Почемучечка• 18 мая в 13:47
Яке місто в США ви б порадили?
Поїхати погуляти, змінити обстановку
Почемучечка
• 18 мая в 14:08
Ответ дляСекретница
Смотря, в каком штате вы
Я в Європі, тому без різниці куди летіти
Секретница• 18 мая в 14:08
Ответ дляПочемучечка
Ааа, ок. Что вас больше интересует? Активный отдых, красивый город, пляж?
Почемучечка
• 18 мая в 14:09
Ответ дляСекретница
Гарне місто, колоритні ресторани
Секретница• 18 мая в 14:45
Ответ дляПочемучечка
Гарне місто, колоритні ресторани
Все равно размыто. Может новый орлеан. Хотя не пойму, зачем вам переться в Америку, если даже плана особенного нет, и городов на примете
Секретница• 18 мая в 14:47
Есть смысл прям маршрут построить. Посетить банальные города типа Нью-Йорка, Лос-Анджелеса и Чикаго. Потом в штатах колорадо и Вашингтон дофига классных мест. Но опять же, может лучше в Европе по месту
Научительница• 18 мая в 14:48
Если это первая поездка в США, то Нью Йорк. В ЛА дольше добираться и там интересные места сильно разбросаны. Вашингтон ДС можно, если вы большие любители музеев. Но НЮ я люблю больше, он разнообразнее.
Розумашка• 18 мая в 14:49
Моя приятелька живе у Флориді. Багато від неї чула всього гарного, і про пляжі. Але особисто мені з дитинства хотілося побачити Нью Йорк, все стандартно - централ парк, статую. Тобто все маст хев для туриста. Ось вона нещодавно була в NewPort (десь 250 км від Нью Йорка), місце для заможних, не схоже на традиційну Америку. Була вражена. Нині це курорт для заможних. Багато фото мені вислала. Словом, туди б я також зазирнула. Ну і третій пункт - то NASA.
Почемучечка
• 18 мая в 15:01
Ответ дляРозумашка
Автор, а віза у вас є? Чи паспорт ЄС?
Є віза , ще не використовувала
Почемучечка
• 18 мая в 15:02
Ответ дляСекретница
Хочеться чогось кардинально іншого і візу використати
Країна мрій• 18 мая в 16:28
Якщо не боїтеся спеки, вологості і всякої живності, то Флорида. Але тільки в період з жовтня по травень. Там і величезний природний заповідник Еверглейд, і Кі вест з його шикарними пляжами та заходами сонця, і Майамі, де є все - від пляжних тусовок до Формули 1, і найбільший в світі Діснейленд - Діснейворлд.
Чікаго, там багато цікавого.
НЙ, само собою.
Лас Вегас, але летіти на 3 години довше.
Арізона і Гранд каньон, але весною або восени.
Взагалі, це досить дивно - не мати уявлення, куди хочеться поїхати і що побачити. З таким настроєм краще вдома сидіти.
Чікаго, там багато цікавого.
НЙ, само собою.