Директриссимо• Изменено сегодня в 07:37

Через 4 роки я зрозуміла що більше не чекаю свого чоловіка

Бо втомилася чекати. І справа навіть не в тому, що ми за ці 4 роки стали іншими людьми, що нам доведеться заново будувати стосунки. Я втомилася просто, перш за все від емоційних гойдалок, що ось ось він приїде. А знову не вийшло. І втомилася бути сама. І це сталося якось в один момент, як обрубало і зрозуміла, що я його більше не чекаю
Совість моя чиста: це було його рішення, яке я не підтримувала, коли він про своє рішення пожалкував, я зробила все від мене залежне, щоб він до нас повернувся
Але я планувала прожити з ним все життя. І ми дуже любили один одного
Тема просто поговорити
Эскиз бесконечности• 1 час назад
Ответ дляДиректриссимо
А яке це має значення? Він там, де свого часу сам вирішив бути, а тепер шкодує, але не може це змінити, хоч всіма силами намагається
Це виключно про мене, чоловік дорослий і пожинає наслідки своїх дорослих рішень
Пусть отпуск выбьет на пару дней и не возвращается, только до этого найдите способ как выехать

Та не реву я• 1 час назад
Ответ дляДиректриссимо
Ну я думала як ви 4 роки. І раптово зрозуміла що все, я дійшла до межі
Ну это и понятно. 4 года+ ещё неизвестно сколько. Вы бы когда съехались, то как будто бы заново встретились с незнакомым человеком. И не факт, что он бы Вам понравился так же как ранее
Околовита• 1 час назад
Ответ дляВельми шановна
Ну все, шанс один на мільйон використано і не вами.
Что у вас там десятки таких мільйонерів?
У чоловіка сестри є друзі) шанси є. Може тому й тема виникла...
Sgreen• 1 час назад
Так ви чекаєте якогось благословіння і дозволів з форуму?
Підтримую пана viter33 в його влучних коментарях. Ви ображаєтеся, що люди вас тут підколюють, але якось і не видно ніяких фактів з вашої сторони, що ж за причина. Ви доросла людина, пора не в соціуму питати порад, а в спеціаліста і лікувати менталку. Бо ви готова бігти в нові стосунки, але вони вас не врятують.
Вітаміни косметика• 1 час назад
Ответ дляНервогенератор
Практически один в один моя знакомая.
Муж с первых дней ушел воевать добровольно. Она моталась по госпиталям, с волонтерами, редкие звонки, отпуска… 5-й год пошел . Он стал чужой, психически болен, ненавидит всех, кто не на войне. Она уже не ждёт ни звонки, ни отпуска. Это стало пыткой. Не разводится, но уже в душе все.
я вас розумію. Постійний стрес- чекаєш дзвінка. Серце не витримує...радості в житті нуль. на людях сміюся шучу, а в душі тільки я знаю як . Смак їжі став однаковий усе одакове- і ні кінця не краю цій війні.
це ваш вибір -життя одне.
В мене дві дівчини як подивишся що відчим то гвалтує то ще щось. То я точо нового тата шукати не планую. Фінансово залежу від себе- тому матня в домі мне не цікавить. Але мені вже під 45 ..а молодих дівчат розумію- життя іде
автор Директриссимо • 1 час назад
Ответ дляSgreen
А я вас чи когось іншого щось питала?
Люблю_смаколики• 57 минут назад
Ви все вірно зробили, життя всерівно після повернення з ним нормального не буде. Тут вже краще буди одніж ніж з птср і іншими наслідками. Я б і дня не чекала. І не хоронила б 100%, сказала б цим всім конторам тцк сп, оп, ви його забрали - ви його і хороніть, лікуйте і т. д. Якби сам вирішів піти, то просто не пробачила б, розлучилась би ще поки в учєбкі б був, дітей би вивезла і сказала б що батька в них нема, бо він вибрав ідею.

Не за Будка• 57 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Дитина занадто маленька щоб щось розуміти. Вона його й пам´ятати не буде, якщо ми обірвемо спілкування. У них не сформувалося ніякого зв´язку
Да автор, не все понимают, но да, он вас бросил с маленьким ребенком на руках ради своего эго. Мужчина должен в первую очередь своей семье, а остальное...
из_под_тишка• 55 минут назад
Значит примите решение и стройте свою жизнь без этого мужчины.
Лукава_Кiшка• 50 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Я і роблю. Але як жінка я ці 4 роки ’на паузі’. І мене це не турбувало якось. А тепер зрозуміла що більше не хочу ігнорувати цю свою частину. І головне не можу більше гойдатися між надією і розчаруванням
А як ви бачите зняття з паузи?

