Лапка• сегодня в 11:43
Це нормально написала хлопцеві?
Познайомились місяць тому, було 5 побачень.
Поцілунки, все йшло до сексу... Але вже задумалась чи мені потрібне це ігнорування.
Вже вдруге, пропадає увечері до ранку.
Тобто не в 21.00 перестає писати, а з 18.00.
Наприклад, він мені пише, я відповідаю. Останню мою відповідь о 18.00 з однією галочкою залишає до ранку.
Зранку, як нічого не бувало, пише, шле поцілуночки.
Моє повідомлення :
"Ти взагалі, як відносися до нормальної, чесної комунікації, без ігнорування?
Чи у тебе є дівчина…?
То повністю зникаєш, то раптом з’являєшся. Це саме виглядає так.
Скажу наперед, це не мій формат спілкування."
Прочитав, вже пів години не відповідає.
Познайомились на СЗ.
Гиблий номер?
Вже вдруге, пропадає увечері до ранку.
Моє повідомлення :
Чи у тебе є дівчина…?
Прочитав, вже пів години не відповідає.
Познайомились на СЗ.
Гиблий номер?
Та не реву я• сегодня в 13:25
Ответ дляЛапка
Речь не про отчеты. А что у меня, чуйка, что он в отношениях. И на месте его, я бы задумалась, почему они у меня появились.
Я свободолюбивая сама, в клетку его сажать не собиралась.
Но оставлять с одной галочкой сообщения с 18:00 до 8 утра, это от части не уважительно
Вы правы. В современном мире телефон - это продолжение руки, отмазок не отвечать после 6-ти нет. Только, если человек не хочет или играет ’ближе-дальше’
Тётушка Лошадь• сегодня в 13:30
Ответ дляSvit_from_It
нет но обычно когда людям важен человек они говорят - маня я в субботу смотрю фильм и не беру теоефон. напишу тебе утром
предупреждают короче
Єто уже назівается біть на поводке у чужого человека
Svit_from_It• сегодня в 13:31
Ответ дляГороховаЯ
Ну так вы получили свой ответ.
Он вас послал.
Причем довольно грубо.
Он вас послал.
Причем довольно грубо.
странный контраст между его утренним сообщением с сонечко и этим ответом
говорит о том что утренние фейк
Svit_from_It• сегодня в 13:32
Ответ дляТётушка Лошадь
называется взаимоуважение
Тётушка Лошадь• сегодня в 13:34
Ответ дляSvit_from_It
называется взаимоуважение
єто назівается контроль, да єто можно еще от мужа или человека в долгих отношениях, а не месяц знакомі
Лапка
• сегодня в 13:38
Ответ дляSvit_from_It
говорит о том что утренние фейк
Я так поняла, мое сообщение его разозлило.
После сонечко, я написала. Доброе утро, спасибо.
На что он написал, ’что с моим настроением?’
Ну я и написала ему, то что в теме указала.
На что ответ поступил, совершенно холодний, типа я возобнила, что он мой мужик
Лапка
• сегодня в 13:41
Ответ дляSvit_from_It
говорит о том что утренние фейк
Могла б промолчать. Но считаю, когда что-то волнует, нужно это говорить.
Наивная
Он думал, чпокать меня молча) Так же можно с ней. Молчит дура, все устраивает.
Если бы меня интересовали, лишь секс - отношения.
Я бы ничего не стала писать.
Наивная
Я бы ничего не стала писать.
Ответ дляЛапка
Я задала якесь не корректне питання йому?
Предлагала одружитись на мені?
Я хочу чесних відносин. Маю на це право. І да, він нічого не відповів на рахунок дівчини. То вона таки є. І цей мужчинка пішов в блок
Предлагала одружитись на мені?
Ви себе поводите дивно. Тобто ви почали зустрічатися і згодні на секс, але не вияснили чи він вільний в усіх сенсах. Ви на все швидко погодилися, і він міг прийняти рішення тримати вас як коханку чи запасний варіант, якщо з головною дамою серця в нього не клеїться
Лапка
• 2 часа назад
Ответ дляSgreen
Ви не читаєте мої відповіді. На першому побаченні, він сказав що розлучений. Як я мала ще перевірити? Паспорт требувати зі штампом. Так зараз штамп не ставлять про розлучення
Ответ дляЛапка
Читаю лише ваш головний текст. Нема часу шукати в коментарях якісь відповіді.
Щодо ситуації, то не вбивайтеся за ним, і шліть подалі. Ваш майбутній чоловік, що попереду, гратися з вами не буде в ці ігри
Форточка• 2 часа назад
Ответ дляЛапка
Добрий ранок, моє бажаннячко )
За вікном не має сонечка, але сонечко зараз читає це повідомлення. Гарного тобі дня, красуня і смайли цілувашки
Мля, та не про те ви переживаєте
куди там тій галочці
Svit_from_It• 2 часа назад
Ответ дляЛапка
Наивная
Я бы ничего не стала писать.
Наивная
Я бы ничего не стала писать.
Говорить всегда правильно
вот и вскрылся
все же правильно сделали. а то бы молчали и так и дальше было.
вот и вскрылся
Бодіпозітівна• 10 минут назад
Ответ дляЛапка
Не женат, это не означает, что он не занимается сексом.
И я не понимаю, зачем Вы так упорно навязываете ему себя. Судя по тому, что он Вам пишет, что с Вами, зачем Вам продолжение?