком_нишком• 13 мая в 16:20
Ответ дляКрестьянинДиор
Усім продають, а нам ні? Чому?
гм... Ви серьйозно ? Погугліть. Чому насрали на гарантії безпеки, чому не продають зброю, та і взагалі- ви в Україні? Навіть неполітизована дитина сусідів, 10 рочків, розуміє чому.
Жирафовое варьенье• 13 мая в 16:20
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви за кого голосували ?
а вы за кого?
Брюнетка в Мармеладе• 13 мая в 16:22
Ответ дляСекретница
Правильно. Поэтому мы просто спи.дим деньги
Леди_в_ночи• 13 мая в 16:22
Ответ дляЖирафовое варьенье
а вы за кого?
Не за клоуна
КрестьянинДиор• 13 мая в 16:24
Ответ дляАлгонавт
А давайте згадаємо за яке саме гасло проголусувало 73%. ’Закінчити війну’. У цій країні завжди обирали за обіцянки-цяцянки соціалки та харчові набори, а за гасла ’армія, мова, віра’ мішали із гівном. Який бюджет на танки та ПВО, про що ви взагалі
Наталка -русалка• 13 мая в 16:25
Ответ дляСекретница
То можна красти далі так?