Якщо що - мій також у війську 4+ роки, бачимось двічі на рік у відпустках. І проблеми з окремими життями теж є.

Але я не змогла відповісти собі на питання, ну от перестану чекати - і що я буду робити? Ходити на побачення? З ким? З ветеранами, звільненими по здоров´ю? Бо ухілєси - це взагалі не чоловіки в моєму розумінні, чистий антисекс.
Ладно, припустимо, навіть я знайшла цікавого чоловіка. Він візьме відповідальність за мою дитину? Доведеться притиратися в побуті знову? Це ж тортури просто, які ніякого регулярного секса не варті. Ну принаймні зараз я так до цього ставлюся, у мене виснаження після цих років, я не стягну нові стосунки.

А так ’зняття з паузи’ нічим не буде відрізнятися від паузи.
Бо самотнє життя від очікування відрізняється тільки тим, що в першому випадку є можливість побудувати особисте життя.

Тому цікава ваша думка, що саме ви вирішили змінити?
Пишу_граммотно!• 47 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Анька
Лукава_Кiшка• 43 минуты назад
Ответ дляДиректриссимо
Жити далі. Зустріну когось то й добре, не зустріну то так і буде
Ви плануєте поставити чоловіка до відома про це рішення?
Просто цікаво, чи розумієте наслідки?
Бо чоловіки без родин і без тилу це дуже ризиковано для збереження життя.
Якщо йому не буде, куди повертатися, він може почати ставитися до себе інакше.

Ви пишете, що він вам рідна людина
Цікаво, чи будете йому повідомляти, що родини у нього більше нема.
Sgreen• 24 минуты назад
Ответ дляДиректриссимо
А я вас чи когось іншого щось питала?
Так ви зробили цю тему тут. Напишіть в кінці тексту, щоб вам не давали ніяких порад і нічого не питали. Бо пишете три слова-здогадаймя сам, а потім дуєтеся, що не так як вам хочеться
автор Директриссимо • 22 минуты назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
Просто цікаво, чи розумієте наслідки?

Ви пишете, що він вам рідна людина
Я вже це зробила. Він сказав що все розуміє
Идууу--уууу блин• 18 минут назад
Авторе, співчуваю. Мій пішов служити за ідею і загинув на першому ж завданні. Сину було 5 років. Ми закордоном. Живемо далі. В мене нові стосунки, дитину виховує інший чоловік. Чхала я на думки оточуючих. В мого сина чудовий вітчим який сьогодні пасинку зрізав нігті на руках а вчора вчив грати на сінтезаторі. Місцеві приятельки українки теж плітки пускають що в мене чоловік загинув я мільйони отримала і живу в своє задоволення. А самі своїх то вивезли, тут повними сім´ями. Живіть Ваше життя так як вважаєте за потрібне.
автор Директриссимо • 15 минут назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дякую. Тут питання навіть не в тому що вважаю так чи інакше. А в тому що так є, так я відчуваю. Я вважаю що ми завжди маємо бути чесними з собою
Кукусик• 9 минут назад
Это нормально, что люди в целом расходятся. Да и жить в вечном стрессе я бы не хотела. Лучше сказать как есть, чем изменять например. Да и будем честными, в 99% случаев если бы вашему мужу попалась кто-то получше и помоложе его бы совесть не мучила
Все до блиску• 8 минут назад
Ответ дляПампушОК
А у вас були варіанти не ставити?
були , і не сиділа на ждуні 4 роки
ОдинРазНадетое• 8 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Мова про те, що я була впевнена що проживу з цим чоловіком все життя, любила по справжньому. А зараз в один момент все закінчилося. І мені від цього сумно і боляче. Але так є
Даже если вы его дождётесь, не факт, что он вас не бросит и не уйдет к другой или его не накроет птрс и с ним станет невозможно жить. Запомните одну простую вещь- всегда поступайте как хотите именно вы, мужики жертв не ценят. Удачи вам!

ОдинРазНадетое• 6 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Перестану жити очікуванням, чекати, сподіватися і розчаровуватися. Хвилюватися за нього звісно не перестану, ми 10 років були найближчими людьми один для одного. І я розумію що я внутрішньо готова до нових стосунків
Вот и оставайтесь друзьями и родителями для своего ребенка, совсем необязательно для этого быть мужем и женой
Все до блиску• 6 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Моя рідна сестра вийшла заміж за місцевого ну не мільйонера, але у дядька 28 об´єктів нерухомості, які він здає. Це включаючи багатоквартирні будинки і магазини
З двома дітьми і онкологією, в 40 років
Але ви можете й далі вірити що так буває лише на форумі
а яким чином вона до його активів? він нічого не встратив
ОдинРазНадетое• 6 минут назад
Ответ дляДиректриссимо
Ну и отлично