Зоряний Шлях• вчера в 22:37
А не шкідливо постійно сирени слухати?
В мене кожен раз мікро стрес. Навіть якщо реальної угрози немає і пишуть «скорої відбій», повторна лунає в Києві. І так за сьогодні близько десяти раз. Боюсь, що це впливає на здоровʼя. Раніше хоча б одна була сирена, а зараз дві, навіщо, не розумію, бо на практиці нічого не зміняє крім частоти серцебиття, нервів та іншого.
Почекуха• вчера в 22:39
Особенно когда укрытий нет..или сирена звучит за 3минуты до удара..
Наверное чтобы мы не забывали бояться...
Зоряний Шлях
• вчера в 22:40
Регулярне прослуховування сирени по 5 разів на день чинить серйозний негативний вплив на психічне та фізичне здоров´я. Цей звук спроектований так, щоб викликати максимальну тривогу та запускати реакцію «бий або біжи». При щоденному повторенні виникає накопичувальний ефект.1. Психічні наслідкиХронічний стресс і тривожність: Постійне очікування загрози виснажує нервову систему. Це призводить до хронічної втоми, апатії та безсоння.ПТСР та тригери: Сирена стає сильним тригером. Часто виникає «синдром фантомної сирени», коли звук вчувається у повній тиші.Емоційне оніміння: Мозок вмикає захисний механізм і перестає реагувати на небезпеку. Це небезпечно ігноруванням реальних загроз.2. Фізичні наслідкиПошкодження слуху: Гучність сирен може досягати 120 дБ. Постійний шум вище 85 дБ руйнує слухові рецептори, викликаючи туговухість або постійний шум у вухах (тинітус).Серцево-судинні ризики: Кожен сигнал викликає викид адреналіну та кортизолу. Це різко підвищує тиск і збільшує ризик гіпертонії та інфаркту в майбутньому.Гіперакузія: Зростає чутливість до будь-яких різких побутових звуків (стукіт дверей, грім, шум авто).3. Зміни у поведінці та когнітивній сферіПогіршення пам´яті: Хронічний стрес знижує концентрацію уваги, працездатність та здатність швидко приймати рішення.Синдром вигорання: Виникає почуття безпорадності, психологічна втома від постійної небезпеки та апатія.Для зниження навантаження лікарі рекомендують використовувати беруші або навушники з шумопоглинанням (якщо ви перебуваєте у безпечному місці), опанувати техніки глибокого дихання та намагатися підтримувати стабільний режим сну.
Шкідливо, а ми це по 3-10 разів на добу
Не будь КакСвета• вчера в 22:40
Ответ дляПочекуха
Щоб хоч за 2 стіни відійшли
...аяприкольная• вчера в 22:40
Порівняно з вибухами протягом кількох годин, як вчора - це фігня
Кусюче сонечко• вчера в 22:41
Я думаю, это также является источником невроза, по мимо других причин. Постепенное расшатывание нервов.
Мамкиня доця• вчера в 22:41
Я сьогодні цілий день на роботі в такому стресі, що ті сірени я і не чула, вірніше, чула, але за хвилину забувала за ту тривогу.
Сиренькая• вчера в 22:41
Ответ дляПочекуха
Та тут полный комплекс услуг от государства, чтобы мы не переставали бояться.
...аяприкольная• вчера в 22:42
Ответ дляЗоряний Шлях
Шкідливо, а ми це по 3-10 разів на добу
І що ви пропонуєте?
Такі як ви в разі ударів потім будуть кричати, чому тривоги не було.
Зоряний Шлях
• вчера в 22:42
Ответ для...аяприкольная
Не знаю, виходить, ти кожен день і ніч оцю загрозу відчуваєш, і по декілька разів. Десь шахед заплутався в області і все
Зоряний Шлях
• вчера в 22:43
Ответ для...аяприкольная
І що ви пропонуєте?
Я б залюбки зʼїхала в область( там не ниють ті сирени раз за разом) але тут робота.. а в мене вже невроз. Вночі взагалі треш, розбудить , 5 хв терплю, потім засинаю і через 10 знову…
младокошкина• вчера в 22:43
Ответ дляЗоряний Шлях
Шкідливо, а ми це по 3-10 разів на добу
Еще звуки ППО вредно, не всегда ж удачно работают, а звуки неприятные, ага?
Зоряний Шлях
• вчера в 22:44
Ответ длямладокошкина
Мені доречі ППО краще тих високих. Воно в них доречі то голосніше то тихіше, бувають такі високі шо начебто мозок з ними резонує, навіть через відкрите вікно. Я неподалік метро живу
Почекуха• вчера в 22:44
Ответ дляНе будь КакСвета
Щоб хоч за 2 стіни відійшли
Чтобы вдруг что... наверняка ?
Почекуха• вчера в 22:45
Ответ дляНе будь КакСвета
Шкідливо- бути під завалами, а все інше- дріб´язок
Ну это если выжить, а если нет то все равно уже :(
Редисочка• вчера в 22:45
Ответ дляЗоряний Шлях
В яку область ви б переїхали?
Зоряний Шлях
• вчера в 22:46
Ответ дляЯ не в теме
Не слушаю и на тревоги начхать. От судьбы не уйдешь
В мене цей звук викликає тахікардію, а бувало таке що вночі панічні атаки були, не спала потім годину-дві, коли вони зробили її дуже високої і голосною. Жарко, кондиціонер не включиш бо світла нема
Зоряний Шлях
• вчера в 22:47
Ответ дляРедисочка
В яку область ви б переїхали?
Київська. Мої батьки проживають і там сигнал це 3 рази виу виу. Не 5 -10 хв
Я не в теме• вчера в 22:47
Ответ дляЗоряний Шлях
У нас сейчас гудит, не обращаю внимание.
Редисочка• вчера в 22:48
Ответ дляЗоряний Шлях
А де саме? Просто цікаво де таке тихе місце в області?
Зоряний Шлях
• вчера в 22:48
Ответ для...аяприкольная
І що ви пропонуєте?
Я не розумію нащо зробили дві підряд?) 3 роки до цього була 1 і те саме. Тобто люди не будуть йти в укриття через повторну, особливо коли пишуть що «дорозвідка».
Копирайторша• вчера в 22:48
Ответ дляЯ не в теме
Президент з вами згоден повністю, тому він або в бункері, на глибині 105 метрів, або за кордоном. Від долі не втечеш.
Помидорина• вчера в 22:49
Это издевательство над жителями, и это воздействие в течение нескольких лет не просто так. Мы крысы в экспериментариуме. Жизнь в условиях постоянного стресса убивает желание сопротивления. Глупые те, кто говорят, что они не слышать. Ваша симпатика все слышит и на все реагирует
Ангел-предохранитель• вчера в 22:50
сирены то фигня. вот взрывы и залпы ППО слушать под орущие сигнализации машин во дворе - это вредно или как?
...аяприкольная• вчера в 22:50
Ответ дляЗоряний Шлях
Дві підряд можуть бути чутно з різних районів.
Я не в теме• вчера в 22:51
Ответ дляКопирайторша
И что? Неудивительно) Он впустит других к себе в бункер?
Копирайторша• вчера в 22:52
Ответ дляПомидорина
Так, це не тільки комерційний проект, а й науково-біхевіористичний експеримент, в якому вам випала честь взяти участь. Спеціально навчені люди з інституту вивчення війни вносять дані до таблиць, будують діаграми та графіки