Твоя подружайка• сегодня в 01:09

Чувак выкинул с окна вещи жены.

😄😵‍💫
Ms. Любмая жена• сегодня в 01:10
Это алину расхламили

автор Твоя подружайка • сегодня в 01:11
Ответ дляMs. Любмая жена
Это алину расхламили
Я знала, что мы все подумаем про одно и тоже.
Feel good• сегодня в 01:23
Я найняв 12 вантажівок, щоб прибрати будинок моєї матері.

У провінції Хебей , Китай, подружжю довелося звернутися до керівництва будинку з проханням втрутитися, витративши цілий день і ніч на прибирання та найнявши 12 вантажівок, щоб вивезти все сміття з квартири матері.
70-квадратна квартира в Чжанцзякоу, що належить жінці близько 40 років, роками була завалена мотлохом. Меблі та сміття настільки заповнили кожну квартиру, що мешканцям доводиться повзати через «гори мотлоху». «Її чоловік безпорадний, а вся будівля страждає від тарганів», – сказав працівник управління громади.
Побоюючись ризику пожежі та тиску з боку сусідів, родина вирішила, що їм доведеться «змусити» літню жінку прибирати. Протягом двох днів, 5 та 6 жовтня, донька та її чоловік витратили тисячі юанів на найм санітарних працівників та мобілізували 10 невеликих вантажівок та дві великі вантажівки, щоб вивезти все сміття з квартири.
На відео, опублікованому сусідом, видно, як з балкона третього поверху на подвір´я викидають металобрухт, утворюючи купу заввишки майже три метри
Feel good• сегодня в 01:25
Прибирання було справжньою «битвою». Робітники поспішно скидали речі на вантажівки, а жінка їхала позаду, збираючи те, що вона вважала «скарбами». «Усім доводилося підганяти одне одного швидко прибрати, інакше вона збирала їх знову», – розповів один із присутніх.

За словами керівництва, сім´я літньої жінки фінансово забезпечена, володіє трьома квартирами, а чоловік отримує пенсію. Її звичка накопичувати почалася після смерті сина від важкої хвороби.
«Відколи помер її син, вона почала збирати сміття. Можливо, вона почувається порожньою та невпевненою», – сказав сусід. Керівництво підтвердило, що її син керував рестораном до своєї смерті.
За словами експертів Шанхайського центру психічного здоров´я, ця жінка страждає від синдрому накопичення – нерідкого захворювання. Цей розлад часто виникає через почуття самотності, невпевненості та відсутності контролю в житті. Пацієнти вважають, що все має цінність, а позбавлення від речей викликає у них тривогу. Поширеність цього розладу серед людей похилого віку становить приблизно 6%.
Лікар Янь Фен попереджає, що якщо у людей похилого віку раптово спостерігається підвищений апетит, що супроводжується ознаками втрати пам´яті, їхні сім´ї повинні знати про можливість розвитку хвороби Альцгеймера або іншої форми деменції.
Багато досліджень також показали, що щонайменше половина пацієнтів, які накопичують, також страждають від депресії або тривоги.
Експерти стверджують, що примушування людей до прибирання може спровокувати насильницькі реакції та погіршити їхній стан. Натомість, для підтримки людей похилого віку у подоланні самотності та тривоги, тим самим поступово зменшуючи накопичувальну поведінку, потрібен комплексний підхід, що охоплює охорону здоров´я, сім´ю та громаду.

https://vnexpress.net/thue-12-chuyen-xe-don-rac-tr...
Щось не спиться• сегодня в 01:25
Та вся многоэтажка была их домом?? Иначе откуда столько вещей
АБВГДейка• сегодня в 01:37
Это вот те вещи той турчанки что на днях показывали? Там тоже все было такое цветастое
Опля Картопля• сегодня в 01:41
Ответ дляЩось не спиться
Вы просто не знаете сколько можно вынести из обычной квартиры (

Стрибну в гречку• сегодня в 02:18
Ответ дляОпля Картопля
Не знаю, как насчёт вынести, но когда мы закупаем палетами и мешками стройматериалы для ремонта, то я немного не понимаю каким хитрым образом это распределяется по квартире)
Так же и с накопленным мусором наверное)
Колгоспниця• сегодня в 02:25
Ответ дляMs. Любмая жена
Это алину расхламили
ого, скільки грошей на вітер викинуто.
И.О. людини• сегодня в 13:05
У кумы отец занимался таким собирательством после его смерти они 2 недели выносили этот мусор комната была забита полностью до потолка был проход только до его кровати и немножко до окна плюс балкон. Вот Они каждый день собирали и выносили выносили пока баки не забивались
Поросенка• сегодня в 13:33
Ответ дляMs. Любмая жена
Это алину расхламили
.... кролі))))