Коко Шанель• сегодня в 07:25

Підліток нічого не хоче

17 років . Нічого не хоче . Не мріє . Не має хоббі
Навчається і то добре
Але нічого не хоче абсолютно
Я чесно не насідаю, знаю що він такий, але отак задумалася
Я себе у такому віці просто не памʼятаю
ГугелП@лАмался• сегодня в 07:26
Хоче жити в Україні? На війну хоче?

автор Коко Шанель • сегодня в 07:26
Ответ дляГугелП@лАмался
Хоче жити в Україні? На війну хоче?
Донька. Хоче в Україну
ГугелП@лАмался• сегодня в 07:27
Ответ дляКоко Шанель
Донька. Хоче в Україну
Зрозуміло.
Шкварочка• сегодня в 07:29
В таком возрасте меня волновал только Саша. Училась хорошо , что б мама не приставала
автор Коко Шанель • сегодня в 07:28
Ответ дляШкварочка
Дякую
Шкварочка• сегодня в 07:31
Ответ дляКоко Шанель
Дякую
Обычный ребёнок. Меньше форумы читайте
Анонім Секретар• сегодня в 07:31
Странно, что вы себя не помните, не может быть такая короткая память.

автор Коко Шанель • сегодня в 07:31
Ответ дляШкварочка
Обычный ребёнок. Меньше форумы читайте
Дякую , загалом я це і хотіла почути. Піду обійму і поцілую ( поки спить)😄
автор Коко Шанель • сегодня в 07:33
Ответ дляАнонім Секретар
Повірте, може. Мої батьки розлучилися дуже резонансно. Мені було 16. Перші три роки поліція, всяка хєрота з наслідками. Тому я 3-4 роки у мене з голови виключені абсолютно. Приблизно з 2-3 третього курсу інституту я вже починаю згадувати себе.
Ля-ля-ля• сегодня в 07:35
Ну і Бог х ним
ДикаВишня• сегодня в 07:39
Може вона і мріє, тільки ви про це не знаєте. Буде звичайна жінка. Вийде заміж, народить дітей і буде працювати. Все. Як і більшість.
Шопингмонстр• сегодня в 07:49
Мріє,просто мамі не каже. Схоже,що одна дитина в мами,в мама все життя і сили поклала на виховання дочки. В ініціативних мам пасивні діти. Уви
автор Коко Шанель • сегодня в 07:50
Ответ дляШопингмонстр
У мами ж своє життя. Цікаве, наповнене, активне і живе. У мами є ще одна донечка. Є прекрасний чоловік.
Тільки самі це не заважає думати про старшу доню)
Я тут с краю постою• сегодня в 07:54
Ответ дляАнонім Секретар
Я тоже мало что помню.
Галя із Дарниці• 35 минут назад
Це точно я зараз.
Сітуація в світі не сприяє нічому. Діти це відчувають, і сприйняття світу відповідне.
Галя із Дарниці• 32 минуты назад
Ответ дляКоко Шанель
Коли спить не треба лізти, це порушення приватності.